Lista startowa 2019-10-13 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 6029 Andreas Rene --- M4 Hoen P
2 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
4 3477 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
5 3117 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
6 3467 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3322 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
8 3528 Błoński Paweł TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
9 6040 Brzózka Sławomir IZ SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kamienna P
10 3236 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
11 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
12 3164 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
13 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
14 8288 Cybulska Dominika WYDOLNOSC.PL K4 Lublin P
15 8289 Cybulski Piotr WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
16 6045 Czarnecki Andrzej PR KIELCE M6 Kielce P
17 3506 Czempik Wojciech --- ME Warszawa P
18 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
19 3148 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
20 3149 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
21 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
22 3106 Drzewiecki Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
23 3113 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
24 3364 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Szydłowiec P
25 3143 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
26 3428 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
27 3375 Garboliński Tomek --- M3 WARSZAWA P
28 3200 Gawron Marek --- M4 Tomaszowice P
29 3489 Gębala Marcin --- M3 Warszawa P
30 3505 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
31 3334 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
32 3038 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
33 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
34 3120 Gosztyła Barbara PROFIDEA TEAM KRAKÓW K4 Kraków P
35 3022 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM ME Zarzecze P
36 3031 Grochala Marcin SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M3 Kielce P
37 3163 Grzela Dominik PR KIELCE / SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
38 3520 Grzesik Marcin --- M3 Sandomierz P
39 5256 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
40 3272 Grzywa Grzegorz 72D ROWMIX JAWA TEAM M4 Czernichów P
41 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
42 3119 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
43 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
44 3187 Jaczewska Jolanta MYBIKE.PL K4 Warszawa P
45 6034 Jarosz Andrzej 72D ROWMIX JAWA TEAM M3 Czernichów P
46 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
47 3291 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
48 3005 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
49 3404 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
50 3136 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M3 Jastków P
51 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
52 3051 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
53 3201 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
54 6031 Kerth Agnieszka --- K4 Olkusz P
55 3262 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
56 3159 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M5 Kielce P
57 3319 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
58 3053 Kliś Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Bilcza P
59 6047 Kochan Marcin --- M2 Grębów P
60 6033 Kocur Daniel OPEL ACTIVE TEAM M4 Żernica P
61 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
62 6049 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
63 3044 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
64 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
65 3025 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
66 3112 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
67 6043 Kowalczyk Jarosław PR KIELCE M5 Kielce P
68 3088 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
69 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
70 3254 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
71 3210 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Sandomierz P
72 6048 Kozak Artur TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M2 Warszawa P
73 3182 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
74 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
75 6050 Kufel Łukasz INŻYNIERIA ROWEROWA M3 Lublin P
76 3357 Kulik Marek --- M4 Puławy P
77 6030 Kuliński Hubert IC CENTRALA M3 Marki P
78 3333 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
79 3530 Kupis Tomasz --- M3 Kielce P
80 3064 Kupis Michał --- M3 Krakow P
81 3516 Kurowski Michał POLA-K M4 Warszawa P
82 3086 Kutwin Tomasz CT WSCHODNI/SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
83 3188 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
84 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
85 3486 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
86 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
87 3172 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
88 3195 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
89 3401 Lipa Marek --- M4 Lublin P
90 3369 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
91 3196 Litawiński Kuba 72D ROWMIX JAWA TEAM M2 Czrnichów P
92 6026 Łosoń Łukasz CARGO SERVICE M3 Bojszowy P
93 3212 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
94 3050 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
95 3175 Łukasiak Łukasz SUPERDROB BIKE TEAM M3 Józefów P
96 3444 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
97 0 Łukasik Michał VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
98 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
99 6044 Majek Cezary PR KIELCE M5 Kielce P
100 3278 Majek Mariusz SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefin P
101 6039 Malicki Bogusław IZ SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna P
102 6038 Małek Cezary IZ SKARŻYSKO M3 Skarżysko P
103 3124 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
104 3294 Marciniak Adam AMBRAKES M3 Ryki P
105 3183 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
106 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
107 3006 Michalski Michał ETI LKKG LUBLIN M2 Lublin P
108 3089 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
109 3315 Milczarek Marcin MYBIKE.PL M4 Warszawa P
110 3388 Miłek Jan SST LUBCZA MJ Zgłobień P
111 3518 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
112 3381 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
113 3346 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
114 3021 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
115 3439 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
116 6032 Myma Dariusz --- M4 Sosnowiec P
117 3332 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
118 3508 Orczykowski Wiktor --- MJ Mirów stary P
119 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
120 3121 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
121 6041 Ozimek Tomasz IZ SOSNOWIEC M3 Sosnowiec P
122 3091 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
123 3521 Paciura Karol --- M3 Sandomierz P
124 3062 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
125 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
126 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
127 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
128 3400 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
129 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
130 6028 Pietrzela Robert CARGO SERVICE M3 Knurów P
131 3427 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
132 3371 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
133 3283 Politowski Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
134 3529 Popławski Cezary --- M3 Warszawa P
135 3361 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
136 3215 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
137 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
138 3100 Radzikowski Adam BIKE ROOM TEAM M2 Ciecierzyn P
139 3194 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
140 0 Rdzanek Pawel --- M2 Święta Katarzyna P
141 3010 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
142 3125 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
143 3059 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
144 6036 Ruchała Michał --- M3 Brudzów P
145 3527 Rybicki Tomasz --- M5 Tomaszów Maz. P
146 5254 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
147 3311 Serafin Mateusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
148 3229 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
149 6035 SIEWIERSKI PIOTR WWW.ONNINEN.PL M3 ŁÓDŹ P
150 3060 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
151 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
152 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
153 3395 Sobieraj Wojciech --- M4 Warszawa P
154 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
155 6037 Sokołowski Krzysztof IZ SKARŻYSKO M6 Skarżysko P
156 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
157 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
158 3512 Staniek robert --- ME Baćkowice P
159 3491 Staniek Krzysztof --- ME kielce P
160 3341 Stelmaszczczyk Arkadiusz BAR JANUSZ MTB TEAM M4 Warszawa P
161 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
162 3238 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
163 6042 Stojecki Piotr PR KIELCE M5 Kielce P
164 3499 Strąk Kamil --- M3 Radom P
165 3043 Struzik Bartosz BIKE CONCEPT M4 Wola Aleksandra P
166 3360 Surma Szymon AKTYWNY ĆMIŃSK MJ Miedziana Góra P
167 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
168 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
169 6046 Szczebak Artur --- M3 Wydrza P
170 3271 Szczeciński MAREK SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
171 3179 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
172 3045 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
173 6027 Szmajduch Andrzej CARGO SERVICE M4 Warszawa P
174 3132 Szpitun Maciej --- M3 Lublin P
175 3248 Tarnawski Marek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M6 Jaworzno P
176 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
177 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
178 3498 Walczyna Krystian --- M6 Sokolniki P
179 3478 Walczyna Andrzej --- M5 Zapolednik P
180 6023 Warczyk Dorota LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI K4 Tomaszów Mazowiecki P
181 3072 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
182 3137 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
183 3323 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
184 3352 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
185 3472 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
186 3134 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
187 3138 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
188 6025 Woliński Dominik IZ SZCZECIN M2 Szczecin P
189 6024 Woliński Andrzej IZ SZCZECIN M5 Szczecin P
190 3397 Woszczyk Cezary METROBIKES.PL M4 Łódź P
191 3464 Wożnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
192 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
193 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
194 3304 Wyczółkowski Paweł UKK HURAGAN WOŁOMIN MJ Puławy P
195 3144 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
196 3344 Zawadzki Michał WHISKY TEAM CHĘCINY M3 Nowiny P
197 5255 Zbroja Łukasz --- M3 Skarżysko P
198 3432 Zieliński Miłosz SIKORSKI CYCLES M3 Kraków P
199 3526 Ziętara Jan --- M2 Tomaszów Mazowiecki P