Lista startowa 2020-04-18 Daleszyce CrossRun! Mocna 14 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1061 Antas Mariola --- K4 Kielce P
2 1005 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
3 0 Baran Paweł --- M4 Suków P
4 0 Borycki Łukasz --- M3 Kielce P
5 1012 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
6 0 Choińska Iwona --- K4 MArki P
7 1013 Deleska Magdalena --- K4 Jedlińsk P
8 0 Drabik Marcin BIEGIEM RADOM ! M3 Radom P
9 1104 Dulemba Zbigniew --- M3 Skarżysko-Kamienna P
10 1085 Gad Małgorzata --- K4 Staszów P
11 1057 Gawor Artur SKB STALOWA WOLA M4 Stalowa Wola P
12 1058 Gawor Monika SKB STALOWA WOLA K4 Stalowa Wola P
13 1042 Gawroński Jakub STOK TEAM M2 Kielce P
14 0 Grzejszczyk Łukasz AKTYWNA ŚNIADKA M3 Bodzentyn P
15 1014 Hernik Justyna STREET RUN RADOM K4 Radom P
16 1121 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
17 0 Jaguś Łukasz --- M3 Masłów P
18 1001 Jakus Tomasz --- M3 Jędrzejów P
19 0 Janus Anna --- K3 Górno P
20 1013 Jaworska Karolina STREET RUN RADOM K2 Jedlnia Letnisko P
21 0 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
22 1009 Jozwik Marek BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
23 1096 Kania Grzegorz --- M3 Suchedniów P
24 1086 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
25 1068 Krupa Paweł STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M4 Agatówka P
26 1048 Ksel Agata --- K3 Masłów P
27 1065 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M3 Kielce P
28 0 Lesińska - Turek Magdalena --- K4 warszawa P
29 1060 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
30 1087 Mączka Katarzyna --- K4 Staszów P
31 1088 Mączka Nikodem --- M4 Staszów P
32 1022 Melon Krzysztof --- M3 Kielce P
33 1072 Minner Roman --- M3 Górno P
34 1017 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
35 1126 Morawska Beata BIEGIEM RADOM ! K5 RADOM P
36 1127 Morawski Mirosław BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
37 1003 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
38 1055 Orłowska Beata STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA K5 Stalowa Wola P
39 1054 Orłowski Wojciech --- M4 Stalowa Wola P
40 1023 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
41 1029 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
42 1047 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
43 1066 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M6 Stąporków P
44 1111 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 kielce P
45 1073 RATYŃSKI PAWEŁ --- M3 Główczyn P
46 1034 Rogóż Jan --- M2 Kielce P
47 1016 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
48 1095 Ruszkowski Cezary --- M5 Kielce P
49 1056 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
50 1008 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
51 1044 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
52 1046 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
53 0 Siciarski Marcin --- M4 Bieliny P
54 0 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
55 0 Sierakowski Michał --- M4 Warszawa P
56 0 Stachura Damian --- M2 Bęczków P
57 1011 Śwircz Damian VEGE RUNNERS M2 Wielogóra P
58 1007 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
59 1004 Waszkuć Małgorzata --- K3 Kielce P
60 0 Wiatrowicz Barbara STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA K5 Stalowa Wola P
61 1045 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
62 1000 Zagórski Szczepan --- M2 Brzegi P
63 1002 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
64 1021 Żebrowski Andrzej DRUŻYNA W M5 Wola Kopcowa P