Lista startowa 2019-07-21 Zagnańsk MTB MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5029 Ambrozik Krzysztof HARDA HORDA M4 Kocmyrzów P
2 5016 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
3 5106 Bańka Piotr MCP BIKE TEAM M3 Marki P
4 5054 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
5 5014 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
6 5093 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
7 5066 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL K- Końskie P
8 5002 Czempik Wojciech --- ME Warszawa P
9 5179 Dąbkowski Wojciech --- M3 Warszawa P
10 5045 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
11 5052 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
12 5200 Gogół Artur CHLORKI.PL M4 Jabłonna P
13 5069 Górecki Karol MYBIKE.PL M3 Izabelin P
14 5004 Janota Błażej WGR TEAM M2 Belsk Duży P
15 5068 Janowska Ewa MYBIKE.PL K- Warszawa P
16 5077 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
17 5082 Jaworski Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
18 0 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Baranów P
19 5032 Kalita Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chełmek P
20 5028 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
21 5027 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M5 Radom P
22 5088 Kołodziejek Paweł SUPERDROB BIKE TEAM M3 Warszawa P
23 5114 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
24 5026 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
25 5006 Lackowski Andrzej WYDOLNOSC.PL M3 Lublin P
26 5050 Latoszek Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
27 5060 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
28 5049 Maślana Lucjan --- M5 Warszawa P
29 5007 Michalski Łukasz --- M4 Warszawa P
30 5127 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
31 5090 Mrowiec Kamil SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa P
32 5017 Niziołek Andrzej JMP.RACE M3 Skarżysko Kościelne P
33 5105 Papis Paweł MCP BIKE TEAM M4 Marki P
34 5000 Paszczyk Dariusz WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
35 5108 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
36 5121 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
37 5038 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
38 5031 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Strzyżewice P
39 5018 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
40 5092 Skowyra Monika KSPO DENTINEA 1A K- Kraków P
41 5044 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
42 5138 Sobczak Bartosz OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
43 5062 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
44 0 Suchecki Michał MCP BIKE TEAM M3 Kobyłka P
45 5009 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
46 5015 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
47 5167 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
48 0 Wacinowski Marcin IFON KOLARZ KLUB M3 Grodzisk Mazowiecki P
49 5042 Wawer Adrian WYDOLNOSC.PL M2 puławy P
50 5101 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
51 5071 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
52 5048 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
53 5161 Zakrzewski Jerzy ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Warszawa P
54 5046 Zieliński Arkadiusz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P