Lista startowa 2020-01-05 Kielce 2 UltraCKMaraton UltraCK 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 561 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
2 580 Ambroży Karina --- K1 Kielce P
3 552 Antoniewicz Jacek --- M5 Krobów P
4 548 Antończak Damian --- M2 Żółkiewka P
5 563 Barczyk Agnieszka MUAY RUNNING TEAM K4 Wolbrom P
6 572 Barczyk Karol CROSSRUN WOLBROM M2 Wolbrom P
7 532 Bazak Andrzej --- M4 Kielce P
8 590 Bereznowska Patrycja WIELISZEW HERON TEAM K4 Wieliszew P
9 596 Bezak Magdalena --- K1 Ostrowiec Śiętokrzyski P
10 0 Bienias Piotr --- M4 Warszawa P
11 518 Bisowski Mariusz --- M4 Kobyłka P
12 514 Bochenek Janusz WKURW TEAM M6 Kielce P
13 585 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Świerczek P
14 573 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
15 0 Borowski Jacek --- M3 Krasocin P
16 528 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Piaseczna Górka P
17 578 Brzóska Henryk --- M5 Kielce P
18 579 Brzóska Jakub --- M2 Kielce P
19 557 Budziński Marek --- M4 Radom P
20 0 Chaba Tomasz --- M2 Zagnansk P
21 0 Czaplarski Jakub --- M3 Chęciny P
22 0 Czernich Kamil --- M3 Warszawa P
23 0 Czerwiak Paweł --- M3 Kielce P
24 0 Czerwiec Artur STREET RUN RADOM M4 Radom P
25 0 Dąbrowa Piotr --- M3 Skarżysko-Kamienna P
26 584 Dubowik Izabela --- K1 Piekoszów P
27 524 Dudek Gabriel --- M2 Opatów P
28 533 Dulęba Marcin BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Łączna P
29 539 Dzideczek Marcin --- M4 Warszawa P
30 0 Falecki Damian --- M2 Ostrowiec świętokrzyski P
31 538 Gaj Grzegorz --- M4 Białobrzegi P
32 582 Gajek Magdalena WIEŚ TAŃCZY I BIEGA K4 Niedrzwica Duża P
33 583 Gajek Grzegorz WIEŚ TAŃCZY I BIEGA M4 Niedrzwica Duża P
34 503 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
35 0 Głogowski Piotr STREET RUN RADOM M3 Radom P
36 562 Głuszek Tomasz --- M3 Kielce P
37 564 Gołębiowska Marta OSTROBIEC K1 Miłków P
38 546 Gomuła Grzegorz BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
39 550 Goralewski Mateusz --- M3 Zaborów P
40 577 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
41 500 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
42 576 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M3 Brody P
43 530 Jagodzki Daniel --- M3 Kielce P
44 515 Jakubczyk Paweł --- M4 Kielce P
45 0 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K1 Kielce P
46 554 Kacprzyk Paweł BIEGAM NA TARCHOMINIE M4 Warszawa P
47 556 Kania Paweł BIEGAM NA TARCHOMINIE M4 Warszawa P
48 0 Kargul Zbigniew OSTROBIEC M4 Ostrowiec świętokrzyski P
49 0 Karwacka Aneta LUBLIN BIEGA K4 ŁĘCZNA P
50 0 Karwowski Michał --- M3 Łódź P
51 593 Kisielewski Konrad --- M4 Kielce P
52 0 Kłoś Artur --- M3 Lublin P
53 567 Kolecki Jakub --- M4 Radom P
54 537 Konik Marcin --- M4 Kielce P
55 0 Kopaczewski Tomasz --- M5 Krakow P
56 570 Korbela Maciej --- M4 Dąbrowa Górnicza P
57 588 Korczak Wincenty BIEGIEM RADOM ! M6 Antoniówka P
58 555 Kosewska Dorota BIEGAM NA TARCHOMINIE K4 Warszawa P
59 0 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
60 0 Kostrzewski Sławomir --- M4 Opole P
61 511 Kowalczyk Aleksander --- M4 Dzierążnia P
62 0 Kozak Michał --- M3 Sanok P
63 559 Krawczyk Wojciech BIEGAM NA TARCHOMINIE M5 Warszawa P
64 0 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
65 565 Kruk Malgorzata --- K4 KIELCE P
66 529 Krzysztoszek Jakub --- M3 Kielce P
67 566 Ksel Paweł KIELECKI BIEGACZ M4 kielce P
68 553 Kufera Dariusz BIEGAM NA TARCHOMINIE M4 Warszawa P
69 569 Kundys Karolina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Warszawa P
70 571 Lakowski Sylwester --- M4 Zabki P
71 0 Lenart-Kłoś Katarzyna --- K1 Lublin P
72 0 Lipczyński Olaf #RUNFORSMILE M4 Lublin P
73 0 Liszkowski Artur --- M5 Krakow P
74 0 Lityńska Małgorzata TEAM ZABIEGANEDNI K1 Warszawa P
75 522 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
76 0 Machnicki Rafał --- M3 Ryki P
77 581 Maciejewska Karolina --- K1 Górno P
78 543 MARCINKIEWICZ ANNA --- K4 BIAŁOBRZEGI P
79 519 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
80 549 Masiarek Maciej --- M2 Piotrków Trybunalski P
81 506 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K1 Rawa Mazowiecka P
82 558 Matysiak Agnieszka --- K1 Tarnobrzeg P
83 507 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M4 Kielce P
84 0 Miedziejewski Andrzej --- M3 Pruszków P
85 535 Mikowski Artur --- M4 Grójec P
86 551 Miler Andrzej --- M5 Grodzisk Maz P
87 0 Misch Jerzy --- M3 Kielce P
88 568 Moczyński Paweł --- M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
89 501 Naporowska Monika --- K4 Sitkówka-Nowiny P
90 0 Nikel Jacek --- M3 Sosnowiec P
91 575 Nowak Tomek MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
92 523 Nowak Karol --- M4 Kielce P
93 0 Olszewski Marcin --- M3 Kielce P
94 544 Orczykowski dariusz BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
95 534 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K4 Kielce P
96 0 Orzeł Wojciech --- M4 Warszawa P
97 592 Pękala Paweł --- M4 Rytwiany P
98 0 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
99 508 Piekarska Aleksandra --- K1 Opoczno P
100 527 Piekarski Zdzisław --- M6 Opoczno P
101 513 Pietrus Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Bieleckie Młyny P
102 512 Pięta Marlena OSTROBIEC K4 Ostrowiec Św P
103 542 Pisarek Karol --- M3 WARSZAWA P
104 560 Placha Piotr --- M4 Tarnobrzeg P
105 589 POŁOŃSKI ANDRZEJ BIEGIEM RADOM ! M5 RADOM P
106 0 Przeworska Barbara CZARNECKI RUN TEAM K1 Łączna P
107 525 Pytel Bożena --- K4 Bodzentyn P
108 526 Pytel Michał --- M4 Bodzentyn P
109 594 Pytel Stanisław --- M3 KIELCE P
110 510 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
111 0 Sady Sebastian --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
112 0 Sadza Damian --- M2 Sadowie P
113 0 Samoć Barbara TEAM ZABIEGANEDNI K4 Warszawa P
114 516 Sankowski Szymon ZABIEGANI MIELEC M4 Mielec P
115 521 Sędybył Sławomir RUNGALL MIEDZIANA GÓRA M5 Miedziana Góra P
116 0 Sękowski Adam --- M4 BIałystok P
117 586 Skobel Robert SZAKAL BIEGA M4 Radom P
118 520 Skwarliński Mirosław --- M6 Kielce P
119 502 Sławiński Kazimierz --- M4 Kielce P
120 0 Sobczyk Piotr MECHANIK I PRZYJACIELE M4 KIELCE P
121 509 Sobieraj Kamil MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
122 504 stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
123 0 Stepien Leszek --- M4 Poświętne P
124 595 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
125 0 Szafrańska Aleksandra WKURW TEAM K1 Warszawa P
126 0 Szeremeta Andrzej PZU SPORT TEAM M5 Warszawa P
127 0 Szukała Piotr DRUŻYNA SZPIKU M4 Poznań P
128 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M4 KIELCE P
129 0 Świercz Jacek OSTROBIEC M4 Janik P
130 0 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
131 541 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA --- K4 BIAŁOBRZEGI P
132 540 WIŚNIEWSKI ROBERT --- M4 BIAŁOBRZEGI P
133 531 Wojciechowski Michał SPARTANIE DZIECIOM M4 Warszawa P
134 505 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
135 545 Wojciechowski Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
136 0 Wolańczyk Jan --- M2 Wrocław P
137 574 Wołosiuk Przemek --- M4 biała podlaska P
138 547 Wosiek Paweł OSTROBIEC M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
139 0 Wójcik Izabela BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
140 0 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy P
141 0 Zabielski Grzegorz LUBLIN BIEGA M4 Lublin P
142 591 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
143 0 Zemła Krzysztof --- M5 Malinowice P
144 536 Ziemniak Jarosław --- M5 KIELCE P
145 517 Złonkiewicz Zbigniew --- M6 Kielce P
146 587 Zychowicz Monika BIEGIEM RADOM ! K1 Radom P
147 0 Zygan Rafał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P