Lista startowa 2019-09-08 Miedziana Góra MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
2 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
3 3117 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
4 3467 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
5 3322 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
6 3469 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
7 3067 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
8 3166 Borkowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M2 Pińczów P
9 3236 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
10 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
11 3514 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
12 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
13 3092 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
14 3506 Czempik Wojciech --- ME Warszawa P
15 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
16 3497 Darmach Marcin --- M3 Łódź P
17 3148 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
18 3027 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M3 Tomaszów Mazowiecki P
19 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
20 3106 Drzewiecki Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
21 3424 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
22 3162 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
23 3113 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
24 3231 Fert Sebastian AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
25 3428 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
26 3505 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
27 3038 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
28 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
29 3504 Gościniarek Sebastian --- M4 Warszawa P
30 3022 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
31 3163 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
32 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
33 3501 Hofman Jakub --- M4 Warszawa P
34 3098 Jabłoński Marcel METROBIKES.PL MJ Skarżysko-Kamienna P
35 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
36 3187 Jaczewska Jolanta MYBIKE.PL K4 Warszawa P
37 3318 Janowska Ewa MYBIKE.PL K4 Warszawa P
38 3235 Jarzębowski Mateusz IFON KOLARZ KLUB M2 Łódź P
39 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
40 3291 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
41 3005 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
42 3404 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
43 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
44 3366 Karczmarek Tomasz --- M2 Dąbrowa Górnicza P
45 3159 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M5 Kielce P
46 3510 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
47 3319 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
48 3053 Kliś Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Bilcza P
49 3500 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
50 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
51 3483 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
52 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
53 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
54 3254 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
55 3210 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Sandomierz P
56 3182 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
57 3511 Kryczka Mirosław --- M4 Warszawa P
58 3009 Krzesiński Andrzej CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Kielce P
59 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
60 3430 Kucharski Łukasz --- M3 Warszawa P
61 3184 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
62 3135 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
63 3333 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
64 0 Kuszewski Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M4 Suchedniów P
65 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
66 3188 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
67 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
68 3093 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
69 3448 Lasota Marcin --- M4 Łódź P
70 3195 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
71 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
72 3172 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
73 3196 Litawiński Kuba 72D ROWMIX JAWA TEAM M2 Czrnichów P
74 3050 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
75 3444 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
76 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
77 3278 Majek Mariusz SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefin P
78 3047 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
79 3183 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
80 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
81 3346 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
82 3021 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
83 3439 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
84 3332 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
85 3508 Orczykowski Wiktor --- MJ Mirów stary P
86 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
87 3240 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
88 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
89 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
90 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
91 3400 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
92 3014 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
93 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
94 3449 Piątkowska Monika MOTOROLA BIKE TEAM K2 KRAKÓW P
95 3371 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
96 3252 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
97 3361 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
98 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
99 3194 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
100 3010 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
101 3329 Ruciński Michał MCP BIKE TEAM M3 Radzymin P
102 3202 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
103 3197 Sadowski Karol ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Kanie P
104 3033 Serafin Michał --- M4 Myszków P
105 3507 Siemieniec Daniel --- M2 Złota P
106 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
107 0 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM M2 Dąbrowa Górnicza P
108 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
109 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
110 0 Sołkiewicz Robert WKURW TEAM M5 Kielce P
111 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
112 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
113 3512 Staniek robert --- ME Baćkowice P
114 3176 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
115 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
116 3238 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
117 3499 Strąk Kamil --- M3 Radom P
118 3043 Struzik Bartosz BIKE CONCEPT M4 Wola Aleksandra P
119 3442 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO MJ Opatów P
120 3435 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
121 3360 Surma Szymon AKTYWNY ĆMIŃSK MJ Miedziana Góra P
122 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
123 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
124 3271 Szczeciński MAREK SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
125 3045 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
126 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
127 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
128 3310 Towarek Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Szydłowiec P
129 3153 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
130 3502 Tyniec Marek --- M3 Kraków P
131 3478 Walczyna Andrzej --- M5 Zapolednik P
132 3498 Walczyna Krystian --- M6 Sokolniki P
133 3072 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
134 3323 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
135 3146 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
136 3472 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
137 3134 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
138 3138 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
139 3397 Woszczyk Cezary METROBIKES.PL M4 Łódź P
140 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
141 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
142 3509 Wójcik Aleksandra WGR TEAM K3 Grójec P
143 3304 Wyczółkowski Paweł UKK HURAGAN WOŁOMIN MJ Puławy P
144 3144 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
145 3503 Wyszyńska-Tyniec Marianna --- K3 Kraków P
146 3004 Zań Adam --- M3 Kielce P
147 3036 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
148 3344 Zawadzki Michał WHISKY TEAM CHĘCINY M3 Nowiny P
149 3142 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
150 3513 Żak Przemysław --- M2 Końskie P