Lista startowa 2019-09-27 Wilków II Nocny Marat.Wok.Święt.Zal.Wod. Bieg. 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 100 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 150 Adamczyk Rafał --- M3 WĄCHOCK P
3 167 Antas Mariola --- K3 Kielce P
4 156 Barański Tomasz CPdMZ M4 Kielce P
5 146 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
6 101 Biskup Daniel --- M3 Bodzentyn P
7 101 Bomba Iwona --- K3 Kielce P
8 148 Borkowski Paweł --- M3 Kielce P
9 213 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
10 0 Bujak Elżbieta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Bodzentyn P
11 0 Bujak Michał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Bodzentyn P
12 157 Chabielski Paweł CPdMZ M4 Kielce P
13 207 Charyga Wojciech --- M4 Staszów P
14 178 Chmiel Piotr CZARNECKI RUN TEAM M4 Suchedniów P
15 200 Chylicki Marian --- M5 Radom P
16 450 Ciesielska Anna KIELCE BIEGA K3 Kielce P
17 103 Driański Marcin --- M3 Starachowice P
18 104 Dulęba Paweł --- M4 Zagnańsk P
19 172 Gajęcka Marta STREET RUN RADOM K1 Radom P
20 0 Gałkowski Artur --- M3 Kielce P
21 153 Gawlak Łukasz OSTROBIEC M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
22 143 Gębura Artur --- M3 Ćmielów P
23 192 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
24 160 Indyk Krzysztof KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
25 106 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
26 449 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
27 107 Kania Przemysław DB-TRANS STARACHOWICE M1 Styków P
28 108 Kloczkowski Jerzy --- M3 Szydłowiec P
29 109 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
30 110 kowalska urszula --- K3 radom P
31 431 Kozłowska Aleksandra --- K3 Piekoszów P
32 112 Kramer Rafał --- M4 Radom P
33 163 Kuczera Natalia --- K1 Zielona Góra P
34 437 Kuczera Damian --- M3 Zielona Góra P
35 114 Latała Katarzyna --- K3 Świętomarz P
36 115 Lesisz Marcin LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M3 Bodzentyn P
37 193 Lipa Dominika STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
38 116 Maciejko Magdalena --- K1 Bodzechow P
39 165 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
40 174 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
41 117 Majewska Aneta --- K3 Chmielnik P
42 0 Mazurek Justyna --- K3 Kielce P
43 118 Minda Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
44 119 Minner Roman --- M3 Górno P
45 208 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
46 0 Misztal Grzegorz --- M4 Jędrzejów P
47 121 Młudziński Piotr --- M3 Mirzec P
48 122 Moskwa Wojciech --- M1 Wąchock P
49 152 Moskwa Katarzyna STREET RUN RADOM K3 Radom P
50 123 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
51 124 Pasek Tomasz --- M3 Jadachy P
52 149 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
53 173 Prucnal Wanda --- K5 Skarżysko-Kamienna P
54 198 Prucnal Paweł --- M3 Warszawa P
55 0 Puchała Tomasz --- M3 Chęciny P
56 155 Rak Bartosz --- M3 Krajno-Parcele P
57 144 Religa Zbigniew --- M3 Ciosowa Gm. Miedziana Góra P
58 200 Rosmanowska Monika --- K3 Kielce P
59 210 Rutkowska Małgorzata --- K4 Pawłów P
60 175 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
61 166 Sito Karol --- M3 Bodzentyn P
62 416 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
63 0 Słowik Justyna SŁOWIKI BIEGAJĄ K3 Ostrowiec Świętokrzyski P
64 0 Słowik Konrad SŁOWIKI BIEGAJĄ M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
65 187 Słowiński Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
66 205 Snopek Arkadiusz --- M3 Skarżysko - Kamienna P
67 164 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
68 0 Sochacka Karolina --- K1 Bodzentyn P
69 195 Sochacki Sławomir --- M4 Bodzentyn P
70 130 Suligowska Marta AKADEMIA HOLISTYCZNA K3 Skarżysko-Kamienna P
71 211 Sygut Eliasz IŁŻA PĘDZI M1 Iłża P
72 220 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
73 0 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Bodzentyn P
74 131 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M3 radom P
75 132 Szyszka Monika RTC CHMIELNIK K3 Chmielnik P
76 133 Szyszka Adam --- M3 Chmielnik P
77 134 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
78 204 Walkowski Jacek --- M4 Starachowice P
79 151 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M1 Chmielnik P
80 147 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
81 453 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
82 135 Wrona (Kisiel) Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
83 136 Wzorek Michał --- M3 Starachowice P
84 209 Wzorek Kamila --- K3 Starachowice P
85 113 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
86 138 Załucka Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Radom P
87 139 Zawadzka Joanna --- K4 Chmielnik P
88 140 Zawłocka Monika --- K1 Morawica P
89 142 Żebrowski Andrzej --- M4 Wola Kopcowa P