Lista startowa 2019-07-21 Zagnańsk MTB MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Andrzejewski Przemysław --- M2 Uszczyn P
2 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
4 3266 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
5 0 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
6 3117 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
7 3084 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
8 3158 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
9 3067 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
10 3337 Bocian Mariusz --- M4 Warszawa P
11 3166 Borkowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M2 Pińczów P
12 3236 Brzyski Rafał SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
13 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
14 3452 Burek Katarzyna --- K2 Kielce P
15 3164 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
16 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
17 3274 Cichorz Dariusz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
18 3092 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
19 3302 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO M4 Łopuszno P
20 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
21 3149 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
22 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
23 3106 Drzewiecki Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
24 3424 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
25 3162 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
26 0 Dyrek Dariusz COZMO BIKE TEAM M6 Mościska P
27 3317 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
28 3453 Dziub Paweł --- M4 Kielce P
29 3113 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
30 3152 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
31 3143 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
32 3338 Gawroński Grzegorz --- M4 Warszawa P
33 3038 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
34 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
35 3120 Gosztyła Barbara PROFIDEA TEAM KRAKÓW K4 Kraków P
36 0 Grabowski Rafał ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
37 3022 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
38 3403 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
39 3035 Gryglewski Paweł Szaman BIKEGARAŻ ROWERY KRAKÓW M3 Kraków P
40 3163 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
41 3451 Grzybowski Krzysztof --- M5 Zagnańsk P
42 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
43 3440 Guz vel Guzowski Piotr --- M3 Warszawa P
44 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
45 3098 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
46 3187 Jaczewska Jolanta MYBIKE.PL K4 Warszawa P
47 3447 Janczak Dawid WIM EXTREME MTB TEAM M2 Lublin P
48 3235 Jarzębowski Mateusz IFON KOLARZ KLUB M2 Łódź P
49 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
50 0 Jersak Rafał --- M4 Łask P
51 3446 Jeżak Jacek WIM EXTREME MTB TEAM M4 Lublin P
52 3115 Jurkowski Kuba INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
53 3136 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW M3 Jastków P
54 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
55 3051 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
56 3201 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
57 3445 Kawalec Marcin --- M4 Solec P
58 3159 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M5 Kielce P
59 3500 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
60 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
61 3044 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
62 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
63 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
64 3088 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
65 3254 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
66 3182 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
67 3290 Krzymowska Marta TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K4 Warszawa P
68 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
69 3430 Kucharski Łukasz --- M3 Warszawa P
70 3184 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
71 3135 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
72 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
73 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
74 3073 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
75 3307 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M3 Piaseczno P
76 3448 Lasota Marcin --- M4 Łódź P
77 3208 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
78 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
79 3172 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
80 3195 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
81 3196 Litawiński Kuba 72D ROWMIX JAWA TEAM M2 Czrnichów P
82 3212 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
83 3050 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
84 3444 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
85 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
86 3450 Majkowski Krzysztof T4B BIKE TEAM M2 Dobrzyń P
87 0 Malicki Dominik BIKE CONCEPT M3 Łomianki Dolne P
88 3124 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
89 3047 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
90 3183 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
91 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
92 3089 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
93 3391 Milewski Bartosz --- M2 Warszawa P
94 3439 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
95 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
96 3240 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
97 3091 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
98 3062 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
99 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
100 3066 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
101 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
102 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
103 3014 Piasecki Oktawiusz --- M4 ZAGNAŃSK P
104 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
105 3449 Piątkowska Monika MOTOROLA BIKE TEAM K2 KRAKÓW P
106 3427 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
107 3260 Protsiv Nazar --- M3 Lwów P
108 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
109 3349 Radziszewska Katarzyna MCP BIKE TEAM K2 Warszawa P
110 3194 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
111 3010 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
112 3180 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
113 3329 Ruciński Michał MCP BIKE TEAM M3 Radzymin P
114 3202 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
115 3443 Rzodeczko Jacek --- M5 Zagnańsk P
116 3197 Sadowski Karol ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Kanie P
117 3033 Serafin Michał --- M4 Myszków P
118 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
119 3123 Sitko Stanisław --- M6 Olkusz P
120 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
121 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
122 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
123 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
124 3442 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO MJ Opatów P
125 3360 Surma Szymon AKTYWNY ĆMIŃSK MJ Miedziana Góra P
126 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
127 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
128 3179 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
129 3045 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
130 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
131 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
132 3310 Towarek Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Szydłowiec P
133 0 Traczyk Rafał TEAM PKO BANK POLSKI M3 Warszawa P
134 3153 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
135 3052 Uss Wąsowicz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
136 3137 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
137 3046 Więcek Mateusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
138 3146 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
139 3065 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
140 3134 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
141 3138 Wojtasiewicz Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Chmielnik P
142 0 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K3 Kozienice P
143 3397 Woszczyk Cezary --- M4 Łódź P
144 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
145 0 Wójcik Sebastian --- M4 zagnańsk P
146 3144 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
147 3004 Zań Adam --- M3 Kielce P
148 3036 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
149 3142 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P