Lista startowa 2019-07-21 Zagnańsk MTB MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 8208 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
3 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
4 8186 Bednarz Oskar ROWEROWI RYCERZE F1 Gołębiów P
5 8202 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
6 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
7 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
8 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
9 7001 Chruściński Filip --- F0 Morawica P
10 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
11 8201 Cichocki Tomek --- F4 Kielce P
12 8185 Cudzik Dorota --- FK2 Kielce P
13 8027 Dziurska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK2 Daleszyce P
14 8195 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
15 0 Garula Szymon BIKE CONCEPT FJ Lomianki Dolne P
16 8200 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
17 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
18 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
19 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
20 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
21 8120 Kłak Norbert --- F1 Bieliny P
22 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
23 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
24 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
25 8021 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F6 Kielce P
26 8087 Kuchniewska Beata MYBIKE.PL FK5 Józefów P
27 8010 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
28 7056 Kuzka Konrad LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN F0 Bodzentyn P
29 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
30 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
31 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
32 8018 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
33 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
34 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
35 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
36 8203 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
37 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
38 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
39 8207 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F1 Bodzentyn P
40 0 Milewski Ireneusz --- F6 Warszawa P
41 8205 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
42 8165 Moćko Sebastian --- F2 Miedziana Góra P
43 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
44 8153 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
45 8123 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
46 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
47 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
48 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
49 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
50 8070 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
51 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
52 8034 Puła Renata --- FK4 MIELEC P
53 8204 Rajczyk Radosław PATNET TEAM F4 Warszawa P
54 8008 Reczyński Jan AKTYWNY ĆMIŃSK F6 Miedziana Góra P
55 8047 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
56 8013 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
57 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
58 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
59 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
60 0 Solnica Rafał --- F2 Mniów P
61 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
62 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
63 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
64 0 Stolarczyk Marcin --- F2 Opoczno P
65 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
66 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
67 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
68 8163 Szymańska Jolanta --- FK2 Kielce P
69 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
70 7000 Tyzo Dominik --- F0 Kielce P
71 8166 Tyzo Józef --- F6 KIELCE P
72 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
73 0 Wielgus Michał MŻAWKA RZECZYCA F2 Wola Uhruska P
74 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
75 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
76 8146 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA F2 Rzeszów P
77 8136 Wyczółkowska Elżbieta ENEA KS ENERGIA KOZIENICE FK5 Puławy P
78 8092 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
79 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
80 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
81 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
82 8206 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FKJ Bodzentyn P
83 8194 Żyto Jakub NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F1 Częstochowa P