Lista startowa 2020-07-05 Daleszyce MTBCrossMaraton! FAN

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3173 Abramek Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
2 3130 Adamczuk Marcin PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 Warszawa P
3 3088 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
4 3093 Anasiak Nikodem --- M2 Radom P
5 3157 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
6 3143 Augustyn Wojciech HOŁDA TEAM M4 Kraków P
7 3138 Augustyniak Dariusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 Otwock P
8 3117 Bachański Rafał --- M4 OTWOCK P
9 3203 Balcerzak Andrzej --- M4 Warszawa P
10 3001 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
11 3059 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
12 3225 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA M6 Kielce P
13 3223 Barabasz Michał SUPERDROB BIKE TEAM M2 Józefów P
14 3139 Bartosiak-Semków Pawel PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 Warszawa P
15 3027 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
16 3123 Bielak Stanisław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M5 Janów Lubelski P
17 3036 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
18 3098 Bolmiński Piotr --- M4 Warszawa P
19 0 Bronikowska Joanna --- K4 Kraków P
20 3030 Bucki Jakub DZIKI STASZÓW MTB M4 Staszów P
21 3187 Bugajski Mariusz --- M4 Sosnowiec P
22 3213 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M4 radom P
23 3054 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
24 3254 Chmielewski Cezary SUPERDROB BIKE TEAM M5 Waszawa P
25 3072 Chrusciel Szymon --- M2 Kielce P
26 3183 Costanzo Gianmarco --- M3 Kraków P
27 3081 Cybulska Dominika WYDOLNOSC.PL K4 Lublin P
28 3082 Cybulski Piotr WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
29 3075 Czempik Wojciech --- M6 Warszawa P
30 3224 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
31 3124 Daśko Stanisław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M5 Janów Lubelski P
32 3045 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
33 3060 Dominik Grzela AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
34 3031 Dróżdż Marek BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
35 3333 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
36 3112 Dudek Jakub PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM M4 SOSNOWIEC P
37 3113 Dudek Izabela PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM K4 SOSNOWIEC P
38 3141 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
39 3217 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
40 0 Dziama Michał SYNERGY RACING TEAM M2 Rzeszów P
41 3174 Erbel Andrzej --- M5 Kielce P
42 3158 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
43 3177 Fiałkiewicz Maciej --- M4 ŻORY P
44 3128 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
45 3175 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
46 3144 Gajda Marcin --- M3 Kielce P
47 3015 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
48 3145 Gawron Marek --- M4 Tomaszowice P
49 3208 Gąsiewska Magdalena --- K3 Warszawa P
50 3058 Gocoł Jakub VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
51 3206 Golec Tomasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Warszawa P
52 3214 Górnicki Marcin IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM M3 Warszawa P
53 3149 Grabowski Rafał ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
54 3095 Grenda Kamil ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
55 3091 Grodecki Łukasz POGOŃ APTIV M4 Kraków P
56 3086 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
57 3115 Grzebinoga Monika PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM K3 Brzeszcze P
58 3196 Grzesik Bartosz SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Piaseczno P
59 3051 Guła Waldek --- M4 Staszów P
60 3057 Guz vel Guzowski Piotr XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
61 3111 Guzik Grzegorz PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM M4 Dąbrowa Górnicza P
62 3151 Hałabuz Wojciech --- M3 Warszawa P
63 3114 Hodor Franciszek --- MJ Rudawa P
64 3013 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
65 3108 Jach Rafał --- M4 Skarżysko -Kamienna P
66 3006 Janicki Kacper --- M2 Masłów P
67 3046 Jańczyk Paweł AONIJIE TEAM M4 Kielce P
68 3002 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M3 Przysucha P
69 3052 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
70 3043 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
71 3156 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M4 Jastków P
72 3033 Kaleta Anna AONIJIE TEAM K3 Kielce P
73 3025 Kamińska Izabela SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE K3 Piaseczno P
74 3066 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
75 3125 Kapica Sławomir BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M6 Janów Lubelski P
76 3085 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
77 0 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
78 3211 Kazińska Katarzyna BOKSERSKA AUTOSERWIS K4 Warszawa P
79 3154 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
80 3189 Kleczek Jacek SST LUBCZA M4 Rzeszów P
81 3178 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
82 3121 Kliś Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Bilcza P
83 3016 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
84 0 Kobiec Przemysław --- M2 Kielce R
85 3195 Kodym Piotr XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
86 3200 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
87 3131 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
88 3020 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
89 3181 Kompa Tomasz DELL TEAM M4 Gałków Mały P
90 3215 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
91 0 Konieczny Grzegorz --- M5 Buczkowice R
92 3132 Konieczny Filip BIKE ATELIER TEAM M2 Buczkowice P
93 3140 Kopacz Mirosław --- M4 Bieliny P
94 3184 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
95 3018 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
96 3109 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
97 3107 Kozdroń Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
98 3065 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
99 0 Kozłowski Robert x M2 Żyrardów P
100 3197 Krasa Marek MŻAWKA RZECZYCA M3 Dwikozy P
101 3192 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M3 Kraków P
102 3212 Kubicki Paweł --- M3 Daleszyce P
103 3126 Kubicki Janusz --- M4 Kielce P
104 3102 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
105 3029 Kupis Michał --- M4 Krakow P
106 3071 Kurmanowska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Piaseczno P
107 3155 Kurowski Michał POLA-K M4 Warszawa P
108 0 Kusowski Łukasz --- M4 Tuszów Narodowy R
109 3176 Kutarasinski Tomasz PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM M4 JASIENICA P
110 3014 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
111 3188 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
112 0 Kyc Kuba --- M2 Rzeszów R
113 0 Lach Maciej --- M3 Warszawa R
114 3216 Lachowski Grzegorz LIDER TEAM OPOCZNO M5 Opoczno P
115 3062 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
116 3202 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
117 3191 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
118 3010 Leśniak Anna NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA K2 Częstochowa P
119 3083 Libuda Michał BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
120 3119 Lipa Marek --- M4 Lublin P
121 3209 Lipiński Paweł ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Annopol P
122 3094 Litawiński Kuba 72D ROWMIX JAWA TEAM M3 Czrnichów P
123 3190 Łasiński Jarek --- M4 Otwock P
124 3099 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
125 3185 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
126 3152 Łukasik Michał VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
127 3077 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
128 3182 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI M3 Górno P
129 3096 Maciejewski Mariusz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M5 Łbicka P
130 3097 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
131 0 Maj Marcin --- M3 Warszawa R
132 3165 Majcher Łukasz --- M3 Krężnica jara P
133 3193 Majewski Maciej SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Piaseczno P
134 3210 Malec Agnieszka --- K4 Warszawa P
135 3047 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M4 Stalowa Wola P
136 3056 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
137 3009 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
138 3084 Michalski Michał ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
139 3159 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
140 3207 Mikołajczuk Łukasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Warszawa P
141 3218 Milczarek Marcin --- M4 Warszawa P
142 3180 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
143 3067 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
144 3087 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
145 3032 Mrozik Marcin ATOL-BIKE PUŁAWY M2 Lublin P
146 3026 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
147 3092 Niezgoda Piotr CHEMIK PUSTKÓW MTB M2 Brzeźnica P
148 3053 Orłowski Michał STWA MTB TEAM M2 Stalowa Wola P
149 3194 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
150 3150 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
151 3118 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M4 Stalowa Wola P
152 3055 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
153 0 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza R
154 3133 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
155 3135 Panasiuk Tomasz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 Warszawa P
156 3090 Parol Artur --- M4 Warszawa P
157 3012 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
158 3076 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
159 3142 Pawłowski Rafał --- M4 Bieliny P
160 3049 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
161 3019 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
162 3164 Pilawski Robert --- M5 Kraków P
163 0 Pióro Szymon --- M3 Wilków R
164 3100 Poznański Rafał --- M4 Starachowice P
165 3078 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
166 3005 Przeździk Kuba --- M2 Masłów P
167 3089 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M3 Radom P
168 3103 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
169 3035 Radziszewska Katarzyna MCP BIKE TEAM K2 Marki P
170 3039 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
171 3041 Romaszko Mateusz POGOŃ APTIV M3 Kraków P
172 3064 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
173 3171 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
174 3169 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
175 3007 Ruła Grzegorz --- M4 Starachowice P
176 3186 Rusowicz Waldemar ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
177 3038 Rzegociński Grzegorz --- M4 Kraków P
178 0 Saletra Dominik MTBCROSS M3 Kielce P
179 3074 Serafin Michał --- M4 Myszków P
180 3146 Serwin Krzysztof KM CHAMPION ŚWIDNIK M6 Świdnik P
181 3167 Serwin Remigiusz KM CHAMPION ŚWIDNIK M3 Polska P
182 3153 Siara Bartłomiej RADOM M4 Radom P
183 3137 Sidor Karol BIKE ROOM TEAM M3 Lublin P
184 3170 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M4 Lublin P
185 3068 Sitarski Maciej XBOX BIKE TEAM M3 Nieporęt P
186 3070 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
187 3042 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
188 3160 Sobczyk Bartłomiej POLA-K M4 Warszawa P
189 3110 Sobecki Stanisław --- M4 Busko-Zdrój P
190 3162 Sobótka Tomasz GAZDÓWKA NA BIAŁYM KRZYŻU M4 Knurów P
191 3079 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
192 3220 Sojda Rafał --- M3 Kielce P
193 3168 Solski Nikodem TEAM PKO BANK POLSKI M3 Lublin P
194 0 Soluch Piotr --- M4 Busko Zdrój P
195 3136 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
196 3253 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow R
197 3000 Stachura Marcin METROBIKES.PL M4 Miedziana Góra P
198 0 Starachowski Tomasz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
199 0 Stelmaszyk Jonasz --- M3 Warszawa P
200 3040 Stępień Agnieszka POGOŃ APTIV K2 Jędrzejów P
201 3105 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
202 3204 Strąk Kamil --- M3 Radom P
203 3163 Strzelczyk Waldemar ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M5 Kozienice P
204 3129 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
205 3104 Suszek Mateusz BIKE ROOM TEAM M3 Lublin P
206 0 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg R
207 3008 Szercer Michał --- M3 staszów P
208 3050 Szporek Maciej STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
209 3122 Szymański Radosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
210 3179 Tarnowska Justyna SUPERDROB BIKE TEAM K4 Wiązowna P
211 3028 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
212 3101 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
213 3034 Turski Przemysław MCP BIKE TEAM M4 Warszawa P
214 3120 Tyburski Dariusz --- M3 Zgierz P
215 3219 Ulman Andrzej --- M3 Przeworsk P
216 3172 Wachocki Bartosz --- M3 Warszawa P
217 0 Wąsik Jarosław --- M4 Lublin R
218 3255 Wątły Konrad WSD MJ Wierzbica P
219 3127 Widz Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Godziszów P
220 3198 Wielgus Michał MŻAWKA RZECZYCA M3 Wola Uhruska P
221 3205 Wierzbicki Maciej ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Warszawa P
222 3023 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
223 3073 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
224 3134 Wiewióra Dominika --- K3 Jerzmanowice P
225 3004 Wijata Paweł SAM SOBIE STEREM, ŻEGLARZEM I RYBĄ M3 Opoczno P
226 3061 Witek Paweł --- M3 Kraków P
227 3044 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
228 3199 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
229 3022 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
230 3147 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
231 3080 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
232 3048 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
233 3017 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
234 3166 Wójcicki Dariusz --- M5 Staszów P
235 3011 Wójcik Aleksandra WGR TEAM K3 Grójec P
236 3201 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA M3 Rzeszów P
237 0 WÓJCIK MARCIN SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M4 LUBLIN P
238 3161 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy P
239 0 Wyczółkowski Paweł --- MJ Puławy R
240 3037 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
241 0 Zajt Marcin KKS SOKÓŁ KETY M4 BOLECHOWICE P
242 3003 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
243 3063 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
244 3069 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
245 0 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B R
246 3024 Żmija Jacek --- M3 Kielce P
247 0 Żurawski Mateusz SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Piaseczno R