Lista startowa 2020-01-26 Mostki Puchar Powstańców Styczniowych Bieg 10km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 604 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K5 Kielce P
2 606 Adamczyk Mariusz --- M5 Kielce P
3 626 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
4 682 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
5 0 Baran Marcin BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M2 Kielce P
6 739 Barucha Robert --- M5 Kielce P
7 747 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
8 0 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
9 738 Bomba Iwona --- K4 Kielce P
10 804 Boruta Adam --- M3 Kraków P
11 0 Chmielewski Tomasz --- M4 Ostrowiec P
12 726 Cholewa Dariusz --- M2 Wierzbica P
13 669 Czarnota Grzegorz --- M3 Kielce P
14 730 Deja Radosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
15 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
16 725 Dołomisiewicz Sławomir --- M4 Staszów P
17 748 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
18 760 Gałczyńska-Szymczyk Karolina SUCHEDNIÓW NATURALNIE K4 Suchedniów P
19 668 Gawroński Jakub STOK TEAM M2 Kielce P
20 742 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
21 737 Gruszka Marcin GOŹDZIELIN BIEGA M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
22 0 Jagieło Kinga IŁŻA PĘDZI K3 Starachowic P
23 0 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
24 750 Jaguś Łukasz --- M3 Masłów P
25 684 Janus Anna --- K3 Górno P
26 0 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
27 803 Kaliński Patryk --- M2 Gielniów P
28 756 Kania Przemysław DB-TRANS STARACHOWICE M2 Styków P
29 727 Karwacki Mateusz --- M3 Kielce P
30 0 Karwacki Marcin --- M2 Kuczów P
31 732 Kępiński Mikołaj --- M2 Bodzentyn P
32 1151 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
33 736 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
34 1050 Kozłowska Aleksandra --- K4 Piekoszów P
35 808 Kozłowski Piotr --- M4 Piekoszów P
36 634 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
37 800 Kujawska Agnieszka --- K4 Suchedniów P
38 0 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M3 Kielce P
39 0 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
40 1130 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
41 1152 Makowska Anna --- K2 Staw Kunowski P
42 0 Maziejuk Łukasz MTBCROSS M3 Kielce P
43 678 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
44 0 Mikulka Agnieszka --- K3 Bodzentyn P
45 1132 MILER JERZY --- M5 GRODZISK MAZOWIECKI P
46 680 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
47 0 Morawska Beata BIEGIEM RADOM ! K5 RADOM P
48 753 Niewiadomski Marcin --- M3 Kazimierza Wielka P
49 0 Nowak Michał --- M3 Końskie P
50 758 Opozda Adrian --- M3 SKARŻYSKO-KAMIENNA P
51 744 Orczyk Jarosław --- M3 Łagów P
52 802 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
53 751 Osiński Marcin BIEGIEM RADOM ! M3 Mazowszany P
54 809 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M6 Stąporków P
55 735 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 kielce P
56 805 Pochwat Błażej --- M3 Kraków P
57 807 Przepióra Iwona --- K5 Chęciny P
58 0 Puchała Tomasz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M4 Chęciny P
59 811 Puszka Jarosław BIEGIEM RADOM ! M2 Przytyk P
60 0 RATYŃSKI PAWEŁ --- M3 Główczyn P
61 729 Religa Aleksander --- M3 Starachowice P
62 0 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
63 0 Rogóż Jan --- M2 Kielce P
64 743 Rosmanowska Monika --- K3 Kielce P
65 1133 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
66 0 Rzadkowska Anna --- K3 Kielce P
67 745 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
68 1150 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
69 0 Sikorska Agata BIEGAM DLA SIEBIE K3 KIELCE P
70 0 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
71 759 Sobczyńska Wioletta MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Małogoszcz P
72 754 Sobczyński Patryk MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M2 Małogoszcz P
73 806 Sprawka Marta --- K2 Lublin P
74 755 Stachura Damian --- M2 Bęczków P
75 1033 Stępień Renata --- K5 Kielce P
76 0 Stępień Paweł --- M4 Smyków P
77 0 stępnik daniel DREAM TEAM M3 kielce P
78 728 Sułecki Kamil --- M4 STARACHOWICE P
79 752 Szabat Wiesław --- M6 Annopol P
80 749 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
81 0 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K3 Skarżysko-Kamienna P
82 740 Szostak Sylwester --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
83 801 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M3 radom P
84 0 Świrszcz Andrzej --- M3 Małogoszcz P
85 646 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
86 1134 Telka Andrzej --- M5 Kielce P
87 733 Teperek Małgorzata --- K3 Karczew P
88 741 Tomczak Renata --- K5 Kielce P
89 0 TYNOWSKI MARCIN --- M5 RADOM P
90 731 Wąsikowski Marcin ZABIERZÓW BIEGA M4 Zelków P
91 0 Wijas Mariusz --- M3 Piekoszów P
92 757 WŁODARCZYK Marian STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M6 Skarżysko Kamienna P
93 0 Wojtuniak Jarosław BIEGIEM RADOM ! M4 Małęczyn P
94 746 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
95 0 Zelis Aneta --- K4 Kielce P
96 734 Zubiński Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Suchedniów P
97 0 Zygmunt Marcin CPdMZ M2 Kielce P
98 1131 Żołądek Dariusz --- M5 Suchedniów P