Lista startowa 2019-09-29 Masłów Ciekoty MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
3 8160 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
4 8186 Bednarz Oskar ROWEROWI RYCERZE F1 Gołębiów P
5 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
6 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
7 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
8 8051 Chruściński Tomasz --- F2 Morawica P
9 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
10 8233 Dziub Paweł --- F4 Kielce P
11 8027 Dziurska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK2 Daleszyce P
12 8169 Dziurski Grzegorz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F2 Daleszyce P
13 8076 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
14 8231 Gonciarz Patrycja AKTYWNY ĆMIŃSK FK2 Miedziana Góra P
15 8200 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
16 8157 Gul Marcin --- F4 Bilcza P
17 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
18 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
19 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
20 8124 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
21 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
22 8196 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
23 7037 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
24 7009 Kliś Krzysztof --- F0 Bilcza P
25 8120 Kłak Norbert --- F1 Bieliny P
26 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
27 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
28 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
29 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
30 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
31 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
32 8083 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
33 7015 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
34 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW F2 KAZANÓW P
35 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
36 8145 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
37 8026 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
38 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
39 8068 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
40 8245 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
41 8235 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F4 Daleszyce P
42 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
43 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
44 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
45 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
46 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
47 8207 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F1 Bodzentyn P
48 8205 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
49 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
50 0 Nowocień Michał --- F2 Solec Zdrój P
51 8123 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
52 8237 Paciura Aleksander --- FJ Andruszkowice P
53 7068 Paciura Miko3aj --- F0 Andruszkowice P
54 7030 Pałubski Wiktor --- F- Rozprza P
55 8224 Pasieka Oliwier --- FJ Jędrzejów P
56 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
57 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
58 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
59 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
60 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
61 8236 Ptak Krzysztof --- F2 Kielce P
62 8197 Raczyński Łukasz --- F2 Kielce P
63 8075 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
64 8047 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
65 8039 Rybka Piotr --- F1 Wilków P
66 8138 Rycombel Łukasz --- F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
67 8117 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F2 Masłów P
68 7012 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
69 8162 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
70 7027 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
71 8060 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Morawica P
72 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
73 8250 Sojda Rafał --- F2 Kielce P
74 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
75 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
76 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
77 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
78 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
79 8164 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO FJ Opatów P
80 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
81 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
82 8178 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
83 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
84 8109 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
85 8041 Szymoniak Krystian STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F2 Wola Kopcowa P
86 8239 Śnioch Klaudia BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
87 8002 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
88 8238 Wachocki Bartosz --- F2 Warszawa P
89 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
90 8232 Wasilewski Grzegorz --- F4 Starachowice P
91 8193 Wątły Konrad WSD FJ Wierzbica P
92 7014 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
93 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
94 7006 Wnętrzak Tomasz --- F0 Piaseczna Górka P
95 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
96 8136 Wyczółkowska Elżbieta PUŁAWY FK5 Puławy P
97 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
98 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
99 8066 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
100 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
101 8206 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FKJ Bodzentyn P
102 7067 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
103 8194 Żyto Jakub NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F1 Częstochowa P