Lista startowa 2019-09-29 Masłów Ciekoty MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3285 Baltyn Jacek J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M3 Parzniew P
2 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
4 3117 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
5 3467 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
6 3322 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
7 3067 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
8 3523 Brzeziński Maciej --- M2 Nadma P
9 3236 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
10 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
11 3164 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
12 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
13 3092 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
14 0 Cybulska Dominika WYDOLNOSC.PL K4 Lublin P
15 0 Cybulski Piotr WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
16 3506 Czempik Wojciech --- ME Warszawa P
17 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
18 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
19 3106 Drzewiecki Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
20 3417 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kościelne P
21 3113 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
22 3143 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
23 3428 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
24 3200 Gawron Marek --- M4 Tomaszowice P
25 3517 Gębka Jakub SENGAM SPORT RACING TEAM MJ Zawiercie P
26 3505 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
27 3120 Gosztyła Barbara PROFIDEA TEAM KRAKÓW K4 Kraków P
28 3525 Gręda Aleksander NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL M2 Warszawa P
29 3167 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
30 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
31 3300 Iwan Krzysztof --- M3 Bieliny P
32 3098 Jabłoński Marcel METROBIKES.PL MJ Skarżysko-Kamienna P
33 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
34 3187 Jaczewska Jolanta MYBIKE.PL K4 Warszawa P
35 3318 Janowska Ewa MYBIKE.PL K4 Warszawa P
36 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
37 3291 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
38 3005 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
39 3404 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
40 3136 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M3 Jastków P
41 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
42 3051 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
43 3366 Karczmarek Tomasz --- M2 Dąbrowa Górnicza P
44 3201 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
45 3265 Kazana Rafał BIKESHOP RADOM M4 Radom P
46 3159 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M5 Kielce P
47 3319 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
48 3053 Kliś Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Bilcza P
49 3500 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
50 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
51 3483 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
52 3044 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
53 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
54 3112 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
55 3299 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M3 Radom P
56 3088 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
57 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
58 3254 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
59 3210 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Sandomierz P
60 3182 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
61 3009 Krzesiński Andrzej CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Kielce P
62 3290 Krzymowska Marta TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K4 Warszawa P
63 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
64 3430 Kucharski Łukasz --- M3 Warszawa P
65 3357 Kulik Marek --- M4 Puławy P
66 3516 Kurowski Michał --- M4 Warszawa P
67 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
68 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
69 3093 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
70 3448 Lasota Marcin --- M4 Łódź P
71 3486 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
72 3172 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
73 3195 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
74 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
75 3401 Lipa Marek --- M4 Lublin P
76 3050 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
77 3444 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
78 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
79 3104 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
80 3278 Majek Mariusz SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefin P
81 3047 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
82 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
83 3006 Michalski Michał --- M2 Lublin P
84 3089 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
85 3518 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
86 3381 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
87 3524 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
88 3346 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
89 3021 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
90 3515 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
91 3439 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
92 3121 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
93 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
94 3240 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
95 3062 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
96 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
97 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
98 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
99 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
100 3239 Piętak Igor CERSANIT TEAM M4 Miedziana Góra P
101 3427 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
102 3371 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
103 3283 Politowski Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
104 3361 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
105 0 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M3 Wiązowna P
106 3522 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M3 WIĄZOWNA P
107 3215 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
108 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
109 3194 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
110 3010 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
111 3180 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
112 3059 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
113 3465 Rusowicz Waldemar ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
114 3197 Sadowski Karol ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Kanie P
115 3033 Serafin Michał --- M4 Myszków P
116 3229 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
117 3060 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
118 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
119 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
120 3395 Sobieraj Wojciech --- M4 Warszawa P
121 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
122 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
123 3258 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
124 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
125 3512 Staniek robert --- ME Baćkowice P
126 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
127 3238 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
128 3090 Sudoł Tomasz STWA MTB TEAM M4 Stalowa Wola P
129 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
130 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
131 3179 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
132 3519 Szczygie3 Tomasz --- M4 Starachowice P
133 3132 Szpitun Maciej --- M3 Lublin P
134 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
135 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
136 3310 Towarek Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Szydłowiec P
137 3072 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
138 3137 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
139 3323 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
140 3352 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
141 3146 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
142 3472 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
143 3134 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
144 3138 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
145 3397 Woszczyk Cezary METROBIKES.PL M4 Łódź P
146 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
147 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
148 3509 Wójcik Aleksandra WGR TEAM K3 Grójec P
149 3304 Wyczółkowski Paweł UKK HURAGAN WOŁOMIN MJ Puławy P
150 3140 Zajączkowski Antoniusz STWA MTB TEAM M5 Stalowa Wola P
151 3004 Zań Adam --- M3 Kielce P
152 3036 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
153 3475 Zimowski Jakub --- M4 Kraków P
154 3156 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P
155 3015 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P