Lista startowa 2019-08-11 Baćkowice MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5029 Ambrozik Krzysztof HARDA HORDA M4 Kocmyrzów P
2 5178 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
3 5054 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
4 5001 Borkowski Marcin TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
5 5002 Czempik Wojciech --- ME Warszawa P
6 5179 Dąbkowski Wojciech --- M3 Warszawa P
7 5045 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
8 5052 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
9 5010 Glanz Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Warszawa P
10 5013 Gukiewicz Łukasz VELCREDO M3 Warszawa P
11 5064 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
12 5004 Janota Błażej WGR TEAM M2 Belsk Duży P
13 5077 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
14 5082 Jaworski Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
15 5032 Kalita Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chełmek P
16 5028 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
17 5027 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M5 Radom P
18 5088 Kołodziejek Paweł SUPERDROB BIKE TEAM M3 Warszawa P
19 5114 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
20 5026 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
21 5006 Lackowski Andrzej WYDOLNOSC.PL M3 Lublin P
22 5060 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
23 5173 Majkowski Krzysztof T4B BIKE TEAM M2 Dobrzyń P
24 5049 Maślana Lucjan --- M5 Warszawa P
25 5063 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
26 5007 Michalski Łukasz --- M4 Warszawa P
27 5196 Michnowski Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Białystok P
28 5189 Mijas Dawid --- M3 Daleszyce P
29 5076 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
30 5000 Paszczyk Dariusz WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
31 5108 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
32 5012 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
33 5121 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
34 5091 Pomarański Kamil CYCLO TRENER TEAM M3 Kielce P
35 5065 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
36 5038 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
37 5031 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Strzyżewice P
38 5087 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
39 5018 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
40 5092 Skowyra Monika KSPO DENTINEA 1A K- Kraków P
41 5044 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
42 5062 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
43 5009 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
44 5195 Szeremeta Julian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Warszawa P
45 5192 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
46 5185 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
47 5167 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
48 5194 Traczyk Rafał TEAM PKO BANK POLSKI M3 Warszawa P
49 5073 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K- Zawiercie P
50 0 Wąs Grzegorz DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Opatów P
51 5071 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
52 5160 Wójcik Justyn ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
53 5193 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
54 5161 Zakrzewski Jerzy IM LOGISTIC RAFBIKE CYCLING TEAM M3 Warszawa P
55 5024 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K- Warszawa P