Lista startowa 2019-08-11 Baćkowice MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
3 7021 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
4 8186 Bednarz Oskar ROWEROWI RYCERZE F1 Gołębiów P
5 8160 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
6 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
7 7034 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
8 8051 Chruściński Tomasz --- F2 Morawica P
9 7001 Chruściński Filip --- F0 Morawica P
10 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
11 8201 Cichocki Tomek --- F4 Kielce P
12 8061 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
13 8214 Dziób Kacper --- FJ Kraków P
14 8226 Dziób Robert --- F4 Kraków P
15 7059 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Otwock P
16 8200 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
17 8220 Górzyński Mariusz --- F2 Kielce P
18 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
19 8228 Hołuj Kamil --- F1 Baćkowice P
20 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
21 8212 Jeż Daniel --- F2 Piotrków trybunalski P
22 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
23 7040 Kaczmarczyk Julia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
24 7020 Kaczmarczyk Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
25 8124 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
26 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
27 8196 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
28 8120 Kłak Norbert --- F1 Bieliny P
29 8211 Koprek Tomasz --- F4 Łód˙ P
30 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
31 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
32 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
33 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
34 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
35 8216 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
36 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
37 8223 Krowiński Marcin --- F1 Żerniki P
38 8021 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F6 Kielce P
39 7015 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
40 8087 Kuchniewska Beata MYBIKE.PL FK5 Józefów P
41 7042 Kuśmierz Marcelina VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
42 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
43 8026 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
44 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
45 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
46 8018 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
47 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
48 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
49 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
50 8203 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
51 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
52 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
53 7058 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
54 8207 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F1 Bodzentyn P
55 8102 Milewski Ireneusz VELCREDO FACTORY TEAM F6 Laski P
56 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
57 7062 Mysiór Zuzanna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
58 7030 Pałubski Wiktor --- F- Rozprza P
59 8230 Pańka Mikołaj --- F4 Kielce P
60 8224 Pasieka Oliwier --- FJ Jędrzejów P
61 8217 Pawlak Zofia SUPERDROB BIKE TEAM FK5 Karczew P
62 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
63 7063 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
64 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
65 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
66 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
67 0 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
68 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
69 8037 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
70 8075 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
71 8039 Rybka Piotr --- F1 Wilków P
72 8138 Rycombel Łukasz --- F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
73 8225 Sałek Piotr WIKPER TEAM F4 Sandomierz P
74 7027 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
75 7033 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
76 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
77 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
78 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
79 8057 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
80 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
81 8017 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
82 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
83 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
84 7016 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Wola Aleksandra P
85 7017 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Wola Aleksandra P
86 8080 Struzik Joanna --- FK4 Legionowo P
87 8164 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO FJ Opatów P
88 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
89 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
90 8163 Szymańska Jolanta --- FK2 Kielce P
91 8109 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
92 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
93 7000 Tyzo Dominik --- F0 Kielce P
94 8002 Tyzo Piotr --- F2 Kielce P
95 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
96 7022 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
97 7014 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
98 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
99 8227 Wnuk Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kam P
100 7061 Wnuk Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam P
101 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
102 8146 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA F2 Rzeszów P
103 8229 Wychowaniec Caspar --- FJ Bliżyć P
104 8136 Wyczółkowska Elżbieta MERIDA PUŁAWY FK5 Puławy P
105 8092 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
106 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
107 8066 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
108 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
109 8206 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FKJ Bodzentyn P
110 7047 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P