Lista startowa 2019-08-11 Baćkowice MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3282 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
4 3477 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
5 3266 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
6 3455 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
7 3117 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
8 3467 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
9 3322 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
10 3469 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
11 3484 Borcuch Marcin --- M4 Szczęsne P
12 3236 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
13 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
14 3452 Burek Katarzyna --- K2 Kielce P
15 3164 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
16 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
17 3274 Cichorz Dariusz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
18 3092 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
19 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
20 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
21 3131 Dróżdż Marek BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
22 3424 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
23 3162 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
24 3317 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
25 3495 Farion Paweł TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
26 3113 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
27 3493 Fira Julita --- KJ Jerzmanowice P
28 3143 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
29 3428 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
30 3200 Gawron Marek --- M4 Tomaszowice P
31 3489 Gębala Marcin --- M3 Warszawa P
32 3459 Gil Adam GORANGA TEAM M2 Michałowice P
33 0 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
34 3038 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
35 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
36 3120 Gosztyła Barbara PROFIDEA TEAM KRAKÓW K4 Kraków P
37 3022 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
38 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
39 3119 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
40 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
41 3235 Jarzębowski Mateusz IFON KOLARZ KLUB M2 Łódź P
42 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
43 3005 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
44 3485 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
45 3404 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
46 3136 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M3 Jastków P
47 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
48 3496 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
49 3051 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
50 3201 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
51 3159 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M5 Kielce P
52 3457 Kita Grzegorz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Tumlin P
53 3253 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
54 3319 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
55 3053 Kliś Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Bilcza P
56 3473 Klocek Monika --- K3 Warszawa P
57 3500 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
58 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
59 3483 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
60 3044 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
61 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
62 3025 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
63 3080 Korbecki Kamil STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
64 3112 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
65 3425 Kowalczyk Mateusz METROBIKES.PL M2 Kielce P
66 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
67 0 KRASZEWSKI JAN --- M4 KRAKÓW P
68 3290 Krzymowska Marta TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K4 Warszawa P
69 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
70 3430 Kucharski Łukasz --- M3 Warszawa P
71 3184 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
72 3357 Kulik Marek --- M4 Puławy P
73 3064 Kupis Michał --- M3 Krakow P
74 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
75 3188 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
76 3205 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
77 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
78 3073 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
79 3307 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
80 3448 Lasota Marcin --- M4 Łódź P
81 3486 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
82 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
83 3172 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
84 3195 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
85 3401 Lipa Marek --- M4 Lublin P
86 3175 Łukasiak Łukasz AK-SPED M3 Józefów P
87 3444 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
88 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
89 3124 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
90 3047 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
91 3183 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
92 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
93 3089 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
94 3214 Mika Michał --- M4 Bodzentyn P
95 3315 Milczarek Marcin --- M4 Warszawa P
96 3391 Milewski Batrosz --- M2 Warszawa P
97 3275 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
98 3346 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
99 3021 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
100 3439 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
101 3474 Murawski Filip --- M3 Piaseczno P
102 3297 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
103 3347 Obitko Jakub --- MJ Sandomierz P
104 3494 ORKISZ JAKUB KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA MJ BOLECHOWICE P
105 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
106 3129 Pałka Bartosz --- M3 Kielce P
107 3062 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
108 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
109 3066 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
110 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
111 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
112 3400 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
113 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
114 3488 Piątek Piotr --- M3 Szydłowiec P
115 3488 Piątek Piotr --- M3 Szydłowiec P
116 3371 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
117 3487 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
118 3215 Przydatek Jacek --- M3 Masłów P
119 3476 Radziewicz Wojciech TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
120 3010 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
121 3059 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
122 3202 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
123 3386 Rychter Maciej SZALONE IMADŁO M3 Warszawa P
124 3316 Rycombel Łukasz --- M4 DĄBROWA GÓRNICZA P
125 3426 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
126 3197 Sadowski Karol ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Kanie P
127 3033 Serafin Michał --- M4 Myszków P
128 3060 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
129 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
130 3355 Skwarczeński Jan --- MJ Bolechowice P
131 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
132 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
133 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
134 3478 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
135 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
136 3491 Staniek Krzysztof --- ME kielce P
137 3492 Staniek Agata --- KE Kielce P
138 3492 Staniek Agata --- KE Kielce P
139 3479 Starachowski Maciej BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
140 0 Starachowski Maciej BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
141 3480 Starachowski Tomasz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
142 3176 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
143 3481 Stępień Mariusz --- M3 Siemianowice Śląskie P
144 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
145 3393 Stronias Paweł TEAM HUROM M3 Opoczno P
146 3043 Struzik Bartosz BIKE CONCEPT M4 Wola Aleksandra P
147 3360 Surma Szymon AKTYWNY ĆMIŃSK MJ Miedziana Góra P
148 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
149 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
150 3490 Szczepański Mariusz NIEWIADÓW BORO M3 Tomaszów mazowiecki P
151 3490 Szczepański Mariusz NIEWIADÓW BORO M3 Tomaszów mazowiecki P
152 3179 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
153 3045 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
154 3094 Szejna Arkadiusz STOK TEAM M4 Zagnańsk P
155 3132 Szpitun Maciej --- M3 Lublin P
156 3458 Szturnoga Sylwester NIEWIADÓW BORO M4 Smardzewice P
157 3016 Szymański Andrzej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
158 3248 Tarnawski Marek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M6 Jaworzno P
159 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
160 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
161 3032 Toruszewski Zdzisław KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M5 Jasienica P
162 3310 Towarek Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Szydłowiec P
163 3052 Uss Wąsowicz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
164 3268 Wiatrzyk Rafał ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 kozienice P
165 3072 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
166 3137 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
167 3323 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
168 3482 Wojciechowski Wojciech --- M4 Suchedniów P
169 3472 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
170 3138 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
171 3461 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K3 Kozienice P
172 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
173 3304 Wyczółkowski Paweł UKK HURAGAN WOŁOMIN MJ Puławy P
174 3133 Zając Dariusz --- M3 Gorzyce P
175 3140 Zajączkowski Antoniusz STWA MTB TEAM M5 Stalowa Wola P
176 3036 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
177 3142 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
178 3475 Zimowski Jakub --- M4 Kraków P
179 3156 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P