Lista startowa 2019-06-29 Sędziszów VII Sędziszowski Bieg po Zdrowie 10km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 37 Antas Mariola --- K40 Kielce P
2 0 Bobrowski Mariusz --- M40 Koniecpol P
3 0 Cisowska Barbara BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K30 Kielce P
4 22 Czerny Kamil --- M30 Zawiercie P
5 2 Dolega Darek BIEGIEM RADOM ! M50 Radom P
6 36 Formowicz Grzegorz --- M40 Sędziszów P
7 9 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K30 Małogoszcz P
8 25 Gawroński Tomasz AUTODEAL JĘDRZEJÓW M20 Jędrzejów P
9 18 Gąszczak Tadeusz --- M70 Gliwice P
10 20 Jagiełło Grzegorz --- M30 Kielce P
11 0 Jamioł Anna --- K30 Kielce P
12 0 Jamioł Michał --- M30 Kielce P
13 0 Jaśtal Piotr LKB RUDNIK M20 Domaszowice P
14 0 Kacprzak Paweł --- M30 Nowiny P
15 0 Karasiński Michał LKB RUDNIK M20 Waśniów P
16 7 Karwacki Mateusz --- M30 Kielce P
17 32 KLIMEK TADEUSZ HUMAN & HUNTER RUNNERS TEAM M50 Olsztyn Jurajski P
18 33 KLIMEK DOMINIK CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA M20 Olsztyn Jurajski P
19 0 Lasocka Klaudia AZS UJK KIELCE K20 Kielce P
20 0 Lipiec Olena VELOSOKAL K20 Busko Zdrój P
21 3 Lis Adrian --- M30 Oksa P
22 29 Łatacz Bartłomiej --- M30 Bukowno P
23 4 Machera Rafał --- M20 Koniecpol P
24 27 Maciantowicz Mateusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M20 Jędrzejów P
25 0 Michalec Wojciech BIEGIEM RADOM ! M50 Radom P
26 0 Minner Roman --- M30 Górno P
27 10 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M50 NOWINY P
28 24 Motyl Artur --- M30 Olkusz P
29 13 Nawrot Agnieszka DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K30 Jędrzejów P
30 14 Nawrot Barbara --- K60 Jędrzejów P
31 15 Nawrot Ireneusz --- M50 Jędrzejów P
32 34 PAWLAK ROBERT --- M30 SKARŻYSKO-KAMIENNA P
33 28 Pierzchała Jolanta --- K20 Mierzyn P
34 8 Pierzchała Roman --- M60 Mierzyn P
35 1 Podsiadło Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M20 Kielce P
36 31 Połeć Damian --- M20 Ruda śląska P
37 11 Przybył Elżbieta --- K40 Polska P
38 12 Przybył Rafał --- M40 polska P
39 16 Rogoziński Łukasz --- M20 Ostrowiec Świętokrzyski P
40 0 Sator Damian --- M20 Busko Zdrój P
41 6 Seredyka Aleksandra --- K40 Boleścice P
42 30 Sito Wioleta --- K30 Sedziszow P
43 21 Szwagierczak Andrzej --- M40 Rudki P
44 35 Świetlik Martyna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K30 kielce P
45 0 Świrszcz Andrzej --- M30 Małogoszcz P
46 5 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M30 Kielce P
47 23 Telka Andrzej --- M50 Kielce P
48 17 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M30 Kielce P
49 0 Urbański Wojciech --- M40 JĘDRZEJÓW P
50 19 Zakrzewski Damian --- M20 Kielce P
51 38 Zatorski Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 KIELCE P
52 26 Zieliński Tomasz --- M30 Zawiercie P