Lista startowa 2020-07-18 Piekoszów MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7005 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
2 8053 Bandrowski Przemysław --- F4 Masłów P
3 8001 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
4 8066 Bieniek Igor SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FJ Zapolice P
5 7015 Bieniek Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
6 8008 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom P
7 7016 Bilant Łukasz SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
8 8036 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
9 7007 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
10 8013 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
11 7013 Bułeczka Kasia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
12 7019 Bułeczka Lena SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
13 7014 Chudy Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zduńska Wola P
14 8093 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
15 7035 Durok Kamil UKS AVATAR KOBIELICE F- Jankowice P
16 8002 Dziurska Katarzyna DALESZYCE FK3 Daleszyce P
17 8037 Dziurski Grzegorz DALESZYCE F3 Daleszyce P
18 8078 Fabiszewski Jakub ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
19 0 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Otwock P
20 0 Goleń Jan --- F5 Zręcin P
21 0 Gorzelak Dorota --- FK3 Chęciny P
22 7031 Gul Marcin --- F4 Bilcza P
23 8029 Hodor Franciszek --- FJ Rudawa P
24 0 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
25 8030 Jas Tomasz --- F4 Łopuszno P
26 8099 Kaleta Anna AONIJIE TEAM FK3 Kielce P
27 8073 Kałka Mateusz 3T MTB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO F3 Łopuszno P
28 8015 Kamiński Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F6 Piaseczno P
29 7036 Kasprzyk Alicja DOGONIĆ NAWOJOWĄ GÓRĘ FK- NAWOJOWA GÓRA P
30 8068 Kierkowski Jacek --- F5 Kielce P
31 7018 Konopa Zofia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
32 8047 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
33 7043 Kotasiński Bartosz --- F- Częstohowa P
34 8106 Kotfis Anna --- FK3 Kraków P
35 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
36 7041 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
37 8100 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
38 7040 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
39 8081 Kowalik Elżbieta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko-Kamienna P
40 8076 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
41 8033 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
42 8052 Król Kacper --- FJ Piekoszów P
43 8072 Król Piotr --- F2 Piekoszów P
44 7001 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
45 7017 Kunce Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
46 8016 Kupis Tomasz --- F3 Kielce P
47 8107 Kwiecień Adam --- F4 Piekoszów P
48 8103 Lachowski Mateusz --- F2 Sandomierz P
49 8101 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F6 RADOM P
50 8057 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F4 Kraków P
51 8102 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
52 7042 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
53 8092 Malik Wojciech UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
54 8058 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE FJ Iwonicz Zdrój P
55 7008 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
56 8023 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
57 8020 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Bliżyn P
58 8110 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
59 8043 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
60 7020 Ochman Amelia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
61 8025 Ołów Kamila --- FK3 Gołdap P
62 7038 Owczarek Julia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
63 8105 Pańka Patryk --- FJ Kielce P
64 7033 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE FJ Kielce P
65 7032 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F4 Kielce P
66 8007 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
67 8108 Paździerz Kamil --- FJ Piekoszów P
68 8091 Pilawski Robert --- F5 Kraków P
69 8098 Popiel Artur --- F4 Piekoszów P
70 8055 Popławski Seweryn --- FJ Piekoszów P
71 8006 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW FJ Suchedniów P
72 8040 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
73 8062 Raczyński Łukasz --- F3 Kielce P
74 8056 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
75 7030 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
76 7009 Serafin Aleksandra --- FK0 Myszkow P
77 8089 Serafin Piotr SERTEAM FJ Myszkow P
78 7000 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
79 7003 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
80 7006 Sikora Antonina LIV WOMEN CYCLING TEAM CZERNICA FK- Rybnik P
81 7004 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
82 8028 Smoliński Marcin --- F3 Połaniec P
83 8042 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F5 Radom P
84 8012 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
85 7021 Sosnowski Maksymilian PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM F0 STĄPORKÓW P
86 7034 Spilok Aleksandra UKS AVATAR KOBIELICE FK- Czerwionka-Leszczyny P
87 8094 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
88 8095 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
89 8075 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
90 8010 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
91 8097 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F4 Zagnańsk P
92 8064 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
93 7037 Ślęzak Grzegorz NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F- Częstochowa P
94 8109 Ślęzak Elżbieta NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA FKJ Częstochowa P
95 8104 Tkacz Maciej --- FJ Słupia P
96 7044 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ FK4 Zagnańsk P
97 8017 Wasilewski Grzegorz --- F4 Starachowice P
98 8031 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
99 8014 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
100 7010 Wiktorowicz Bartłomiej --- F0 Krzeszowice P
101 8060 Wiktorowicz Karolina --- FK3 Krzeszowice P
102 8039 Winczakiewicz Jakub BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
103 8061 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
104 8096 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
105 7039 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
106 8032 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
107 8024 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
108 8021 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
109 8009 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P