Lista startowa 2019-09-08 Miedziana Góra MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7066 Adamski Stanisław WGR TEAM F0 Belsk Duży P
2 7065 Adamski Tymon WGR TEAM F- Belsk Duży P
3 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
4 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
5 8160 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
6 8186 Bednarz Oskar ROWEROWI RYCERZE F1 Gołębiów P
7 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
8 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
9 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
10 8249 chejdysz marcin --- F2 Kielce P
11 8051 Chruściński Tomasz --- F2 Morawica P
12 8061 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
13 8235 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM F4 Łomianki P
14 8248 Dąbrowski Kamil --- FJ Miedziana góra P
15 8233 Dziub Paweł --- F4 Kielce P
16 8027 Dziurska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK2 Daleszyce P
17 8195 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
18 8247 Ewelina Kuźma --- FK2 Warszawa P
19 8243 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Szydłowiec P
20 8076 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
21 8231 Gonciarz Patrycja AKTYWNY ĆMIŃSK FK2 Miedziana Góra P
22 8200 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
23 8220 Górzyński Mariusz --- F2 Kielce P
24 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
25 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
26 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
27 8124 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
28 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
29 8196 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
30 7009 Kliś Krzysztof --- F0 Bilcza P
31 8120 Kłak Norbert --- F1 Bieliny P
32 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
33 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
34 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
35 8216 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
36 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
37 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
38 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
39 8083 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
40 8021 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F6 Kielce P
41 8244 Krzysztofik Patryk --- F1 Radom P
42 7015 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
43 8087 Kuchniewska Beata MYBIKE.PL FK5 Józefów P
44 8010 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
45 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
46 8145 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
47 8026 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
48 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
49 8245 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
50 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
51 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
52 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
53 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
54 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
55 8207 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F1 Bodzentyn P
56 8205 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
57 8165 Moćko Sebastian BRATBUD TEAM F2 Miedziana Góra P
58 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
59 0 Nowocień Michał --- F2 Solec Zdrój P
60 7030 Pałubski Wiktor --- F- Rozprza P
61 8224 Pasieka Oliwier --- FJ Jędrzejów P
62 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
63 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
64 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
65 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
66 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
67 8236 Ptak Krzysztof --- F2 Kielce P
68 8034 Puła Renata --- FK4 MIELEC P
69 8197 Raczyński Łukasz --- F2 Kielce P
70 8204 Rajczyk Radosław PATNET TEAM F4 Warszawa P
71 8241 Ramian Anna --- FK2 Daleszyce P
72 8075 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
73 7012 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
74 8162 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
75 8060 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Morawica P
76 8111 Sobczyk Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F4 Samsonów ciągłe 41a P
77 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
78 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
79 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
80 8222 Solnica Rafał BRATBUD TEAM F2 Mniów P
81 8238 Soluch Piotr --- F4 Busko Zdrój P
82 8057 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
83 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
84 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
85 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
86 8080 Struzik Joanna --- FK4 Legionowo P
87 7017 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Wola Aleksandra P
88 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
89 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
90 8178 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
91 8237 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F4 Zagnańsk P
92 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
93 8109 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
94 8239 Śnioch Klaudia BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
95 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
96 7000 Tyzo Dominik --- F0 Kielce P
97 8232 Wasilewski Grzegorz --- F4 Starachowice P
98 8246 Wątły Konrad WSD FJ Wierzbica P
99 7014 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
100 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
101 7006 Wnętrzak Tomasz --- F0 Piaseczna Górka P
102 7061 Wnuk Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam P
103 8227 Wnuk Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kam P
104 8242 Woszczyk Cezary METROBIKES.PL F4 Łódź P
105 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
106 8136 Wyczółkowska Elżbieta PUŁAWY FK5 Puławy P
107 7064 Zabojszcz Tomasz --- F0 Miedziana góra P
108 8234 Zadworny Andrzej --- F4 Praszka P
109 8092 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
110 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
111 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
112 8240 Ziębiński Piotr --- F2 Miedziana Góra P
113 8066 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
114 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
115 7067 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
116 7047 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P