Lista startowa 2019-08-30 Mostki II Nocny Marat.Wok.Święt.Zal.Wod. Marsz z kijami 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 400 Borek Marzena BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
2 414 Borowiec Małgorzata BODZENTYN TEAM K Masłów P
3 414 Borowiec Małgorzata --- K Masłów P
4 434 Czekaj Anna CPdMZ K Kielce P
5 216 Dudek Beata SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
6 0 Dudek Małgorzata --- K Mirzec P
7 422 Furmańczuk Helena MORSY Z MADAGASKARU K Skarżysko Kamienna P
8 445 Gałczyńska Teresa SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
9 444 Gałczyńska-Szymczyk Karolina SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
10 429 Golińska Justyna CPdMZ K Kielce P
11 401 Ignaczak Bożena --- K Kielce P
12 215 Janczur Agnieszka SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
13 419 Jarzyna Dorota --- K Annopol P
14 432 Jaworska Iwona KIJOWE LEJDIS K Bilcza P
15 426 Kozicka Wanda CPdMZ K Kielce P
16 427 Kozieł Katarzyna CPdMZ K Kielce P
17 428 Kozłowska Monika CPdMZ K Kielce P
18 402 Krawczyk Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
19 403 Krzemińska Agnieszka KIJOWE LEJDIS K Kielce P
20 424 Kuc Piotr KIJOWE LEJDIS M Kielce P
21 218 Lachowska Dagmara LACHO TEAM K Kraków P
22 404 Lesisz Sylwia BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
23 425 Luberska Monika --- K RADOM P
24 446 Łakomiec Jerzy SUCHEDNIÓW NATURALNIE M Suchedniów P
25 449 Łakomiec Zofia SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
26 0 Łoskot-Fit Katarzyna KIJOWE LEJDIS K Masłów P
27 405 Majewska-Ernestowicz Anna KIJOWE LEJDIS K Kielce P
28 433 Majkusiak Aneta --- K RADOM P
29 217 Maślak Agnieszka SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
30 406 Michta Monika LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
31 407 Migus Dorota --- K Pawłów P
32 408 Migus Małgorzata --- K Pawłów P
33 418 Młudzińska Agata --- K Mirzec P
34 421 Niemiec Ryszard MORSY Z MADAGASKARU M Suchedniów P
35 438 Nykiel Joanna --- K Ostrowiec Świętokrzyski P
36 402 Olejarz Mariusz --- M Kielce P
37 437 Ożóg Justyna --- K Kraków P
38 0 Perlak Ewa KIJOWE LEJDIS K Kielce P
39 440 Polak Nina --- K Starachowice P
40 441 Polak Dominik --- M Starachowice P
41 420 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena --- K Annopol P
42 447 Ryś Janina SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
43 219 Salwa Tomasz --- M Kielce P
44 0 Sieczka Dariusz --- M Skarżysko kościelne P
45 436 Sito Marta --- K Bodzentyn P
46 0 Skrzątek Anna --- K Kielce P
47 409 Skrzeczyna Danuta BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
48 0 Słonecka Marlena --- K Starachowice P
49 410 Snoch Agnieszka KIJOWE LEJDIS K Kielce P
50 409 Sobczyk Piotr --- M Kielce P
51 442 Sołkiewicz Anita SUCHEDNIÓW NATURALNIE K Suchedniów P
52 423 Sroka Radosław --- M Pierzchnica P
53 411 Stobiecki Piotr --- M Skarżysko-Kamienna P
54 0 Styk Aneta --- K Pawłów P
55 413 Szwed Marzanna --- K Starachowice P
56 412 Szwed Krzysztof Maciej --- M Starachowice P
57 431 Szymańska Magdalena CPdMZ K Kielce P
58 443 Szymczyk Stanisław SUCHEDNIÓW NATURALNIE M Suchedniów P
59 435 Tarnowski Andrzej Jacek LKB RUDNIK M Starachowice P
60 439 Trela Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
61 415 Tusień Ryszard --- M Bodzentyn P
62 416 Tusień Barbara --- K Bodzentyn P
63 430 Wasilewska Elżbieta CPdMZ K Kielce P
64 0 Wiśniewski Paweł --- M Starachowice P
65 417 Wnętrzak Leszek BODZENTYN TEAM M Bodzentyn P
66 448 Xx Xx --- M P