Lista startowa 2019-08-10 Baćkowice CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1059 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 1078 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
3 2127 Babula Andrzej --- M4 Skopanie P
4 1150 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
5 1036 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
6 1046 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
7 2020 Cedro-Łosak Beata URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
8 1111 Chaba Krzysztof BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
9 1030 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
10 1156 Deleska Magdalena --- K4 Jedlińsk P
11 1064 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
12 1115 Dobrowolska Marta URODZONY BIEGACZ K2 Daleszyce P
13 1050 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
14 1016 Gagat Mateusz --- M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
15 2131 Gawroński Tomasz AUTODEAL JĘDRZEJÓW M2 Jędrzejów P
16 0 Gołębiowska Justyna --- K3 Skarzysko-Kamienna P
17 1018 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
18 0 Grzejszczyk Łukasz AKTYWNA ŚNIADKA M3 Bodzentyn P
19 1157 Hernik Justyna --- K3 Radom P
20 1000 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
21 1038 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
22 2125 Jaworska Karolina STREET RUN RADOM K2 Jedlnia Letnisko P
23 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
24 1058 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
25 1006 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
26 2126 Kosior Paweł x M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
27 1055 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
28 2128 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M3 Kielce P
29 1054 Kurasz Tomasz URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
30 1029 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
31 1145 Kuzia Mateusz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M2 CHĘCINY P
32 1051 Kwarciak Mariusz WOŹNIAK RUNNING TEAM M4 Kielce P
33 1032 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
34 1122 Łukasiewicz Klaudia KLUB BIEGOWY GEPARD K2 Miedziana Góra P
35 1042 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M3 Miedziana Góra P
36 1009 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
37 2056 Majewski Jakub --- M3 Skarżysko Kościelne P
38 1067 Majewski Zbigniew --- M5 Złota P
39 2130 Maziejuk Łukasz MTBCROSS M3 Kielce P
40 1079 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
41 1104 Nawrot Agnieszka DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K3 Jędrzejów P
42 1105 Nawrot Barbara --- K5 Jędrzejów P
43 1013 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
44 1014 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
45 1011 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
46 2129 Pietras Jan MIX SPORT TEAM M6 Stąporków P
47 1146 Puchała Tomasz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M4 Chęciny P
48 2120 Rak Patryk MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Iłża P
49 2055 Rdzanek Łukasz --- M3 Augustów P
50 1167 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
51 1043 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
52 1040 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
53 2132 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
54 1010 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
55 1007 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
56 1012 Stępień Renata --- K5 Kielce P
57 1047 Stolarek Grzegorz --- M3 Kielce P
58 1002 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2 Skarżysko-Kamienna P
59 1072 Szewczyk Michał --- M3 Zbrza P
60 1169 Szuster Arnold --- M2 Leszno P
61 1118 Szwagierczak Andrzej --- M4 Rudki P
62 2124 Śnieżek Krzysztof PLANETA NISKO M5 Nisko P
63 1070 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
64 1037 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
65 1175 Tereszczuk Jakub DRUŻYNA W M3 Warszawa P
66 1093 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
67 2134 Wąs Grzegorz --- M4 Opatów P
68 1182 Wdowin Małgorzata --- K4 Kielce P
69 1174 Wilk Dariusz --- M4 Mied˙no P
70 2133 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
71 1106 Wydra Wojciech --- M4 Radoszyce P
72 1003 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
73 1049 Zieliński Mateusz --- M2 Kielce P
74 1200 Żebrowska Anna DRUŻYNA W K3 Warszawa P
75 1008 Żebrowski Andrzej --- M5 Wola Kopcowa P