Lista startowa 2020-01-05 Kielce2 CrossRun! MOCNA 13 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Antas Mariola --- K4 Kielce P
2 0 Balmowski Radosław --- M4 Janikowo P
3 0 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
4 0 BŁASZCZYK DAWID --- M3 Kielce P
5 0 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
6 0 Czarnota Grzegorz --- M3 Kielce P
7 0 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
8 0 Deleska Magdalena --- K4 Jedlińsk P
9 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
10 0 Domański Jarosław --- M3 Łączna P
11 0 Furmańska Dorota --- K3 Kielce P
12 0 Gad Małgorzata --- K4 Staszów P
13 0 Gawor Monika SKB STALOWA WOLA K4 Stalowa Wola P
14 0 Gawor Artur SKB STALOWA WOLA M4 Stalowa Wola P
15 0 Gawroński Marcin --- M3 Szczekociny P
16 0 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
17 0 Hernik Justyna --- K4 Radom P
18 0 Jakus Tomasz --- M3 Jędrzejów P
19 0 Jedynak Paweł --- M3 TUMLIN WYKIEŃ P
20 0 Jozwik Marek BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
21 0 Kania Grzegorz --- M3 Suchedniów P
22 0 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
23 0 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
24 0 Krupa Paweł STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M4 Agatówka P
25 0 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
26 0 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M3 Kielce P
27 0 Kurasz Tomasz ZABIEGANI W KIELCACH M3 Daleszyce P
28 0 Kusiak Michał --- M3 Kielce P
29 0 Kustra Dariusz CROSSFIT KIELCE M4 Kielce P
30 0 Kuta Piotr --- M5 Kielce P
31 0 Lejawka Grzegorz --- M4 Daleszyce P
32 0 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
33 0 Mączka Katarzyna --- K4 Staszów P
34 0 Mączka Nikodem --- M4 Staszów P
35 0 Melon Krzysztof --- M3 Kielce P
36 0 Meresińska Iwona --- K5 Kielce P
37 0 Minner Roman --- M3 Górno P
38 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
39 0 Nowak Michał --- M3 Końskie P
40 0 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
41 0 Orłowska Beata STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA K5 Stalowa Wola P
42 0 Orłowski Wojciech --- M4 Stalowa Wola P
43 0 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
44 0 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
45 0 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
46 0 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M6 Stąporków P
47 0 Przepióra Iwona --- K5 Chęciny P
48 0 Rdzanek Łukasz --- M3 Augustów P
49 0 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
50 0 Rogóż Jan --- M2 Kielce P
51 0 Rudnicki-Matracki Artur --- M4 Radom P
52 0 Ruszkowski Cezary --- M5 Kielce P
53 0 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
54 0 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
55 0 Rzadkowska Anna --- K3 Kielce P
56 0 Sadza Damian --- K2 Sadowie P
57 0 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
58 0 Sikorska Agata BIEGAM DLA SIEBIE K3 KIELCE P
59 0 Snoch Ryszard --- M4 Piekoszów P
60 0 Sprawka Marta --- K2 Lublin P
61 0 Stępień Renata --- K5 Kielce P
62 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
63 0 Stolarczyk Daniel ZABIEGANY SKARYSZEW M4 SKARYSZEW P
64 0 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
65 0 Śwircz Damian VEGE RUNNERS M2 Wielogóra P
66 0 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
67 0 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
68 0 Tereszczuk Jakub DRUŻYNA W M3 Warszawa P
69 0 Turek Kamil --- M2 Nagłowice P
70 0 Waszkuć Małgorzata --- K3 Kielce P
71 0 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
72 0 Wróbel Michał --- M3 Kielce P
73 0 Zagórski Szczepan --- M2 Brzegi P
74 0 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
75 0 Żebrowski Andrzej DRUŻYNA W M5 Wola Kopcowa P
76 0 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 ŚWIĘTOMARZ P