Lista startowa 2020-08-16 Kielce MTBCrossMaraton! Family

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8001 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
2 8008 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom P
3 8036 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
4 8196 Bracik Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE F2 Piekoszów P
5 8013 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
6 7013 Bułeczka Kasia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
7 7019 Bułeczka Lena SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
8 8018 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
9 8093 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
10 8054 Daleszak Adrian --- F4 Nowiny P
11 8116 Dróżdż Marek --- F4 Dąbrowa Górnicza P
12 8000 Dziub Paweł --- F4 Kielce P
13 8002 Dziurska Katarzyna DALESZYCE FK3 Daleszyce P
14 0 Fiałkiewicz Maciej --- F4 ŻORY P
15 0 Fiałkiewicz Anna --- FK3 Żory P
16 0 Gajos Agnieszka --- FK4 Checiny P
17 0 Gajos Rafał --- F4 Chęciny P
18 0 Jachowicz Paweł --- F5 Kielce P
19 0 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
20 8030 Jas Tomasz --- F4 Łopuszno P
21 8118 Jastrzębski Piotr --- F5 Brzeziny P
22 8112 Jusiak Julia ETI LKKG JASTKÓW FKJ JASTKÓW P
23 8113 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW F4 Jastków P
24 8111 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
25 8073 Kałka Mateusz 3T MTB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO F3 Łopuszno P
26 8015 Kamiński Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F6 Piaseczno P
27 7036 Kasprzyk Alicja DOGONIĆ NAWOJOWĄ GÓRĘ FK- NAWOJOWA GÓRA P
28 0 Kawęcka Dominika SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK3 Sandomierz P
29 8117 Kompa Tomasz DELL TEAM F4 Gałków Mały P
30 8047 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
31 0 Kotasiński Bartosz NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F- Częstochowa P
32 8106 Kotfis Anna --- FK3 Kraków P
33 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
34 8100 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
35 7040 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
36 0 Krawczyk Kamil --- F3 Tarnów P
37 8033 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
38 8115 Kuszewski Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON F4 Suchedniów P
39 8045 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
40 8101 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F6 RADOM P
41 8026 Lewiński Mirosław ARKOP F5 Klucze P
42 0 Luty Paweł --- F3 Chęciny P
43 8046 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
44 7008 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
45 8058 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE FJ Iwonicz Zdrój P
46 8023 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
47 8051 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
48 7032 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F4 Kielce P
49 8007 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
50 8056 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
51 7030 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
52 0 Serwin Krzysztof KM CHAMPION ŚWIDNIK F6 Świdnik P
53 8004 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK3 Mąchocice Kapitulne P
54 8028 Smoliński Marcin --- F3 Połaniec P
55 8114 Soczyński Jakub --- F2 Kielce P
56 8095 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
57 8094 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
58 8075 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
59 8010 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
60 0 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F3 Pawłów P
61 8105 Tkacz Michał --- FJ Słupia P
62 8104 Tkacz Maciej --- FJ Słupia P
63 8003 Tyzo Piotr --- F3 Kielce P
64 0 Wachocki Bartosz --- F3 Warszawa P
65 8017 Wasilewski Grzegorz --- F4 Starachowice P
66 0 Wietrzyńska Renata SUPERDROB BIKE TEAM FK2 Radom P
67 8031 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
68 8014 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
69 8060 Wiktorowicz Karolina --- FK3 Krzeszowice P
70 0 Wyczółkowska Elżbieta PUŁAWY FK5 Puławy P
71 8096 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
72 8050 Zybała Bartosz --- F2 Suchedniów P
73 8032 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
74 8024 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
75 8021 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
76 8009 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P