Lista startowa 2019-06-23 Kielce D CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1078 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
2 1171 Antas Mariola --- K4 Kielce P
3 1150 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
4 1147 Bednarczyk Szymon --- M4 Kielce P
5 0 Bednarska Joanna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Kielce P
6 0 Bera Sylwester --- M3 Bieliny P
7 1036 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
8 0 Bień Magdalena --- K4 Poznań P
9 1101 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
10 1046 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
11 2020 Cedro-Łosak Beata URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
12 1111 Chaba Krzysztof BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
13 1152 Chomczyńska Karolina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 JĘDRZEJÓW P
14 1026 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
15 1184 Czubak Piotr IŁŻA PĘDZI M3 Iłża P
16 1030 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
17 1064 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
18 1066 Dulemba Zbigniew JUVENTA KOBEX STARACHOWICE M3 Skarżysko-Kamienna P
19 1050 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
20 2058 Furmańska Dorota --- K3 Kielce P
21 1137 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
22 2067 Grabarczyk Anna --- K3 Smyków P
23 1018 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
24 1000 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
25 1192 Iwanowski Kamil --- M2 Kielce P
26 1161 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
27 2063 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Pawłów P
28 2068 Jagodzki Daniel --- M3 Kielce P
29 1038 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
30 1084 Jarek-Korzeniowska Marta SIOSTRY BIEGOWE K3 Łączna P
31 1191 Jaros Łata Joanna --- K4 Pińczów P
32 1083 Jaślan-Klisik Ewelina SIOSTRY BIEGOWE K4 Kielce P
33 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
34 1189 Jungiewicz Aneta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Kielce P
35 0 Kacprzak Paweł --- M3 Nowiny P
36 1139 Karwacki Mateusz --- M3 Kielce P
37 1006 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
38 1148 Kowalczyk Renata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
39 1055 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
40 0 Krawczyk Konrad --- M2 Warszawa P
41 1021 Kubicki Piotr --- M3 Kielce P
42 1180 Kulesza Grażyna --- K5 Kielce P
43 1181 Kulesza Waldemar --- M6 Kielce P
44 1178 Kulesza Paweł --- M2 Kielce P
45 1054 Kurasz Tomasz URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
46 1033 Kuterasiński Adam --- M2 Małogoszcz P
47 1173 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
48 1145 Kuzia Mateusz --- M2 CHĘCINY P
49 2070 Kwiatkowska Magdalena --- K3 Kielce P
50 1194 Laskowska Katarzyna --- K3 Kielce P
51 1123 Lejawka Grzegorz URODZONY BIEGACZ M4 Daleszyce P
52 0 Łopatyńska Lucyna BIEGAM DLA SIEBIE K3 Chęciny P
53 1032 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
54 1197 Łój-Konieczna Edyta INFINITY GYM K4 Proszowice P
55 1042 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M3 Miedziana Góra P
56 1009 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
57 1067 Majewski Zbigniew --- M5 Złota P
58 2066 Malicki Grzegorz --- M4 Końskie P
59 1199 Markiewicz Wojciech --- M3 Kielce P
60 1149 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M3 Skarżysko Kamiena P
61 1179 Mazurek Justyna --- K3 Kielce P
62 1086 Minner Roman --- M3 Górno P
63 2060 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
64 1104 Nawrot Agnieszka DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K3 Jędrzejów P
65 1105 Nawrot Barbara --- K5 Jędrzejów P
66 0 Olszewski Marcin MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
67 1155 Otto Agnieszka --- K3 Jędrzejów P
68 2061 Pankowski Grzegorz --- M3 Warszawa P
69 0 Pela Michał --- M2 Małogoszcz P
70 1011 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
71 1177 Płaskocińska Milena SIOSTRY BIEGOWE K3 Kielce P
72 2064 Podymniak Leszek --- M4 Radom P
73 1188 Prasał Adrianna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
74 1048 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
75 1146 Puchała Tomasz --- M4 Chęciny P
76 1193 Puzon Tomasz --- M4 Kielce P
77 1151 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
78 1125 Rutkowski Hubert LEPSZY KLUB M3 Kielce P
79 2069 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
80 1043 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
81 1040 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
82 1010 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
83 1136 Sidlo Galkowska Małgorzata --- K4 Kielce P
84 0 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K4 Kielce P
85 1190 Sieruga Gabriel --- M4 Opoczno P
86 1007 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
87 1187 Skumiał Oskar USB USTKA M3 Ustka P
88 1198 Sobol Marzena BIEGIEM RADOM ! K4 Radom P
89 2062 Sprawka Marta HUSARIA RACE TEAM K2 Lublin P
90 1186 Stachera Krzysztof --- M2 Bieliny P
91 1012 Stępień Renata --- K5 Kielce P
92 1110 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
93 1195 Szaporów Łukasz INFINITY GYM M3 Proszowice P
94 1002 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2 Skarżysko-Kamienna P
95 1072 Szewczyk Michał --- M3 Zbrza P
96 0 Szostak Andrzej CPdMZ M4 Morawica P
97 1169 Szuster Arnold --- M2 Leszno P
98 1118 Szwagierczak Andrzej --- M4 Rudki P
99 0 Szypulska Olga MTBCROSS K3 Kielce P
100 1107 Śliwski Arkadiusz --- M4 Kielce P
101 1185 Tarka Daniel --- M3 Skarżysko-Kamienna P
102 1070 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
103 1037 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
104 1175 Tereszczuk Jakub --- M3 Warszawa P
105 1109 Turek Kamil --- M2 Nagłowice P
106 1093 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
107 1182 Wdowin Małgorzata --- K4 Kielce P
108 1183 Wdowin Aleksander --- M5 Kielce P
109 1174 Wilk Dariusz --- M4 Mied˙no P
110 1121 Wojcieszak Katarzyna --- K4 Kielce P
111 1106 Wydra Wojciech --- M4 Radoszyce P
112 1196 Wzorek Ilona --- K2 Morawica P
113 1035 Wzorek Michał --- M3 Starachowice P
114 1003 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
115 1049 Zieliński Mateusz MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
116 1200 Żebrowska Anna --- K3 Warszawa P
117 1008 Żebrowski Andrzej --- M5 Wola Kopcowa P