Lista startowa 2019-08-30 Mostki II Nocny Marat.Wok.Święt.Zal.Wod. Bieg. 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 100 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 150 Adamczyk Rafał --- M3 WĄCHOCK P
3 167 Antas Mariola --- K3 Kielce P
4 181 Balcerak Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M3 Skarżysko P
5 0 Banaszczyk Grzegorz --- M3 Szydłowiec P
6 0 Baran Marcin --- M1 Kielce P
7 156 Barański Tomasz CPdMZ M4 Kielce P
8 146 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
9 171 Berus Artur --- M3 Skarżysko Kamienna P
10 191 Berus Katarzyna --- K3 Skarżysko kamienna P
11 101 Biskup Daniel --- M3 Bodzentyn P
12 102 Bomba Iwona --- K3 Kielce P
13 148 Borkowski Paweł --- M3 Kielce P
14 185 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
15 158 Bujak Michał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Bodzentyn P
16 159 Bujak Elżbieta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Bodzentyn P
17 157 Chabielski Paweł CPdMZ M4 Kielce P
18 154 Charyga Wojciech --- M4 Staszów P
19 178 Chmiel Piotr CZARNECKI RUN TEAM M4 Suchedniów P
20 179 Ciesielska Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
21 103 Driański Marcin --- M3 Starachowice P
22 104 Dulęba Paweł --- M4 Zagnańsk P
23 172 Gajęcka Marta --- K1 Radom P
24 153 Gawlak Łukasz OSTROBIEC M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
25 143 Gębura Artur --- M3 Ćmielów P
26 184 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M3 Mirzec P
27 192 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
28 105 Ignaczak Edward --- M5 Kielce P
29 160 Indyk Krzysztof KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
30 106 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
31 176 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Pawłów P
32 186 Jagieło Michal HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
33 145 Janakowska Karolina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Suchedniów P
34 0 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
35 0 Jodliński Łukasz --- M3 Warszawa P
36 107 Kania Przemysław DB-TRANS STARACHOWICE M1 Styków P
37 0 Klepko Renata --- K3 Kielce P
38 108 Kloczkowski Jerzy --- M3 Szydłowiec P
39 190 Kolaszt Michał IŁŻA PĘDZI M3 Iłża P
40 109 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
41 0 Kowalczyk Mateusz --- M1 Wąchock P
42 110 kowalska urszula --- K3 radom P
43 111 Kozłowska Aleksandra --- K3 Piekoszów P
44 112 Kramer Rafał --- M4 Radom P
45 169 Kuczera Natalia --- K1 Zielona Góra P
46 170 Kuczera Damian --- M3 Zielona Góra P
47 194 Lachowski Andrzej LACHO TEAM M3 Kraków P
48 113 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K1 Bodzentyn P
49 114 Latała Katarzyna --- K3 Świętomarz P
50 115 Lesisz Marcin LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M3 Bodzentyn P
51 193 Lipa Dominika STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
52 116 Maciejko Magdalena --- K1 Bodzechow P
53 165 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
54 168 Maj Rafał ZABIEGANY SKARYSZEW M3 Skaryszew P
55 174 Majchrzak Sławomir --- M4 Starachowice P
56 117 Majewska Aneta --- K3 Chmielnik P
57 118 Minda Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
58 119 Minner Roman --- M3 Górno P
59 120 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
60 0 Misztal Grzegorz --- M4 Jędrzejów P
61 121 Młudziński Piotr --- M3 Mirzec P
62 122 Moskwa Wojciech --- M1 Wąchock P
63 152 Moskwa Katarzyna STREET RUN RADOM K3 Radom P
64 123 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
65 189 Nowacki Dariusz IŁŻA PĘDZI M3 iłża P
66 0 Ołub Sławomir --- M3 Skarżysko kamienna P
67 124 Pasek Tomasz --- M3 Jadachy P
68 149 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
69 0 Prucnal Paweł --- M3 Warszawa P
70 173 Prucnal Wanda --- K5 Skarżysko-Kamienna P
71 0 Puchała Tomasz --- M3 Chęciny P
72 155 Rak Bartosz --- M3 Krajno-Parcele P
73 177 Rejnowicz Dawid --- M1 Kielce P
74 144 Religa Zbigniew --- M3 Ciosowa Gm. Miedziana Góra P
75 125 Rosmanowska Monika --- K3 Kielce P
76 161 Rutkowska Małgorzata --- K4 Pawłów P
77 175 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
78 126 Serafin Dariusz ZABIEGANE STARACHOWICE M4 Starachowice P
79 127 Serafin Magdalena ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
80 166 Sito Karol --- M3 Bodzentyn P
81 128 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
82 0 Słowik Justyna SŁOWIKI BIEGAJĄ K3 Ostrowiec Świętokrzyski P
83 0 Słowik Konrad SŁOWIKI BIEGAJĄ M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
84 187 Słowiński Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
85 183 Snopek Arkadiusz --- M3 Skarżysko P
86 164 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
87 195 Sochacki Sławomir --- M4 Bodzentyn P
88 129 Sochański Andrzej --- M4 Drzewica P
89 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
90 130 Suligowska Marta AKADEMIA HOLISTYCZNA K3 Skarżysko-Kamienna P
91 163 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
92 131 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M3 radom P
93 132 Szyszka Monika RTC CHMIELNIK K3 Chmielnik P
94 133 Szyszka Adam --- M3 Chmielnik P
95 182 Świerczyński Tomasz STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
96 134 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
97 180 Wąsikowski Marcin ZABIERZÓW BIEGA M3 Zelków P
98 151 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M1 Chmielnik P
99 147 Wotliński Andrzej --- M5 Skarżysko-Kamienna P
100 162 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
101 135 Wrona (Kisiel) Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
102 136 Wzorek Michał --- M3 Starachowice P
103 113 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
104 137 Zakrzewski Damian --- M1 Kielce P
105 138 Załucka Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Radom P
106 139 Zawadzka Joanna --- K4 Chmielnik P
107 140 Zawłocka Monika --- K1 Morawica P
108 141 Zegadło Katarzyna --- K3 Suchedniów P
109 188 Zygmunt Marcin CPdMZ M1 Kielce P
110 142 Żebrowski Andrzej --- M4 Wola Kopcowa P