Lista startowa 2020-01-26 Mostki Puchar Powstańców Styczniowych Bieg 21km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 568 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
2 0 Anioł Mateusz --- M3 Kielce P
3 552 Antas Mariola --- K4 Kielce P
4 569 Banasik Paweł --- M5 Radom P
5 528 Bazak Andrzej --- M4 Kielce P
6 572 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Świerczek P
7 556 Borkowski Sebastian STREET RUN RADOM M3 Radom P
8 553 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
9 0 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
10 582 Brodacki Waldemar --- M6 Puławy P
11 576 Brzezińska Anna WOLBROM TEAM K2 Wolbrom P
12 537 Budzińska Anna --- K4 Radom P
13 536 Budziński Marek --- M4 Radom P
14 544 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
15 526 Chodakowski Rafał OSTROBIEC M4 Ćmielów P
16 530 Chojnacki Maciej TEAM ZALESICE M4 Wierzbica P
17 0 Chwałek Piotr --- M5 Kielce P
18 0 Dawgiert Daniel --- M4 KIELCE P
19 573 Drogosz Leszek DRUŻYNA SZPIKU M4 KIELCE P
20 506 Dróżdż Tomasz --- M3 Brody P
21 523 Dudek Gabriel --- M2 Opatów P
22 542 Dulemba Zbigniew --- M3 Skarżysko-Kamienna P
23 541 Fajdek Stefan BIEGIEM RADOM ! M5 Wacyn P
24 546 Fira-Krempa Edyta --- K4 Józefów P
25 574 Frankowicz Jacek --- M4 kielce P
26 570 Gaj Grzegorz --- M4 Białobrzegi P
27 555 Gajęcka Marta --- K2 Radom P
28 502 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
29 559 Gomuła Grzegorz BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
30 543 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M3 Ćmińsk P
31 504 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
32 579 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
33 564 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
34 513 Jackowski Zbigniew --- M6 Jędrzejów P
35 508 Jagieło Karol --- M3 Brody P
36 505 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M3 Brody P
37 549 Jarocka Małgorzata STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA K4 Stalowa Wola P
38 0 Jasiński Mateusz --- M3 Giżycko P
39 567 Kałwa Leszek CROSSRUN WOLBROM M3 Miechów P
40 517 Kania Grzegorz --- M3 Suchedniów P
41 0 Karasiński Radek --- M4 Tarnobrzeg P
42 525 Karczewski Andrzej BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
43 519 Kargul Zbigniew OSTROBIEC M4 Ostrowiec świętokrzyski P
44 560 Kasza Jan 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M4 Chroberz P
45 575 Kolaszt Michał IŁŻA PĘDZI M3 Iłża P
46 545 Krempa Slawomir --- M4 Józefów P
47 534 Kryza Rafał BIEGIEM RADOM ! M4 Gózd P
48 524 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
49 0 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
50 565 Latała Krzysztof VEGE RUNNERS M3 Pawłów P
51 529 Lewandowski Dariusz --- M4 Kielce P
52 514 Lis Zbigniew --- M6 Kielce P
53 515 Lis Jan --- M4 Warszawa P
54 557 Melon Krzysztof --- M3 Kielce P
55 540 Miler Andrzej --- M5 Grodzisk Maz P
56 554 Minner Roman --- M3 Górno P
57 578 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
58 522 Morawski Mirosław BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
59 566 Mucha Andrzej --- M4 Nowiny P
60 0 Noga Damian --- M3 Kłoda P
61 512 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
62 547 Osiński Rafał BIEGIEM RADOM ! M2 Kowala P
63 538 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
64 539 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
65 551 Patrzałek Iwona WOLBROM TEAM K2 Wolbrom P
66 0 Paul Przemek KIELECKI BIEGACZ M4 Sułków P
67 511 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
68 521 Podymniak Leszek --- M4 Radom P
69 533 Polakowski Tomasz STREET RUN RADOM M4 Radom P
70 548 Proszowski Piotr STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M4 Pysznica P
71 0 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna P
72 531 Ruszkowski Cezary --- M5 Kielce P
73 503 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
74 509 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
75 532 Sander Filip --- M4 morawica P
76 0 Sobczyk Piotr MECHANIK I PRZYJACIELE M4 KIELCE P
77 527 Sobieraj Kamil MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
78 563 Sokół Sylwia --- K4 Sędziszów P
79 571 Sprawka Marta --- K2 Lublin P
80 516 Sprzęczka Marcin --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
81 500 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
82 580 Stępień Renata --- K4 Kielce P
83 518 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Bodzentyn P
84 550 Szymczyk Paweł --- M4 Suchedniów P
85 507 Śpiewak Sebastian --- M3 Brody P
86 562 Świercz Jacek OSTROBIEC M4 Janik P
87 0 Telka Andrzej --- M5 Kielce P
88 520 Tomanek Renata --- K4 Starachowice P
89 558 Truchlewski Tomasz --- M4 Starachowice P
90 501 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
91 581 Wroński Mateusz --- M4 Limanowa P
92 561 Wróbel Michał 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M4 Złota P
93 577 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
94 535 Ziemniak Jarosław --- M5 KIELCE P