Lista startowa 2020-07-18 Piekoszów MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3088 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 3093 Anasiak Nikodem --- M2 Radom P
3 3222 Antoniuk Artur ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M4 Kraśnik P
4 3157 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
5 3117 Bachański Rafał --- M4 OTWOCK P
6 3242 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
7 3001 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
8 3225 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA M6 Kielce P
9 3323 Barabasz Michał SUPERDROB BIKE TEAM M2 Józefów P
10 3221 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
11 3149 Baziak Piotr BODYICOACH CYCLING TEAM M5 NOWY SACZ P
12 3267 Bąk Wiesław KOMBUD RADOM M6 Rajec Szlachecki P
13 3027 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
14 3252 Borcuch Marcin --- M4 Szczęsne P
15 3240 Borowiecki Tomasz MYBIKE.PL M4 Warszawa P
16 3243 Borowik Tomasz NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL M4 Warszawa P
17 3270 Botkowska Sara JEDLICZE TEAM KJ Krosno P
18 3116 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M5 Płock P
19 3122 Bregier Szymon AKADEMIA-RUCHU PŁOCK MJ Płock P
20 3261 Brzeziński Michał --- MJ Warszawa P
21 3030 Bucki Jakub DZIKI STASZÓW MTB M4 Staszów P
22 3213 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M4 radom P
23 3021 Byczyk Mariusz --- M5 Lublin P
24 3054 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
25 3081 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Łączna P
26 3257 Cieszkowski Paweł --- M2 Nowy Dwór Mazowiecki P
27 3244 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
28 3075 Czempik Wojciech --- M6 Warszawa P
29 3224 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
30 3060 Dominik Grzela AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
31 3031 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
32 3333 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
33 3112 Dudek Jakub PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM M4 SOSNOWIEC P
34 3141 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
35 0 Dylawerski Krystian --- M2 Pińczów P
36 3174 Erbel Andrzej --- M5 Kielce P
37 3158 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
38 3175 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
39 3144 Gajda Marcin --- M3 Kielce P
40 3246 Gajos Łukasz --- M3 Chęciny P
41 3304 Gamus Robert EKO CSOBY M4 Łódź P
42 3145 Gawron Marek --- M4 Tomaszowice P
43 3058 Gocoł Jakub VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
44 3302 Gogół Artur CHLORKI.PL M4 Jabłonna P
45 3206 Golec Tomasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Warszawa P
46 3155 Górecki Karol MYBIKE.PL M3 Izabelin P
47 3247 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M4 Kielce P
48 3095 Grenda Kamil ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
49 3232 Grochala Marcin SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M4 Kielce P
50 3196 Grzesik Bartosz SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Piaseczno P
51 3301 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
52 3051 Guła Waldek --- M4 Staszów P
53 3236 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
54 3151 Hałabuz Wojciech --- M3 Warszawa P
55 3260 Jabłoński Marcel METROBIKES.PL MJ Skarżysko-Kamienna P
56 3108 Jach Rafał --- M4 Skarżysko -Kamienna P
57 3006 Janicki Kacper --- M2 Masłów P
58 3002 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M3 Przysucha P
59 0 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
60 3269 Jeż Julia JEDLICZE TEAM KJ Jedlicze P
61 3226 Jurkowski Kuba INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
62 3259 Kaca Elżbieta MYBIKE.PL K3 Jedlnia Letnisko P
63 3025 Kamińska Izabela SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE K3 Piaseczno P
64 3085 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
65 3320 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
66 0 Kita Przemysław --- M3 Sobków P
67 3154 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
68 3178 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
69 3016 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
70 3215 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
71 0 Kordaczuk Tomasz --- M4 Komorów P
72 3249 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
73 3184 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
74 3214 Kowalczyk Krzysztof --- M4 Warszawa P
75 3109 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
76 3107 Kozdroń Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
77 3197 Krasa Marek MŻAWKA RZECZYCA M3 Dwikozy P
78 3324 Krupa Emil SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
79 3325 Krupa Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
80 3192 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M3 Kraków P
81 3126 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
82 3212 Kubicki Paweł --- M3 Daleszyce P
83 3102 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
84 3071 Kurmanowska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Piaseczno P
85 3258 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech --- M5 Warszawa P
86 3305 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY M4 Chęciny P
87 3014 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
88 3188 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
89 3234 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
90 3055 Lachowicz Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MJ Warszawa P
91 3216 Lachowski Grzegorz LIDER TEAM OPOCZNO M5 Opoczno P
92 3062 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
93 3191 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
94 3202 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
95 3010 Leśniak Anna NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA K2 Częstochowa P
96 3119 Lipa Marek --- M4 Lublin P
97 3209 Lipiński Paweł ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Annopol P
98 3094 Litawiński Kuba 72D ROWMIX JAWA TEAM M3 Czrnichów P
99 3190 Łasiński Jarek --- M4 Otwock P
100 3185 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
101 3077 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
102 3097 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
103 3228 Maj Marcin --- M3 Warszawa P
104 3245 Malicki Dominik BIKE CONCEPT M3 Łomianki Dolne P
105 3047 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M4 Stalowa Wola P
106 3009 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
107 3084 Michalski Michał ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
108 3263 Mikołajczyk Paweł SUPERDROB BIKE TEAM M2 Warszawa P
109 3251 Miszczak Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
110 3180 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M5 LUBLIN P
111 3087 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
112 3026 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
113 3256 Nowak Wojciech --- M2 Dobczyce P
114 3266 Opoka Sebastian SKLEPROWEROWY.PL M2 Pińczów P
115 3194 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
116 3231 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
117 3150 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
118 3050 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Tarnobrzeg P
119 3118 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M4 Stalowa Wola P
120 3133 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
121 3306 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE M4 Kielce P
122 3012 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
123 3250 Pasiuk Krzysztof MYBIKE.PL M4 Warszawa P
124 3163 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
125 3076 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
126 3049 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
127 3019 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
128 3265 Piątek Zbigniew --- M5 PIEKOSZÓW P
129 3152 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M5 Warszawa P
130 3148 Półchłopek Jakub JEDLICZE TEAM MJ Jedlicze P
131 3078 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
132 3264 Praszczałek Katarzyna TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY KJ Złotokłos P
133 3005 Przeździk Kuba --- M2 Masłów P
134 3089 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M3 Radom P
135 3103 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
136 3039 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
137 3041 Romaszko Mateusz POGOŃ APTIV M3 Kraków P
138 3171 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
139 3169 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
140 3235 Ruchała Michał --- M3 Morawica P
141 3007 Ruła Grzegorz --- M4 Starachowice P
142 3186 Rusowicz Waldemar ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
143 3239 Sanetra Piotr --- M4 Węgierska Górka P
144 3074 Serafin Michał --- M4 Myszków P
145 3170 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M4 Lublin P
146 3070 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
147 3042 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
148 0 Sobczak Robert --- M4 Katowice P
149 3110 Sobecki Stanisław --- M4 Busko-Zdrój P
150 3079 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
151 3136 Sosnowski Arkadiusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 STĄPORKÓW P
152 3253 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
153 3000 Stachura Marcin METROBIKES.PL M4 Miedziana Góra P
154 3322 Starachowski Tomasz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
155 3040 Stępień Agnieszka POGOŃ APTIV K2 Jędrzejów P
156 3105 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
157 3268 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
158 3303 Stępień Paweł --- M4 Smyków P
159 3204 Strąk Kamil --- M3 Radom P
160 3160 Strzelczyk Waldemar ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M5 Kozienice P
161 3129 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
162 3008 Szercer Michał DZIKI STASZÓW MTB M3 staszów P
163 3023 Szymański Robert BIKEHEAD M5 Katowice P
164 3326 Śnioch Klaudia BODZENTYN TEAM K2 Bodzentyn P
165 3028 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
166 3241 Trapcia Grzegorz --- M3 Piekoszów P
167 3238 Trąba Piotr --- M3 Bielsko-Biała P
168 3230 Turek Łukasz NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA M3 Czestochowa P
169 3233 Tyzo Piotr --- M3 Kielce P
170 3262 Ulman Jakub --- M2 Przeworsk P
171 3219 Ulman Andrzej --- M3 Przeworsk P
172 3229 Wiatrzyk Rafał ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 kozienice P
173 3205 Wierzbicki Maciej ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Warszawa P
174 3321 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
175 3004 Wijata Paweł SAM SOBIE STEREM, ŻEGLARZEM I RYBĄ M3 Opoczno P
176 3044 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
177 3199 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
178 3022 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
179 3106 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
180 3048 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
181 3166 Wójcicki Dariusz --- M5 Staszów P
182 3017 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
183 3201 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA M3 Rzeszów P
184 3161 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy P
185 3082 Wyczółkowski Paweł --- MJ Puławy P
186 3043 Zajączkowski Antoniusz STWA MTB TEAM M5 Stalowa Wola P
187 3227 Zakrzewski Jerzy --- M3 Warszawa P
188 3003 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
189 3248 Zapała Paweł --- M4 Chełmce P
190 3237 Zbroja Łukasz --- M3 Skarżysko - Kamienna P
191 3147 Zieliński Paweł TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M2 Warszawa P
192 0 Zimowski Jakub --- M4 Kraków P
193 3024 Żmija Jacek --- M3 Kielce P