Lista startowa 2019-07-14 Skaryszew Dni Skaryszewa 2019 Bieg.5km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 35 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M30 Tczów P
2 70 Adamczyk Sebastian --- M40 Szydłowiec P
3 34 Adamowicz Agnieszka ZWOLEŃ BIEGA K40 Ciepielów P
4 93 Bińkowski Leon BIEGIEM RADOM ! M50 Radom P
5 85 Borkowska Hanna BIEGIEM RADOM ! K60 Radom P
6 86 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M60 Radom P
7 111 Borkowski Tomek ZWOLEŃ BIEGA M50 Zwoleń P
8 76 Borkowski Sebastian STREET RUN RADOM M30 Radom P
9 41 Cholewa Dariusz OSP WIERZBICA M20 Wierzbica P
10 12 Cholewa Mariola STREET RUN RADOM K20 Polska P
11 40 Cioch Cezary --- M30 Skaryszew P
12 1 Cukrowski Piotr STREET RUN RADOM M30 Radom P
13 50 Czupryn Paweł TEAM ZALESICE M20 Wierzbica, Polska P
14 33 Depta Michał --- M20 Kraków, os. Przy Arce P
15 68 Duralski Sylwester OSP WIERZBICA M20 Wierzbica P
16 110 Dyrek Dariusz COZMO BIKE TEAM M60 Mościska P
17 59 Edyk Anna --- K50 Tomaszów Maz. P
18 80 Filipowicz Mirosław BIEGIEM RADOM ! M50 SKARYSZEW P
19 75 Gajęcka Marta --- K20 Radom P
20 92 Gawrys Maciej --- M20 26-706 P
21 58 Gębczyk Andrzej --- M20 Jedlnia-Letnisko P
22 107 Golus Gracjan --- M20 Radom P
23 37 Gołębiowska Justyna --- K30 Skarzysko-Kamienna P
24 56 Gościnny Piotr STREET RUN RADOM M30 Stara Błotnica P
25 39 Górecka Agnieszka STREET RUN RADOM K20 Radom P
26 89 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M40 Mirzec P
27 23 Gregorek Edyta ZWOLEŃ BIEGA K50 Zwoleń P
28 71 Idzikowski Grzegorz --- M50 Pruszków P
29 43 Iwański Jacek ZABIEGANY SKARYSZEW M40 Radom P
30 67 Jackowski Zbigniew --- M50 Jędrzejów P
31 53 Jurczak Agnieszka --- K40 Jedlińsk P
32 64 Jurek Zbigniew ZWOLEŃ BIEGA M50 Zwoleń P
33 84 Kaczmarski Artur DTS METAMORFOZA CIAŁA M30 Radom P
34 74 Kaczmarzyk Marcin STREET RUN RADOM M40 Skaryszew P
35 96 Kasińska Justyna --- K40 Maków P
36 73 Kloczkowski Jerzy --- M40 Szydłowiec P
37 28 Kolaszt Michał IŁŻA PĘDZI M30 Iłża P
38 32 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M30 Wilków P
39 44 Konieczny Sylwester --- M50 SZYDŁOWIEC P
40 95 Konopacki Krzysztof W DRODZE DO CELU ! M40 Toruń P
41 82 Kopciał Jarosław STREET RUN RADOM M30 Radom P
42 90 Kosowski Mariusz --- M20 Wolica P
43 30 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M30 Radom P
44 6 Kowalczyk Anna --- K30 Lipsko P
45 10 Kowalczyk Robert --- M20 Jastrzębia P
46 24 Kozakiewicz Aneta ZWOLEŃ BIEGA K40 Zwoleń P
47 19 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M30 Kielce P
48 55 Lasek Leszek --- M50 Małęczyn P
49 25 Lewikowski Mateusz ZWOLEŃ BIEGA M30 Zwoleń P
50 102 Maj Albert ZABIEGANY SKARYSZEW M16 Chomentów socha P
51 97 Maj Radosław ZABIEGANY SKARYSZEW M30 Skaryszew P
52 100 Makowski Tomasz TEAM ZALESICE K40 Wierzbica P
53 52 Matysiak Karolina ZWOLEŃ BIEGA K30 Tczów P
54 83 Michalec Wojciech BIEGIEM RADOM ! M50 Radom P
55 4 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M50 NOWINY P
56 81 Moskwa Katarzyna STREET RUN RADOM K40 Radom P
57 62 Mundzik Mateusz OSP WIERZBICA M20 Wierzbica P
58 112 Odzimek Dawid --- M20 Wolanów P
59 69 Ogorzałek Grzegorz TEAM ZALESICE M30 Wierzbica P
60 105 Ordyńska Ania SSC SUCHEDNIÓW K30 Skarżysko-Kamienna P
61 103 Orman Tomasz TOM TEAM M50 szydlowiec P
62 104 Osiński Rafał BIEGIEM RADOM ! M20 Radom P
63 47 Pająk Angelika TEAM ZALESICE K20 Skaryszew P
64 65 Pasek Ewelina ZWOLEŃ BIEGA K30 Tczow P
65 45 Perłowska Katarzyna TEAM ZALESICE K20 Wierzbica P
66 27 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M60 Stąporków P
67 98 Piskorz Piotr TEAM ZALESICE M40 Dąbrówka warszawska P
68 99 Piskorz Franek TEAM ZALESICE M16 Dąbrowka Warszawska P
69 46 Piskorz Bartosz TEAM ZALESICE M30 Zalesice P
70 48 Piskorz Anna TEAM ZALESICE K60 Zalesice P
71 106 Pochylski Łukasz 42 BAZA LOTNICTWA SZKOLNEGO M30 Radom P
72 77 Podmanicka Marzena STREET RUN RADOM K40 Radom P
73 78 Podmanicki Wojciech STREET RUN RADOM M50 Radom P
74 94 Połeć Mirosław --- M50 Przysucha P
75 15 Pomarański Przemysław --- M30 Zwoleń P
76 109 Pytel Maria SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE K30 Starachowice P
77 21 Rdzanek Łukasz --- M30 Augustów P
78 17 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K40 Augustów P
79 26 Rębisz Karol --- M30 Skaryszew P
80 20 Rękawik Krzysztof --- M30 Skaryszew P
81 22 Romanowska Aleksandra TEAM ZALESICE K20 Wierzbica P
82 7 Romanowski Rafał TEAM ZALESICE M30 Wierzbica P
83 14 Rusak Slawomir BIEGIEM RADOM ! M40 radom P
84 88 Rutkowski Stanisław --- M60 Mirów P
85 18 Rychlicki Waldemar --- M50 Kowala P
86 79 Sadza Anna --- K30 Skarżysko-Kamienna P
87 91 Skawiński Michał ZWOLEŃ BIEGA M40 Zwoleń P
88 2 Skobel Tomasz BIEGIEM RADOM ! M40 Radom P
89 3 Skobel Robert --- M40 Radom P
90 5 Skoneczny Łukasz STREET RUN RADOM M30 Radom P
91 60 Skowron Małgorzata STREET RUN RADOM K20 Radom P
92 54 Socha Norbert --- M30 Skaryszew P
93 101 Sputowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M60 Radom P
94 61 Stachurska Iwona ZWOLEŃ BIEGA K50 Zwoleń P
95 9 Stępień Jakub --- M16 Stara Błotnica P
96 11 Stępień-Wątła Paulina TEAM ZALESICE K30 Wierzbica P
97 8 Stolarczyk Daniel ZABIEGANY SKARYSZEW M40 SKARYSZEW P
98 16 Sztyber Magdalena STREET RUN RADOM K30 Radom P
99 108 Szymanowski Przemysław SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE M30 Końskie P
100 36 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M40 KIELCE P
101 13 Toporek Tomasz --- M40 Zwoleń P
102 51 Tuzimek Rafał TEAM ZALESICE M50 Szydłowiec P
103 38 Wiązowska Monika STREET RUN RADOM K40 Radom P
104 29 Wieczorek Mateusz ZWOLEŃ BIEGA M16 Tczów P
105 87 Wierzbicki Andrzej RADOM M60 Radom P
106 49 Więcaszek Maja TEAM ZALESICE K16 Wierzbica P
107 63 Wilkiewicz Dariusz ZWOLEŃ BIEGA M40 Zwoleń P
108 66 Wotliński Andrzej --- M50 skarzysko kamienna P
109 72 Wójcicki Jarosław TEAM ZALESICE M30 Wierzbica P
110 42 Zagórski Łukasz --- M30 Radom P
111 57 Zając Paweł --- M30 Jedlnia-Letnisko P