Lista startowa 2019-10-13 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
3 8160 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
4 8186 Bednarz Oskar ROWEROWI RYCERZE F1 Gołębiów P
5 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
6 8296 Bilewicz Andrzej GORANGA TEAM F4 Michałowice P
7 8254 Biskup Łukasz --- F2 Bodzentyn P
8 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
9 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
10 7034 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
11 8294 Brzózka Katarzyna IZ SKARŻYSKO FK0 Skarżysko Kamienna P
12 8051 Chruściński Tomasz --- F2 Morawica P
13 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
14 8061 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
15 8258 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM F4 Łomianki P
16 8233 Dziub Paweł --- F4 Kielce P
17 8027 Dziurska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK2 Daleszyce P
18 8076 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
19 8291 Gołębiowski Wiktor --- F- Parszów P
20 8200 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
21 8299 Grabowski-jurczuk Marcel GORANGA TEAM FJ Klecza górna P
22 8157 Gul Marcin --- F4 Bilcza P
23 8049 Handzelewicz Rafał BYE ODŻYWKI F4 Kielce P
24 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
25 8298 Hillier Prahlad GORANGA TEAM FJ Klecza górna P
26 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
27 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
28 7020 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
29 7019 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
30 8093 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Daleszyce P
31 8091 Kajtek Krzysztof VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Kielce P
32 8124 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
33 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
34 0 Kaszewiak Karolina --- FK2 Warszawa P
35 8252 Kaszewiak Karolina --- FK2 Warszawa P
36 8196 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
37 7037 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
38 7009 Kliś Krzysztof --- F0 Bilcza P
39 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
40 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
41 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
42 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
43 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
44 8216 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
45 8083 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
46 8285 Krówczyńska Małgorzata CARGO SERVICE FK4 Warszawa P
47 8115 Krzysztoszek Rafał --- F4 Oleszno P
48 7015 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
49 0 Kulik Marek --- F4 Puławy P
50 7069 Kuśmierz Marcelina VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
51 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
52 8145 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
53 0 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F4 RADOM P
54 8255 Leśniak Anna NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA FK2 Częstochowa P
55 8026 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
56 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
57 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
58 8245 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
59 8235 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F4 Daleszyce P
60 8257 Majewski Maciej --- F2 Piaseczno P
61 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
62 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
63 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
64 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
65 8292 Mazur Magdalena PR KIELCE FK2 Skarżysko Kamienna P
66 7084 Milczarek Marcin --- F4 Warszawa P
67 8205 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
68 8165 Moćko Sebastian BRATBUD TEAM F2 Miedziana Góra P
69 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
70 8293 Mosiołek Magdalena IZ SKARŻYSKO FK4 Skarżysko P
71 8153 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
72 7055 Olejarczyk Wiktoria VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
73 8123 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
74 8224 Pasieka Oliwier --- FJ Jędrzejów P
75 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
76 7063 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
77 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
78 7070 Poręba Haridas GORANGA TEAM F1 Kraków P
79 0 Praszczałek Katarzyna TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY FKJ Złotokłos P
80 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
81 8236 Ptak Krzysztof --- F2 Kielce P
82 7083 Puzon Tomasz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Kielce P
83 7085 Puzon Mirosław --- F4 Kielce P
84 8197 Raczyński Łukasz --- F2 Kielce P
85 7031 Rosiński Dominik --- F0 Warsaw P
86 8047 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
87 7082 Rymarczyk Maja --- FK- Parszów P
88 7071 Sidorov Samvit GORANGA TEAM FJ Rosja P
89 7012 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
90 8162 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
91 7032 Sikoa Antonina LIV WOMEN CYCLING TEAM CZERNICA FK- Rybnik P
92 7027 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
93 7035 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
94 8283 Skiba Anna IZ SZCZECIN FK5 Stargard P
95 8088 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
96 8060 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Morawica P
97 8259 Snopczynski Michal --- F4 Lipkow P
98 8290 Snopczyński Maksymilian --- FJ Lipków P
99 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
100 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
101 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
102 8222 Solnica Rafał BRATBUD TEAM F2 Mniów P
103 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
104 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
105 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
106 7016 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Wola Aleksandra P
107 7017 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Wola Aleksandra P
108 8080 Struzik Joanna --- FK4 Legionowo P
109 8164 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO FJ Opatów P
110 8297 Suder Stanisław GORANGA TEAM FJ Kraków P
111 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
112 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
113 8178 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
114 7080 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F4 Zagnańsk P
115 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
116 8286 Szmajduch Beata CARGO SERVICE FK4 Rybnik P
117 8041 Szymoniak Krystian STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Wola Kopcowa P
118 8295 Ślusarczyk Urszula IZ SKARŻYSKO FK5 Skarżysko P
119 8239 Śnioch Klaudia BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
120 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
121 8256 Turek Łukasz NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F2 Cxzęstochowa P
122 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
123 8246 Wątły Konrad WSD FJ Wierzbica P
124 7022 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
125 7014 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
126 8031 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
127 8284 Wilk Ewa CARGO SERVICE FK4 Grodzisk Mazowiecki P
128 7006 Wnętrzak Tomasz --- F0 Piaseczna Górka P
129 8287 Wolińska Emilia IZ SZCZECIN FK4 Wolin P
130 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
131 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
132 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
133 8066 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
134 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
135 7067 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
136 8253 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
137 7047 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
138 8194 Żyto Jakub NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F1 Częstochowa P