Lista startowa 2020-07-04 Daleszyce MTBCrossMaraton! MASTER

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5070 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
2 5029 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
3 5056 Baranowski Michał RIDE43TEAM M4 Dziekanów Leśny P
4 5046 Błaszkiewicz Michał --- M4 Sosnowiec P
5 5074 Bogaczyk Maciek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 wroclaw P
6 5061 Borkowski Michał VELOBIKE BUSKO M2 Pińczów P
7 5006 Brodowski Rafał TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Karczew P
8 0 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
9 5027 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
10 5040 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
11 5083 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL K- Końskie P
12 5045 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
13 5012 Dawid Jankowski POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
14 5072 Farion Paweł TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
15 5050 Fetler Bartosz ROWEROWY BYTOM-ROWEREK M3 Mysłowice P
16 5077 Gębala Marcin --- M4 Warszawa P
17 5049 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M5 Dąbrowa Górnicza P
18 5016 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M3 Ćmińsk P
19 5044 Górecki Karol MYBIKE.PL M3 Izabelin P
20 5085 Górnicki Marcin IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM M3 Warszawa P
21 5036 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
22 5081 Jankowski Kamil TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Nasielsk P
23 5022 Jędrej Andrzej --- M4 Brwinów P
24 5023 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M4 Baranów P
25 5007 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
26 5079 Kleczaj Barbara SUPERDROB BIKE TEAM K- Mirzec P
27 5052 Kołodziejek Paweł SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa P
28 5037 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
29 5062 Kosko Magdalena MCP BIKE TEAM K- Ząbki P
30 5019 Kozak Artur TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M2 Warszawa P
31 5068 Kozioł Kacper --- M2 Karniowice P
32 5024 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
33 5069 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Warszawa P
34 5031 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
35 5066 Kuczyński Krzysztof BIKE ATELIER TEAM M4 Gliwice P
36 5038 Lackowski Andrzej WYDOLNOSC.PL M3 Lublin P
37 5005 Lasota Marcin --- M4 Łódź P
38 5048 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
39 5035 Latoszek Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
40 0 Łuczak Kamil MCP BIKE TEAM M3 Michałów-Reginów P
41 5053 Majek Mariusz SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefin P
42 5009 Matłosz Michał BIKESHOP RZESZÓW M3 Rzeszów P
43 5011 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
44 5082 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
45 5073 Michalak Jacek PATNET TEAM M4 Piaseczno P
46 5026 Michalak Andrzej MTB MEBLOPOL M2 Kielce P
47 5017 Mitas Jarosław METROBIKES.PL M5 Warszawa P
48 5065 Mrówka Kazimierz MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz P
49 5039 Obuchowski Robert LEADER FOX MTB TEAM M4 Dąbrowa Górnicza P
50 5004 Obzejta Jakub UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M2 Częstochowa P
51 5059 Opoka Sebastian SKLEPROWEROWY.PL M2 Pińczów P
52 0 Orliński Grzegorz --- M4 Morawica P
53 5084 Orłowski Zbigniew --- M5 Kielce P
54 5015 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M2 promtb@onet.pl P
55 5000 Paszczyk Dariusz WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
56 5071 Patrzałek Grzegorz --- M4 . P
57 5043 Perczyński Radek MYBIKE.PL M4 Warszawa P
58 0 Piela Andrzej --- M5 Jaworzno P
59 5003 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
60 0 Plebanek Michał GOMOLA TRANS AIRCO M3 Tarnów P
61 5076 Pomarański Kamil CYCLO TRENER TEAM M3 Kielce P
62 5021 Rajkowski Ireneusz RADOM M3 Radom P
63 0 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna P
64 5063 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
65 5051 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
66 5054 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
67 0 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M3 Masłów P
68 5041 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
69 0 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M4 Lublin P
70 5014 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
71 5030 Sikorski JAkub --- M3 modlnica P
72 5001 Skrzyniarz Przemysław --- M5 Warszawa P
73 5002 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
74 5060 Sołtysiak Jacek HARDA HORDA M4 Kraków P
75 5034 Stańczyk Szymon --- M3 Jeżowe P
76 5080 Stawowy Szymon --- M2 thestawo@gmail.com P
77 5058 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
78 5025 Szpiech Patryk --- M3 Tyczyn P
79 5057 Szymański Tomasz --- M3 Warszawa P
80 5008 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica P
81 5055 Ulman Andrzej --- M3 Przeworsk P
82 5013 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
83 5047 Wiendlocha Paweł --- M3 Gliwice P
84 0 Wintrowicz Agnieszka --- K- Łódź P
85 0 Woźnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
86 5075 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
87 5078 Wójcik Justyn ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
88 5067 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
89 5018 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
90 0 Zając Marek --- M5 WARSZAWA P
91 5064 Zakrzewski Jerzy --- M3 Warszawa P
92 5042 Ziaja Grzegorz --- M3 Czarna P
93 5020 Zieliński Miłosz SIKORSKI CYCLES M3 Kraków P
94 5032 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
95 5033 Żurek Michał --- M3 Częstochowa P
96 5028 Żyżyńska-Galeńska Krystyna WIELISZEW HERON TEAM K- Warszawa P