Lista startowa 2020-08-16 Kielce MTBCrossMaraton! Fan

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3093 Anasiak Nikodem --- M2 Radom P
2 3222 Antoniuk Artur ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M4 Kraśnik P
3 3157 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
4 3001 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
5 3059 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
6 3223 Barabasz Michał SUPERDROB BIKE TEAM M2 Józefów P
7 3221 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
8 3267 Bąk Wiesław KOMBUD RADOM M6 Rajec Szlachecki P
9 3036 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
10 3116 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M5 Płock P
11 3122 Bregier Szymon AKADEMIA-RUCHU PŁOCK MJ Płock P
12 3030 Bucki Jakub DZIKI STASZÓW MTB M4 Staszów P
13 3213 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M4 radom P
14 3054 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
15 3284 Chmielewski Patryk --- M3 Warszawa P
16 3286 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
17 3288 Chwiej Karolina VELCREDO FACTORY TEAM K3 Brwinów P
18 3257 Cieszkowski Paweł --- M2 Nowy Dwór Mazowiecki P
19 3280 Darmach Marcin --- M3 Łódź P
20 3285 Dratwa Krystian --- M3 Krakow P
21 3333 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
22 3287 Eineberg Michał EROE RACING CLUB M3 Warszawa P
23 3158 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
24 3058 Gocoł Jakub VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
25 3206 Golec Tomasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Warszawa P
26 3095 Grenda Kamil ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
27 3057 Guz vel Guzowski Piotr XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
28 3236 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
29 3151 Hałabuz Wojciech --- M3 Warszawa P
30 3108 Jach Rafał --- M4 Skarżysko -Kamienna P
31 3002 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M3 Przysucha P
32 3281 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
33 3278 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
34 3226 Jurkowski Kuba INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
35 3259 Kaca Elżbieta MYBIKE.PL K3 Jedlnia Letnisko P
36 3025 Kamińska Izabela SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE K3 Piaseczno P
37 3085 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
38 0 Karczmarek Tomasz --- M2 Dąbrowa Górnicza P
39 3320 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
40 3275 Kita Przemysław --- M3 Sobków P
41 3016 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
42 3200 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
43 3131 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
44 3214 Kowalczyk Krzysztof --- M4 Warszawa P
45 3277 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
46 3107 Kozdroń Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
47 3197 Krasa Marek MŻAWKA RZECZYCA M3 Dwikozy P
48 0 Kulik Marek METROBIKES.PL M4 Puławy P
49 3029 Kupis Michał --- M4 Krakow P
50 3283 Kurowski Michał POLA-K M4 Warszawa P
51 3305 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY M4 Chęciny P
52 3216 Lachowski Grzegorz LIDER TEAM OPOCZNO M5 Opoczno P
53 3062 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
54 3191 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
55 3274 Lesisz Karol --- M3 Kielce P
56 3010 Leśniak Anna NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA K2 Częstochowa P
57 3083 Libuda Michał BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
58 3276 Łatkowski Łukasz --- M4 CHOTOMÓW P
59 3272 Łyżwa Marcin --- M4 Kielce P
60 3047 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M4 Stalowa Wola P
61 3009 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
62 3289 Maślanka Kamil RIDE43TEAM M4 Marki P
63 3291 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
64 3084 Michalski Michał ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
65 3279 Michał Zboś --- M4 Kielce P
66 0 Michta Mirek --- M4 Bilcza P
67 3026 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
68 3231 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
69 3118 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M4 Stalowa Wola P
70 3012 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
71 3163 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
72 3290 Pełka Adam NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA M5 Częstochowa P
73 0 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
74 3271 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
75 0 Podwysocki Łukasz --- M3 MARKI P
76 3078 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
77 0 Protsiv Nazar --- M3 Lwów P
78 3103 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
79 3041 Romaszko Mateusz POGOŃ APTIV M3 Kraków P
80 3235 Ruchała Michał --- M3 Morawica P
81 3007 Ruła Grzegorz --- M4 Starachowice P
82 3074 Serafin Michał --- M4 Myszków P
83 0 Skrzypczyk Tomasz --- M2 Kielce P
84 3042 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
85 3282 Sobczyk Bartłomiej POLA-K M4 Warszawa P
86 3162 Sobótka Tomasz GAZDÓWKA NA BIAŁYM KRZYŻU M4 Knurów P
87 3220 Sojda Rafał --- M3 Kielce P
88 3000 Stachura Marcin METROBIKES.PL M4 Miedziana Góra P
89 3040 Stępień Agnieszka POGOŃ APTIV K2 Jędrzejów P
90 3008 Szercer Michał DZIKI STASZÓW MTB M3 staszów P
91 3028 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
92 3101 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
93 3323 Toruszewski Zdzisław KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M6 Jasienica P
94 3230 Turek Łukasz NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA M3 Czestochowa P
95 3229 Wiatrzyk Rafał ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 kozienice P
96 3321 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
97 3073 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
98 3044 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
99 3022 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
100 3106 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
101 3048 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
102 3017 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
103 3166 Wójcicki Dariusz DZIKI STASZÓW MTB M5 Staszów P
104 3201 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA M3 Rzeszów P
105 3161 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy P
106 3003 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
107 3069 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
108 3273 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
109 3024 Żmija Jacek --- M3 Kielce P