Lista startowa 2020-07-04 Daleszyce MTBCrossMaraton! FAMILY

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8067 Ambrozik Szymon HARDA HORDA FJ Michałowice P
2 8069 Ambrozik Krzysztof HARDA HORDA F4 Kocmyrzów P
3 0 Baćkowski Jan VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F6 Daleszyce P
4 7005 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
5 8053 Bandrowski Przemysław --- F4 Masłów P
6 7024 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
7 0 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
8 8001 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
9 8008 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom P
10 8066 Bieniek Igor SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FJ Zapolice P
11 7015 Bieniek Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
12 7016 Bilant Łukasz SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
13 8080 Bilewicz Andrzej GORANGA TEAM F5 Michałowice P
14 7012 Błażej Baćkowski VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
15 8036 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
16 8087 Boudreau Sebastian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
17 8072 Branicki Tomasz --- FJ Melgiew P
18 7007 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
19 8013 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
20 7013 Bułeczka Kasia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
21 7019 Bułeczka Lena SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
22 7014 Chudy Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zduńska Wola P
23 8083 Dobrowolski Łukasz --- F2 Starachowice P
24 8055 Duźniak Paweł --- F3 Krzeszowice P
25 8035 Dziób Kacper --- FJ Kraków P
26 8000 Dziub Paweł --- F4 Kielce P
27 8002 Dziurska Katarzyna DALESZYCE FK3 Daleszyce P
28 8078 Fabiszewski Jakub ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
29 7028 Furmanek Jan VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
30 7028 Furmanek Jan VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
31 8071 Gad Mikołaj --- F2 Łopuszno P
32 8022 Gil Adam GORANGA TEAM F2 Michałowice P
33 8041 Gruszczyńska Agnieszka TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY FK5 Kielce P
34 7031 Gul Marcin --- F4 Bilcza P
35 0 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
36 8030 Jas Tomasz --- F4 Łopuszno P
37 8086 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
38 7022 Kaczmarczyk Julia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
39 8073 Kałka Mateusz 3T MTB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO F3 Łopuszno P
40 8015 Kamiński Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F6 Piaseczno P
41 8038 Kaszewiak Karolina --- FK3 Warszawa P
42 0 Kazana Rafał BIKESHOP RADOM F4 Radom P
43 8068 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F5 Kielce P
44 7018 Konopa Zofia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
45 8019 Koprek Tomasz --- F4 Łódź P
46 8047 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
47 0 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
48 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
49 8081 Kowalik Elżbieta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko-Kamienna P
50 8076 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
51 0 Kozieł Jarosław VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
52 0 Kozieł Łukasz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
53 7027 Kozieł Łukasz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
54 7027 Kozieł Łukasz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
55 8052 Kozubek Kamil --- F2 Bodzentyn P
56 8033 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
57 7001 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
58 7017 Kunce Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
59 8048 Kundera Wojciech --- F3 Mąchocice Kapitulne P
60 8016 Kupis Tomasz --- F3 Kielce P
61 7025 Kuśmierz Marcelina VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
62 0 Kwiatek Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
63 0 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
64 8045 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
65 0 Lachowski Mateusz --- F2 Sandomierz P
66 8037 Lesisz Mateusz --- F2 Bodzentyn P
67 8026 Lewiński Mirosław ARKOP F5 Klucze P
68 8057 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F4 Kraków P
69 0 Łataś Artur --- F2 Bieliny P
70 0 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ F3 Daleszyce P
71 8046 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
72 7008 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
73 8058 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE FJ Iwonicz Zdrój P
74 8023 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
75 8020 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Bliżyn P
76 0 Mączka Katarzyna --- FK4 Staszów P
77 8051 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
78 8043 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
79 0 Mysiór Tomasz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F3 Daleszyce P
80 0 Mysiór Zuzanna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
81 7026 Mysiór Zuzanna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
82 8065 Nowak Wojciech --- F2 Dobczyce P
83 7020 Ochman Amelia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
84 0 Olejarczyk Viktoria VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
85 8025 Ołów Kamila --- FK3 Gołdap P
86 8090 Ordziński Jędrzej --- FJ Stąporków P
87 8059 Ordziński Bartłomiej --- F4 Stąporków P
88 8044 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
89 7029 Otawski Bartłomiej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
90 7032 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F4 Kielce P
91 7033 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE FJ Kielce P
92 8049 Papież-Kundera Anna --- FK2 Mąchocice Kapitulne P
93 8005 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
94 8007 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
95 7023 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
96 8006 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW FJ Suchedniów P
97 8040 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
98 8062 Raczyński Łukasz --- F3 Kielce P
99 8077 Ramian Anna --- FK2 Daleszyce P
100 0 RATYŃSKI PAWEŁ --- F3 Główczyn P
101 8056 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
102 8034 Rybka Piotr --- F2 Wilków P
103 8070 Rzepecki Ignacy --- FJ Sandomierz P
104 8011 Sadura Maksymilian UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
105 7030 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
106 8089 Serafin Piotr SERTEAM FJ Myszków P
107 8089 Serafin Piotr SERTEAM FJ Myszków P
108 8054 Serafin Aleksandra --- FK0 Myszkow P
109 7000 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
110 8004 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK3 Mąchocice Kapitulne P
111 7003 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
112 7006 Sikora Antonina LIV WOMEN CYCLING TEAM CZERNICA FK- Rybnik P
113 7004 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
114 8028 Smoliński Marcin --- F3 Połaniec P
115 8085 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
116 0 Sobieraj Tomasz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F4 Daleszyce P
117 8027 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
118 8018 Sojda Rafał --- F3 Kielce P
119 8012 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
120 8042 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M5 Radom P
121 7021 Sosnowski Maksymilian --- F0 STĄPORKÓW P
122 0 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
123 0 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
124 8074 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK3 SANDOMIERZ P
125 8075 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
126 8010 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
127 0 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ F5 Bodzentyn P
128 8064 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
129 8079 Śnioch Klaudia BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
130 7011 Tobiasz Baćkowski VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
131 8084 Trzebiński Szymon --- F3 Kielce P
132 8003 Tyzo Piotr --- F3 Kielce P
133 0 Wachocki Bartosz --- F3 Warszawa P
134 8017 Wasilewski Grzegorz --- F4 Starachowice P
135 8031 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
136 8063 Więckowski Hubert --- FJ daleszyce P
137 8088 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
138 7010 Wiktorowicz Bartłomiej --- F0 Krzeszowice P
139 8060 Wiktorowicz Karolina --- FK3 Krzeszowice P
140 8014 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
141 8039 Winczakiewicz Jakub --- F2 Bodzentyn P
142 8082 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
143 8061 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
144 0 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
145 0 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F2 Gmina Przytyk P
146 8050 Zybała Bartosz --- F2 Suchedniów P
147 8021 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
148 8024 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
149 8032 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
150 8009 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P