Lista startowa 2020-06-27 Kielce CrossRun! Super 15 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1061 Antas Mariola --- K4 Kielce P
2 1005 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
3 1012 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
4 1019 Czarnota Grzegorz --- M3 Kielce P
5 1104 Dulemba Zbigniew --- M3 Skarżysko-Kamienna P
6 1085 Gad Małgorzata --- K4 Staszów P
7 1058 Gawor Monika SKB STALOWA WOLA K4 Stalowa Wola P
8 1057 Gawor Artur SKB STALOWA WOLA M4 Stalowa Wola P
9 1042 Gawroński Jakub STOK TEAM M2 Kielce P
10 1121 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
11 0 Jaguś Łukasz --- M3 Masłów P
12 1001 Jakus Tomasz --- M3 Jędrzejów P
13 0 Janus Anna --- K3 Górno P
14 1013 Jaworska Karolina STREET RUN RADOM K2 Jedlnia Letnisko P
15 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
16 1096 Kania Grzegorz --- M3 Suchedniów P
17 1048 Ksel Agata --- K3 Masłów P
18 1199 Markiewicz Wojciech --- M3 Kielce P
19 1060 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
20 1087 Mączka Katarzyna --- K4 Staszów P
21 1088 Mączka Nikodem --- M4 Staszów P
22 1072 Minner Roman --- M3 Górno P
23 1017 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
24 1126 Morawska Beata BIEGIEM RADOM ! K5 RADOM P
25 1127 Morawski Mirosław BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
26 1055 Orłowska Beata STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA K5 Stalowa Wola P
27 1054 Orłowski Wojciech --- M4 Stalowa Wola P
28 1023 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
29 1029 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
30 1047 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
31 1111 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 kielce P
32 1073 RATYŃSKI PAWEŁ --- M3 Główczyn P
33 1016 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
34 1034 Rogóż Jan --- M2 Kielce P
35 1095 Ruszkowski Cezary --- M5 Kielce P
36 1008 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
37 1044 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
38 1046 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
39 0 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
40 1015 Snoch Ryszard --- M4 Piekoszów P
41 0 Stachura Damian --- M2 Bęczków P
42 1007 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
43 1004 Waszkuć Małgorzata --- K3 Kielce P
44 1045 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
45 1000 Zagórski Szczepan --- M2 Brzegi P
46 1002 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
47 1021 Żebrowski Andrzej DRUŻYNA W M5 Wola Kopcowa P