Lista startowa 2019-09-13 Wąchock II Nocny Marat.Wok.Święt.Zal.Wod. Bieg. 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 100 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 150 Adamczyk Rafał --- M3 WĄCHOCK P
3 167 Antas Mariola --- K3 Kielce P
4 181 Balcerak Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M3 Skarżysko P
5 156 Barański Tomasz CPdMZ M4 Kielce P
6 146 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
7 101 Biskup Daniel --- M3 Bodzentyn P
8 101 Bomba Iwona --- K3 Kielce P
9 148 Borkowski Paweł --- M3 Kielce P
10 213 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
11 0 Bujak Elżbieta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Bodzentyn P
12 459 Bujak Michał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Bodzentyn P
13 157 Chabielski Paweł CPdMZ M4 Kielce P
14 207 Charyga Wojciech --- M4 Staszów P
15 178 Chmiel Piotr CZARNECKI RUN TEAM M4 Suchedniów P
16 200 Chylicki Marian --- M5 Radom P
17 450 Ciesielska Anna KIELCE BIEGA K3 Kielce P
18 103 Driański Marcin --- M3 Starachowice P
19 104 Dulęba Paweł --- M4 Zagnańsk P
20 172 Gajęcka Marta --- K1 Radom P
21 0 Gałczyńska-Szymczyk Karolina SUCHEDNIÓW NATURALNIE K4 Suchedniów P
22 0 Gałkowski Artur --- M3 Kielce P
23 153 Gawlak Łukasz OSTROBIEC M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
24 0 Gębska Alicja --- K3 Skarżysko-Kamienna P
25 143 Gębura Artur --- M3 Ćmielów P
26 192 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
27 160 Indyk Krzysztof KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
28 106 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
29 176 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Pawłów P
30 156 Jagieło Michal HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
31 145 Janakowska Karolina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Suchedniów P
32 449 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
33 107 Kania Przemysław DB-TRANS STARACHOWICE M1 Styków P
34 108 Kloczkowski Jerzy --- M3 Szydłowiec P
35 109 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
36 110 kowalska urszula --- K3 radom P
37 431 Kozłowska Aleksandra --- K3 Piekoszów P
38 112 Kramer Rafał --- M4 Radom P
39 163 Kuczera Natalia --- K1 Zielona Góra P
40 437 Kuczera Damian --- M3 Zielona Góra P
41 0 Kutwin Dawid --- M1 Skarżysko Kościelne P
42 113 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K1 Bodzentyn P
43 114 Latała Katarzyna --- K3 Świętomarz P
44 115 Lesisz Marcin LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M3 Bodzentyn P
45 193 Lipa Dominika STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
46 116 Maciejko Magdalena --- K1 Bodzechow P
47 165 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
48 174 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
49 117 Majewska Aneta --- K3 Chmielnik P
50 118 Minda Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
51 119 Minner Roman --- M3 Górno P
52 208 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
53 0 Misztal Grzegorz --- M4 Jędrzejów P
54 121 Młudziński Piotr --- M3 Mirzec P
55 152 Moskwa Katarzyna STREET RUN RADOM K3 Radom P
56 122 Moskwa Wojciech --- M1 Wąchock P
57 123 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
58 0 Ołub Sławomir --- M3 Skarżysko kamienna P
59 124 Pasek Tomasz --- M3 Jadachy P
60 149 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
61 173 Prucnal Wanda --- K5 Skarżysko-Kamienna P
62 198 Prucnal Paweł --- M3 Warszawa P
63 0 Puchała Tomasz --- M3 Chęciny P
64 155 Rak Bartosz --- M3 Krajno-Parcele P
65 144 Religa Zbigniew --- M3 Ciosowa Gm. Miedziana Góra P
66 203 Rosmanowska Monika --- K3 Kielce P
67 469 Rózga Robert --- M3 Porzecze gm. Miedziana Góra P
68 210 Rutkowska Małgorzata --- K4 Pawłów P
69 175 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
70 141 Sarna-Walkowska Renata --- K4 Starachowice P
71 0 Sarna-Walkowska Renata --- K4 Starachowice P
72 157 Senderowski Wojciech RTC CHMIELNIK M3 Chmielnik P
73 214 Serafin Magdalena ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
74 466 Serafin Dariusz ZABIEGANE STARACHOWICE M4 Starachowice P
75 206 Sitkowski Paweł --- M1 Wąchock P
76 166 Sito Karol --- M3 Bodzentyn P
77 416 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
78 0 Słowik Justyna SŁOWIKI BIEGAJĄ K3 Ostrowiec Świętokrzyski P
79 0 Słowik Konrad SŁOWIKI BIEGAJĄ M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
80 187 Słowiński Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
81 205 Snopek Arkadiusz ESKA SKARŻYSKO- KAMIENNA M3 Skarżysko P
82 164 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
83 0 Sochacka Karolina --- K1 Bodzentyn P
84 195 Sochacki Sławomir --- M4 Bodzentyn P
85 130 Suligowska Marta AKADEMIA HOLISTYCZNA K3 Skarżysko-Kamienna P
86 211 Sygut Eliasz IŁŻA PĘDZI M1 Iłża P
87 163 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
88 212 Sztando Bartłomiej --- M1 Ożarów P
89 196 Szymańska Magdalena ZABIEGANE STARACHOWICE K1 STARACHOWICE P
90 197 Szymański Tomasz ZABIEGANE STARACHOWICE M3 WĄCHOCK P
91 467 Szymczyk Paweł x M4 Suchedniów P
92 131 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M3 radom P
93 132 Szyszka Monika RTC CHMIELNIK K3 Chmielnik P
94 133 Szyszka Adam --- M3 Chmielnik P
95 434 Świerczyński Tomasz STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
96 134 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
97 204 Walkowski Jacek --- M4 Starachowice P
98 204 Walkowski Jacek --- M4 Starachowice P
99 199 Wiatr Mariusz --- M4 Zagnańsk P
100 201 Winiarski Michał --- M3 Starachowice P
101 151 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M1 Chmielnik P
102 147 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
103 453 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
104 0 Wójcik Marta --- K1 Starachowice P
105 135 Wrona (Kisiel) Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
106 136 Wzorek Michał --- M3 Starachowice P
107 113 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
108 209 Wzorek Kamila --- K3 Starachowice P
109 138 Załucka Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Radom P
110 139 Zawadzka Joanna --- K4 Chmielnik P
111 140 Zawłocka Monika --- K1 Morawica P
112 137 Zygmunt Marcin CPdMZ M1 Kielce P
113 142 Żebrowski Andrzej --- M4 Wola Kopcowa P