Lista startowa 2019-06-22 Kielce MTB MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7003 Ambrozik Szymon --- F0 Michałowice P
2 7057 Bandrowska Natalia --- FK0 Masłów P
3 8160 Bednarz Adrian --- F2 Gołębiów P
4 8186 Bednarz Oskar --- F1 Gołębiów P
5 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
6 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
7 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
8 8061 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
9 7058 Dulemba Jakub SSC SUCHEDNIÓW F- Suchedniów P
10 8027 Dziurska Katarzyna DALESZYCE FK2 Daleszyce P
11 8195 Dziurski Kuba VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
12 8076 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
13 7059 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Otwock P
14 8011 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
15 8049 Handzelewicz Rafał BYE ODŻYWKI F4 Kielce P
16 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
17 8125 Justyna Oskar --- FJ Piotrków Trybunalski P
18 8124 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
19 8191 Kajtek Jan --- F4 kielce P
20 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
21 8187 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
22 8196 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
23 8189 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
24 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
25 8199 Kos Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F2 Zagnańsk P
26 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
27 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
28 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
29 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
30 8083 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
31 8021 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F6 Kielce P
32 7015 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
33 8087 Kuchniewska Beata MYBIKE.PL FK5 Józefów P
34 8010 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
35 7056 Kuzka Konrad LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN F0 Bodzentyn P
36 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
37 8145 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
38 8026 Lewiński Mirosław --- F4 Klucze P
39 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
40 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
41 8018 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
42 8198 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
43 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
44 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
45 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
46 8190 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL F2 Lublin P
47 8149 Mikolaszek Adam --- F4 Kielce P
48 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
49 0 Nowak Julia SUPERDROB BIKE TEAM FK2 Warszawa-Wesoła P
50 8123 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
51 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
52 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
53 8070 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
54 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
55 7051 Puzio Marcel --- F- Kielce P
56 8197 Raczyński Łukasz --- F2 Kielce P
57 8037 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
58 8047 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
59 8117 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F2 Masłów P
60 8162 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
61 7012 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
62 7027 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
63 8060 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Morawica P
64 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
65 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
66 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
67 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
68 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
69 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
70 8178 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
71 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
72 8109 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
73 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
74 8175 Tarłowski Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F4 Raków P
75 8168 Tyzo Krzysztof --- F2 Kielce P
76 7000 Tyzo Dominik --- F0 Kielce P
77 8166 Tyzo Józef --- F6 KIELCE P
78 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
79 8192 Wątły Martyna --- FK2 Wierzbica P
80 8193 Wątły Konrad --- FJ Wierzbica P
81 7022 Więckowski Kacper VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
82 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
83 7006 Wnętrzak Tomasz --- F0 Piaseczna Górka P
84 8146 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA F2 Rzeszów P
85 8136 Wyczółkowska Elżbieta ENEA KS ENERGIA KOZIENICE FK5 Puławy P
86 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
87 8188 Zapała Łukasz DREAM TEAM F2 Kielce P
88 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
89 8066 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
90 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
91 7029 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
92 8194 Żyto Jakub NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F1 Częstochowa P