Lista startowa 2019-07-20 Zagnańsk D CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1078 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
2 1171 Antas Mariola --- K4 Kielce P
3 1150 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
4 1036 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
5 2122 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
6 1134 Brodacki Waldemar PUŁAWIANIN PUŁAWY M6 Puławy P
7 1046 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
8 1111 Chaba Krzysztof BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
9 1179 Chmiel Nina NURT MOSTKI K5 Suchedniów P
10 1030 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
11 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
12 1064 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
13 1050 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
14 2121 Gawroński Tomasz AUTODEAL JĘDRZEJÓW M2 Jędrzejów P
15 0 Gębski Jacek CZARNECKI RUN TEAM/ NURT MOSTKI M3 Bliżyn P
16 1018 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
17 1082 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
18 1000 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
19 1161 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
20 1038 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
21 1084 Jarek-Korzeniowska Marta SIOSTRY BIEGOWE K3 Łączna P
22 1083 Jaślan-Klisik Ewelina SIOSTRY BIEGOWE K4 Kielce P
23 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
24 1006 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
25 1148 Kowalczyk Renata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
26 1055 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
27 1054 Kurasz Tomasz URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
28 1033 Kuterasiński Adam --- M2 Małogoszcz P
29 1173 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
30 1145 Kuzia Mateusz --- M2 CHĘCINY P
31 0 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
32 2059 Lis Zbigniew --- M6 Kielce P
33 1125 Lis Jan --- M4 Warszawa P
34 1032 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
35 1122 Łukasiewicz Klaudia KLUB BIEGOWY GEPARD K2 Miedziana Góra P
36 1009 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
37 1067 Majewski Zbigniew --- M5 Chroberz P
38 1149 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
39 1113 Michalski Michał --- M2 Sandomierz P
40 2057 Minda Paweł LEPSZY KLUB M3 Kielce P
41 1086 Minner Roman --- M3 Górno P
42 1079 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
43 1073 Moleda Krzysztof --- M4 kielce P
44 1104 Nawrot Agnieszka DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K3 Jędrzejów P
45 1105 Nawrot Barbara --- K5 Jędrzejów P
46 1013 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
47 1014 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
48 1094 Paterek Zdzisław --- M6 Kostomłoty ii P
49 0 Pawłowski Piotr --- M3 Daleszyce P
50 1011 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
51 1177 Płaskocińska Milena SIOSTRY BIEGOWE K3 Kielce P
52 0 Płusa Marcin CZARNECKI RUN TEAM M3 Bliżyn P
53 2064 Podymniak Leszek --- M4 Radom P
54 1048 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
55 1146 Puchała Tomasz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M4 Chęciny P
56 0 Puchała Anna --- K4 Chęciny P
57 2055 Rdzanek Łukasz --- M3 Augustów P
58 1167 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
59 1098 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
60 1007 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
61 1198 Sobol Marzena BIEGIEM RADOM ! K4 Radom P
62 0 Sobol Norbert BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
63 2065 Stefaniec-Minda Katarzyna LEPSZY KLUB K3 Kielce P
64 1012 Stępień Renata --- K5 Kielce P
65 1168 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
66 1002 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2 Skarżysko-Kamienna P
67 1072 Szewczyk Michał --- M3 Zbrza P
68 1118 Szwagierczak Andrzej --- M4 Rudki P
69 1107 Śliwski Arkadiusz --- M4 Kielce P
70 1070 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
71 1037 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
72 1175 Tereszczuk Jakub DRUŻYNA W M3 Warszawa P
73 1095 Turak Joanna PUŁAWIANIN PUŁAWY K5 Puławy P
74 2069 Turek Kamil --- M2 Nagłowice P
75 2124 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
76 2056 Walat Sankowska Elżbieta ZABIEGANI MIELEC K4 Mielec P
77 0 Wawrzeńczyk Sylwia --- K2 Siatkówka-Nowiny P
78 1182 Wdowin Małgorzata --- K4 Kielce P
79 2120 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 KIELCE P
80 1174 Wilk Dariusz --- M4 Mied˙no P
81 1099 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
82 0 Wróblewska Marta --- K4 Koszalin P
83 0 Wrzałka Zdzisław MIEDZIANA GÓRA BIEGA RAZEM M6 Kielce P
84 1106 Wydra Wojciech --- M4 Radoszyce P
85 1196 Wzorek Ilona --- K2 Morawica P
86 1061 Zagdański Darek MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Zagnańsk P
87 1003 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
88 2123 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
89 1049 Zieliński Mateusz MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
90 1200 Żebrowska Anna DRUŻYNA W K3 Warszawa P
91 1008 Żebrowski Andrzej DRUŻYNA W M5 Wola Kopcowa P