Lista startowa 2019-09-13 Wąchock II Nocny Marat.Wok.Święt.Zal.Wod. Marsz z kijami 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 456 Bielat Marcelina --- K Górno P
2 400 Borek Marzena BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
3 414 Borowiec Małgorzata --- K Masłów P
4 450 Ciesielska Anna --- K Skażysko-kamienna P
5 434 Czekaj Anna CPdMZ K Kielce P
6 0 Dudek Małgorzata --- K Mirzec P
7 422 Furmańczuk Helena MORSY Z MADAGASKARU K Skarżysko Kamienna P
8 429 Golińska Justyna CPdMZ K Kielce P
9 419 Jarzyna Dorota --- K Annopol P
10 468 Kołodziejska Mirosława --- K Kowala P
11 426 Kozicka Wanda CPdMZ K Kielce P
12 427 Kozieł Katarzyna CPdMZ K Kielce P
13 431 Kozłowska Aleksandra --- K Piekoszów P
14 428 Kozłowska Monika CPdMZ K Kielce P
15 450 Krawczyk Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
16 403 Krzemińska Agnieszka KIJOWE LEJDIS K Kielce P
17 437 Kuczera Damian --- M Zielona Góra P
18 417 Kuzka Nikodem --- M Bodzentyn P
19 460 Latała Joanna PZS BODZENTYN K Xx P
20 404 Lesisz Sylwia BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
21 425 Luberska Monika --- K RADOM P
22 446 Łakomiec Jerzy SUCHEDNIÓW NATURALNIE M Suchedniów P
23 0 Łoskot-Fit Katarzyna KIJOWE LEJDIS K Masłów P
24 405 Majewska-Ernestowicz Anna KIJOWE LEJDIS K Kielce P
25 433 Majkusiak Aneta --- K RADOM P
26 461 Maślak Joanna --- K Suchedniów P
27 454 Mazur Aleksandra --- K Starachowice P
28 406 Michta Monika LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
29 407 Migus Dorota --- K Pawłów P
30 408 Migus Małgorzata --- K Pawłów P
31 418 Młudzińska Agata --- K Mirzec P
32 421 Niemiec Ryszard MORSY Z MADAGASKARU M Suchedniów P
33 438 Nykiel Joanna --- K Ostrowiec Świętokrzyski P
34 463 Olejarz Mariusz --- M Kielce P
35 437 Ożóg Justyna --- K Kraków P
36 451 Pająk Barbara --- K Wąchock P
37 0 Perlak Ewa KIJOWE LEJDIS K Kielce P
38 440 Polak Nina --- K Starachowice P
39 441 Polak Dominik --- M Starachowice P
40 452 Prygiel Agnieszka --- K Starachowice P
41 420 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena --- K Annopol P
42 447 Ryś Janina SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
43 436 Sito Marta --- K Bodzentyn P
44 444 Skórkiewicz Katarzyna --- K Radom P
45 0 Skrzątek Anna --- K Kielce P
46 457 Skrzeczyna Danuta BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
47 0 Słonecka Marlena --- K Starachowice P
48 410 Snoch Agnieszka KIJOWE LEJDIS K Kielce P
49 464 Sobczyk Piotr SPRZEDAWCY DYMU M Kielce P
50 442 Sołkiewicz Anita SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
51 423 Sroka Radosław --- M Pierzchnica P
52 411 Stobiecki Piotr --- M Skarżysko-Kamienna P
53 0 Styk Aneta --- K Pawłów P
54 465 Szczepaniak Ewelina --- K Ostrowiec świętokrzyski P
55 428 Szwed Marzanna --- K Starachowice P
56 429 Szwed Krzysztof Maciej --- M Starachowice P
57 431 Szymańska Magdalena CPdMZ K Kielce P
58 443 Szymczyk Stanisław SUCHEDNIÓW NATURALNIE ??? Suchedniów P
59 435 Tarnowski Andrzej Jacek LKB RUDNIK M Starachowice P
60 439 Trela Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
61 415 Tusień Ryszard --- M Bodzentyn P
62 416 Tusień Barbara --- K Bodzentyn P
63 430 Wasilewska Elżbieta CPdMZ K Kielce P
64 455 Wiśniewski Paweł --- M Starachowice P
65 455 Wiśniewski Paweł --- M Starachowice P
66 417 Wnętrzak Leszek BODZENTYN TEAM M Bodzentyn P
67 458 Wykrota AGNIESZKA --- K Ostrowiec świętokrzyski P
68 462 Żebrowska Lena DRUŻYNA W K Wola kopcowa P
69 459 Żur Agnieszka --- K Pawłów P