Lista startowa 2020-08-15 Kielce CrossRun!SUPER 15

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1061 Antas Mariola --- K4 Kielce P
2 1005 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
3 1035 Baran Paweł --- M4 Suków P
4 1149 Bazak Andrzej --- M4 Kielce P
5 1187 Bednarczyk Szymon --- M4 Kielce P
6 1129 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
7 1189 Bielecki Damian MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
8 1185 Brzezińska Anna --- K3 Wolbrom P
9 1012 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
10 1188 Cedro - Łosak Beata TEAM BEZ NAZWY K3 Daleszyce P
11 0 Chudzik Wojciech --- M4 Chmielnik P
12 1153 Cukrowski Piotr STREET RUN RADOM M3 Radom P
13 1019 Czarnota Grzegorz --- M3 Kielce P
14 1020 Deleska Magdalena STREET RUN RADOM K4 Jedlińsk P
15 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
16 1074 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 Kielce P
17 1104 Dulemba Zbigniew --- M3 Skarżysko-Kamienna P
18 1169 Figarski Radoslaw STREET RUN RADOM M3 Radom P
19 1081 Furmańska Dorota --- K3 Kielce P
20 1085 Gad Małgorzata --- K4 Staszów P
21 1056 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
22 1117 Gajęcka Marta STREET RUN RADOM K2 Radom P
23 0 Gałasiewicz Jakub --- M2 Radom P
24 1058 Gawor Monika SKB STALOWA WOLA K4 Stalowa Wola P
25 1057 Gawor Artur SKB STALOWA WOLA M4 Stalowa Wola P
26 1042 Gawroński Jakub STOK TEAM M2 Kielce P
27 1196 Gawroński Tomasz UMKS NADIR JĘDRZEJÓW M2 Jędrzejów P
28 1006 Gawroński Marcin --- M3 Szczekociny P
29 1186 Gewald Danka --- K3 Warszawa P
30 1024 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
31 1014 Hernik Justyna STREET RUN RADOM K4 Radom P
32 1093 Jackowski Zbigniew --- M6 Jędrzejów P
33 1121 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
34 0 Jaguś Łukasz --- M3 Masłów P
35 1001 Jakus Tomasz --- M3 Jędrzejów P
36 0 Janus Anna --- K3 Górno P
37 1013 Jaworska Karolina STREET RUN RADOM K2 Jedlnia Letnisko P
38 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
39 1096 Kania Grzegorz --- M3 Suchedniów P
40 1190 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
41 1152 Kochanowska Magda BIEGIEM RADOM ! K4 Radom P
42 1113 Kolasa Marek --- M6 Kielce P
43 1086 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
44 1192 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
45 1068 Krupa Paweł STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M4 Agatówka P
46 1048 Ksel Agata --- K3 Masłów P
47 1065 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M3 Kielce P
48 1197 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
49 0 Łoaza Krzysztof --- M4 Pyskowice P
50 1103 Łosak Adrian TEAM BEZ NAZWY M3 Daleszyce P
51 1052 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
52 1166 Majka Wojtek --- M4 Warszawa P
53 1060 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
54 1087 Mączka Katarzyna --- K4 Staszów P
55 1088 Mączka Nikodem --- M4 Staszów P
56 1165 Mijakowski Paweł --- M5 Warszawa P
57 1072 Minner Roman --- M3 Górno P
58 1140 Mirosz Artur STREET RUN RADOM M4 Radom P
59 1017 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
60 1126 Morawska Beata BIEGIEM RADOM ! K5 RADOM P
61 1127 Morawski Mirosław BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
62 1003 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
63 1055 Orłowska Beata STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA K5 Stalowa Wola P
64 1054 Orłowski Wojciech --- M4 Stalowa Wola P
65 1200 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
66 1023 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
67 1029 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
68 1138 Patrzałek Iwona WOLBROM TEAM K2 Wolbrom P
69 1047 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
70 2109 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M6 Stąporków P
71 1156 Pietrzykowski Sławomir WOŹNIAK RUNNING TEAM M4 Kielce P
72 0 Piotrkowski Rafael --- M3 Wrocław P
73 1111 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 kielce P
74 1148 Pronobis Przemysław --- M3 Ostrowiec Św. P
75 1073 RATYŃSKI PAWEŁ --- M3 Główczyn P
76 1016 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
77 1034 Rogóż Jan --- M2 Kielce P
78 1175 Ruchomski Wiesław --- M6 Kielce P
79 1018 Rudnicki-Matracki Artur --- M4 Radom P
80 1095 Ruszkowski Cezary --- M5 Kielce P
81 1056 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
82 1008 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
83 1077 Sadkowski Paweł --- M4 Maków P
84 1044 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
85 1046 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
86 0 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
87 1154 Skowron Małgorzata STREET RUN RADOM K2 Radom P
88 1144 Skraburski Kamil RUN4FUN RADOM M3 Radom P
89 2115 Snoch Ryszard --- M4 Piekoszów P
90 0 Sobczynska Wioletta MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Wrzosówka P
91 0 Sobczynski Grzegorz MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M4 Wrzosówka P
92 0 Sobczynski Patryk MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M2 Wrzosówka P
93 0 Stachura Damian --- M2 Bęczków P
94 1033 Stępień Renata --- K5 Kielce P
95 1135 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M3 radom P
96 1011 Śwircz Damian VEGE RUNNERS M2 Wielogóra P
97 1067 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
98 1007 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
99 1004 Waszkuć Małgorzata --- K3 Kielce P
100 1146 Wiązowska Monika STREET RUN RADOM K4 Radom P
101 1178 Wiśniewska Agnieszka --- K4 BIAŁOBRZEGI P
102 1091 Wiśniewski Robert --- M4 BIAŁOBRZEGI P
103 1045 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
104 0 Zaczkowski Łukasz STOKOWCZYKI TEAM M3 Kielce P
105 1000 Zagórski Szczepan --- M2 Brzegi P
106 1002 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
107 1180 Zalewski Łukasz --- M3 Wilga P
108 1145 Zawadzki Mirek --- M3 Kielce P
109 0 Zygmańska Monika BIEGIEM RADOM ! K3 RADOM P
110 1164 Żebrowska Anna DRUŻYNA W K3 Warszawa P
111 1021 Żebrowski Andrzej DRUŻYNA W M5 Wola Kopcowa P
112 1098 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 ŚWIĘTOMARZ P