Lista startowa 2019-07-21 Zagnańsk MTB MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 8208 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
3 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
4 8186 Bednarz Oskar ROWEROWI RYCERZE F1 Gołębiów P
5 8202 Bednarz Adrian ROWEROWI RYCERZE F2 Gołębiów P
6 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
7 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
8 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
9 7034 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
10 7001 Chruściński Filip --- F0 Morawica P
11 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
12 8201 Cichocki Tomek --- F4 Kielce P
13 8185 Cudzik Dorota --- FK2 Kielce P
14 8214 Dziób Kacper --- FJ Kraków P
15 8027 Dziurska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK2 Daleszyce P
16 8195 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
17 0 Garula Szymon BIKE CONCEPT FJ Lomianki Dolne P
18 8220 Górzyński Mariusz --- F2 Kielce P
19 8200 Górzyński Oskar --- F2 Zagnańsk P
20 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
21 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
22 8212 Jeż Daniel --- F2 Piotrków trybunalski P
23 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
24 8093 Kaczmarczyk Natalia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Daleszyce P
25 7019 Kaczmarczyk Gabriela VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
26 7040 Kaczmarczyk Julia VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
27 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
28 8120 Kłak Norbert --- F1 Bieliny P
29 8211 Koprek Tomasz --- F4 Łód˙ P
30 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
31 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
32 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
33 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
34 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
35 8216 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
36 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
37 8021 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F6 Kielce P
38 8087 Kuchniewska Beata MYBIKE.PL FK5 Józefów P
39 8010 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
40 7056 Kuzka Konrad LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN F0 Bodzentyn P
41 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
42 8145 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
43 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
44 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
45 8018 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
46 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
47 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
48 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
49 8203 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
50 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
51 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
52 8207 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F1 Bodzentyn P
53 0 Milewski Ireneusz --- F6 Warszawa P
54 8205 Mochocki Karol SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
55 8165 Moćko Sebastian --- F2 Miedziana Góra P
56 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
57 8153 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
58 8123 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
59 7030 Pałubski Wiktor --- F- Rozprza P
60 8217 Pawlak Zofia SUPERDROB BIKE TEAM FK5 Karczew P
61 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
62 8209 Piasecki Oktawiusz --- F4 ZAGNAŃSK P
63 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
64 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
65 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
66 8070 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
67 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
68 8034 Puła Renata --- FK4 MIELEC P
69 8204 Rajczyk Radosław PATNET TEAM F4 Warszawa P
70 8008 Reczyński Jan AKTYWNY ĆMIŃSK F6 Miedziana Góra P
71 8223 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F4 Kraśnik P
72 8047 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
73 8013 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
74 8215 SIEWIERSKI PIOTR WWW.ONNINEN.PL F4 ŁÓDŹ P
75 7035 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
76 7060 Sitek Maciej --- F- Czaplów P
77 8060 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Morawica P
78 8113 Sobczyk Katarzyna ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Zagnańsk P
79 8111 Sobczyk Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F4 Samsonów ciągłe 41a P
80 8210 Sobczyk Magdalena ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK4 Samsonów ciągłe 41a P
81 8131 Sobieraj Tomasz --- F4 Daleszyce P
82 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
83 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
84 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
85 8222 Solnica Rafał --- F2 Mniów P
86 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
87 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
88 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
89 0 Stolarczyk Marcin --- F2 Opoczno P
90 8218 Suligowska Małgorzata --- FK2 Poznań P
91 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
92 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
93 8213 Szczepaniak Arkadiusz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F2 Lechów P
94 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
95 8163 Szymańska Jolanta --- FK2 Kielce P
96 8109 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
97 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
98 7000 Tyzo Dominik --- F0 Kielce P
99 8166 Tyzo Józef --- F6 KIELCE P
100 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
101 8192 Wątły Martyna WSD FK2 Wierzbica P
102 8193 Wątły Konrad WSD FJ Wierzbica P
103 8219 Wielgus Michał MŻAWKA RZECZYCA F2 Wola Uhruska P
104 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
105 7014 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
106 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
107 8146 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA F2 Rzeszów P
108 8221 Wójcik Bernard --- F4 Staszów P
109 8136 Wyczółkowska Elżbieta ENEA KS ENERGIA KOZIENICE FK5 Puławy P
110 8092 Zagnińska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FKJ Piekoszów P
111 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
112 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
113 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
114 8206 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FKJ Bodzentyn P
115 7029 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
116 8194 Żyto Jakub NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F1 Częstochowa P