Lista startowa 2019-09-27 Wilków II Nocny Marat.Wok.Święt.Zal.Wod. Marsz z kijami 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 470 Armada Andrzej --- M Kielce P
2 400 Borek Marzena BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
3 414 Borowiec Małgorzata BODZENTYN TEAM K Masłów P
4 414 Borowiec Małgorzata --- K Masłów P
5 476 Czekaj Anna CPdMZ K Kielce P
6 0 Dudek Małgorzata --- K Mirzec P
7 422 Furmańczuk Helena MORSY Z MADAGASKARU K Skarżysko Kamienna P
8 473 Golińska Justyna CPdMZ K Kielce P
9 475 Grad Katarzyna --- K Kielce P
10 419 Jarzyna Dorota --- K Annopol P
11 0 Kępiński Mikołaj --- M Bodzentyn P
12 426 Kozicka Wanda CPdMZ K Kielce P
13 427 Kozieł Katarzyna CPdMZ K Kielce P
14 472 Kozłowska Monika CPdMZ K Kielce P
15 471 Krawczyk Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
16 403 Krzemińska Agnieszka KIJOWE LEJDIS K Kielce P
17 424 Kuc Piotr KIJOWE LEJDIS M Kielce P
18 478 Kundera Leokadia --- K Masłów P
19 404 Lesisz Sylwia BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
20 425 Luberska Monika --- K RADOM P
21 0 Łoskot-Fit Katarzyna KIJOWE LEJDIS K Masłów P
22 0 Machocki Rafał --- M Kielce P
23 405 Majewska-Ernestowicz Anna KIJOWE LEJDIS K Kielce P
24 433 Majkusiak Aneta --- K RADOM P
25 454 Mazur Aleksandra --- K Starachowice P
26 406 Michta Monika LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
27 407 Migus Dorota --- K Pawłów P
28 408 Migus Małgorzata --- K Pawłów P
29 418 Młudzińska Agata --- K Mirzec P
30 421 Niemiec Ryszard MORSY Z MADAGASKARU M Suchedniów P
31 438 Nykiel Joanna --- K Ostrowiec Świętokrzyski P
32 0 Ołub Sławomir --- M Skarżysko kamienna P
33 477 Ożóg Justyna --- K Kraków P
34 0 Perlak Ewa KIJOWE LEJDIS K Kielce P
35 440 Polak Nina --- K Starachowice P
36 441 Polak Dominik --- M Starachowice P
37 420 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena --- K Annopol P
38 436 Sito Marta --- K Bodzentyn P
39 0 Skórkiewicz Katarzyna --- K Radom P
40 0 Skrzątek Anna --- K Kielce P
41 457 Skrzeczyna Danuta BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
42 0 Słonecka Marlena --- K Starachowice P
43 410 Snoch Agnieszka KIJOWE LEJDIS K Kielce P
44 464 Sobczyk Piotr --- M Kielce P
45 423 Sroka Radosław --- M Pierzchnica P
46 0 Stobiecki Piotr --- M Skarżysko-Kamienna P
47 0 Styk Aneta --- K Pawłów P
48 428 Szwed Marzanna --- K Starachowice P
49 429 Szwed Krzysztof Maciej --- M Starachowice P
50 474 Szymańska Magdalena CPdMZ K Kielce P
51 435 Tarnowski Andrzej Jacek LKB RUDNIK M Starachowice P
52 439 Trela Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
53 415 Tusień Ryszard --- M Bodzentyn P
54 416 Tusień Barbara --- K Bodzentyn P
55 430 Wasilewska Elżbieta CPdMZ K Kielce P
56 455 Wiśniewski Paweł --- M Starachowice P
57 0 Wiśniewski Paweł --- M Starachowice P
58 417 Wnętrzak Leszek BODZENTYN TEAM M Bodzentyn P