Lista startowa 2019-06-23 Kielce SMTB MTBCrossMaraton! SuperMaster 600. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5029 Ambrozik Krzysztof HARDA HORDA M4 Kocmyrzów P
2 5178 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
3 5142 Brodowski Rafał TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Karczew P
4 5014 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
5 5066 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL K- Końskie P
6 5171 Cieślak Michał IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM M2 Karczew P
7 5098 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
8 5177 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
9 5077 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
10 5082 Jaworski Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
11 5032 Kalita Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chełmek P
12 5028 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
13 5055 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
14 5114 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
15 5217 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
16 5104 Kudlak Marcin MCP BIKE TEAM M3 Marki P
17 5006 Lackowski Andrzej WYDOLNOSC.PL M3 Lublin P
18 5050 Latoszek Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
19 5175 Makles Andrzej TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
20 5141 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
21 5063 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
22 5007 Michalski Łukasz --- M4 Warszawa P
23 5157 Michalski Michał --- M2 Lublin P
24 5127 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
25 5076 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
26 5105 Papis Paweł MCP BIKE TEAM M4 Marki P
27 5000 Paszczyk Dariusz WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
28 5172 Patrzałek Grzegorz --- M3 Opole P
29 5108 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
30 5031 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Strzyżewice P
31 5087 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
32 0 Rusinowski Grzegorz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
33 5089 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
34 0 Sieńko Marcin BSK MIÓD KOZACKI M3 Tereszpol P
35 5044 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
36 5062 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
37 5170 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
38 5174 Szczepanek Bartosz BIKEBOARD M2 Kielce P
39 5169 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
40 5021 Sztal Sebastian BIKE ROOM TEAM M4 Lublin P
41 5176 Tarnawski Marek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Jaworzno P
42 5167 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
43 5125 Trofimiec Paulina BIKEBOARD K- jdhj P
44 0 Typkiewicz Adrian KSPO DENTINEA 1A M2 Kraków P
45 5173 Wacławski Bartosz TEAM PKO BANK POLSKI M4 Lesznowola P
46 5073 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K- Zawiercie P
47 5042 Wawer Adrian WYDOLNOSC.PL M2 puławy P
48 5101 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
49 5133 Wożnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
50 5160 Wójcik Justyn ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P