Lista startowa 2020-01-26 Mostki Puchar Powstańców Styczniowych Bieg 10km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 604 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K5 Kielce P
2 606 Adamczyk Mariusz --- M5 Kielce P
3 626 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
4 682 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
5 0 Baran Marcin BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M2 Kielce P
6 739 Barucha Robert --- M5 Kielce P
7 747 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
8 0 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
9 738 Bomba Iwona --- K4 Kielce P
10 804 Boruta Adam --- M3 Kraków P
11 812 Chmiel Nina NURT MOSTKI K5 Suchedniów P
12 0 Chmielewski Tomasz --- M4 Ostrowiec P
13 726 Cholewa Dariusz --- M2 Wierzbica P
14 669 Czarnota Grzegorz --- M3 Kielce P
15 730 Deja Radosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
16 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
17 725 Dołomisiewicz Sławomir --- M4 Staszów P
18 748 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
19 760 Gałczyńska-Szymczyk Karolina SUCHEDNIÓW NATURALNIE K4 Suchedniów P
20 668 Gawroński Jakub STOK TEAM M2 Kielce P
21 742 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
22 737 Gruszka Marcin GOŹDZIELIN BIEGA M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
23 0 Jagieło Kinga IŁŻA PĘDZI K3 Starachowic P
24 0 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
25 750 Jaguś Łukasz --- M3 Masłów P
26 684 Janus Anna --- K3 Górno P
27 0 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
28 803 Kaliński Patryk --- M2 Gielniów P
29 756 Kania Przemysław DB-TRANS STARACHOWICE M2 Styków P
30 727 Karwacki Mateusz --- M3 Kielce P
31 0 Karwacki Marcin --- M2 Kuczów P
32 732 Kępiński Mikołaj --- M2 Bodzentyn P
33 1151 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
34 736 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
35 820 Kozłowska Aleksandra --- K4 Piekoszów P
36 808 Kozłowski Piotr --- M4 Piekoszów P
37 634 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
38 813 Kraj Stanis3aw TRUSKAWKA BIELINY M5 Bieliny P
39 800 Kujawska Agnieszka --- K4 Suchedniów P
40 0 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M3 Kielce P
41 0 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
42 810 Latała Katarzyna --- K4 Świętomarz P
43 1130 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
44 1152 Makowska Anna --- K2 Staw Kunowski P
45 0 Maziejuk Łukasz MTBCROSS M3 Kielce P
46 678 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
47 814 Miernik Pawe3 --- M3 Skarżysko- kamienna P
48 0 Mikulka Agnieszka --- K3 Bodzentyn P
49 1132 MILER JERZY --- M5 GRODZISK MAZOWIECKI P
50 680 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
51 822 Moleda Krzysztof --- M4 kielce P
52 0 Morawska Beata BIEGIEM RADOM ! K5 RADOM P
53 753 Niewiadomski Marcin --- M3 Kazimierza Wielka P
54 0 Nowak Michał --- M3 Końskie P
55 758 Opozda Adrian --- M3 SKARŻYSKO-KAMIENNA P
56 744 Orczyk Jarosław --- M3 Łagów P
57 802 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
58 751 Osiński Marcin BIEGIEM RADOM ! M3 Mazowszany P
59 815 Paterek Zdzisław --- M6 Kostomłoty ii P
60 809 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M6 Stąporków P
61 735 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 kielce P
62 805 Pochwat Błażej --- M3 Kraków P
63 807 Przepióra Iwona --- K5 Chęciny P
64 0 Puchała Tomasz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M4 Chęciny P
65 811 Puszka Jarosław BIEGIEM RADOM ! M2 Przytyk P
66 0 RATYŃSKI PAWEŁ --- M3 Główczyn P
67 729 Religa Aleksander --- M3 Starachowice P
68 818 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
69 819 Rogóż Jan --- M2 Kielce P
70 743 Rosmanowska Monika --- K3 Kielce P
71 1133 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
72 0 Rzadkowska Anna --- K3 Kielce P
73 745 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
74 1150 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
75 0 Sikorska Agata BIEGAM DLA SIEBIE K3 KIELCE P
76 0 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
77 759 Sobczyńska Wioletta MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Małogoszcz P
78 754 Sobczyński Patryk MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M2 Małogoszcz P
79 816 Sochacki Sławomir --- M5 Bodzentyn P
80 806 Sprawka Marta --- K2 Lublin P
81 755 Stachura Damian --- M2 Bęczków P
82 1033 Stępień Renata --- K5 Kielce P
83 0 Stępień Paweł --- M4 Smyków P
84 0 stępnik daniel DREAM TEAM M3 kielce P
85 728 Sułecki Kamil --- M4 STARACHOWICE P
86 752 Szabat Wiesław --- M6 Annopol P
87 749 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
88 0 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K3 Skarżysko-Kamienna P
89 740 Szostak Sylwester --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
90 801 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M3 radom P
91 817 Świerczyński Tomasz STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
92 0 Świrszcz Andrzej --- M3 Małogoszcz P
93 646 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
94 1134 Telka Andrzej --- M5 Kielce P
95 733 Teperek Małgorzata --- K3 Karczew P
96 741 Tomczak Renata --- K5 Kielce P
97 0 TYNOWSKI MARCIN --- M5 RADOM P
98 731 Wąsikowski Marcin ZABIERZÓW BIEGA M4 Zelków P
99 0 Wijas Mariusz --- M3 Piekoszów P
100 757 WŁODARCZYK Marian STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M6 Skarżysko Kamienna P
101 0 Wojtuniak Jarosław BIEGIEM RADOM ! M4 Małęczyn P
102 746 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
103 0 Zelis Aneta --- K4 Kielce P
104 734 Zubiński Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Suchedniów P
105 821 Zygmunt Marcin CPdMZ M2 Kielce P
106 1131 Żołądek Dariusz --- M5 Suchedniów P