Lista startowa 2019-06-22 Kielce MTB MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3282 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
3 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
4 3117 Białek Damian METROBIKES.PL M2 kielce P
5 3084 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
6 3437 Biela Paweł --- M4 Radomsko P
7 3322 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
8 3067 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
9 3057 Borowiecki Tomasz MYBIKE.PL M4 Warszawa P
10 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
11 3164 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
12 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
13 3092 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
14 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
15 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
16 3131 Dróżdż Marek BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
17 3417 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kościelne P
18 3106 Drzewiecki Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
19 3424 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
20 3162 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
21 3320 Gaik Sebastian --- M3 Kielce P
22 3409 Gajak Mariusz BIKEHEAD M4 Dąbrowa Górnicza P
23 3428 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
24 3375 Garboliński Tomek --- M3 WARSZAWA P
25 0 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
26 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
27 3120 Gosztyła Barbara PROFIDEA TEAM KRAKÓW K4 Kraków P
28 3018 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M4 Kielce P
29 3031 Grochala Marcin SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M3 Kielce P
30 3163 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
31 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
32 3440 Guz vel Guzowski Piotr --- M3 Warszawa P
33 3119 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
34 3111 Hajduk Adam --- M3 Kielce P
35 3300 Iwan Krzysztof --- M3 Bieliny P
36 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
37 3098 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
38 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
39 3291 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
40 3418 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
41 3005 Jeziorski Radosław TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M4 Józefosław P
42 3404 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
43 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
44 3264 Kapłon Aleksandra SUPERDROB BIKE TEAM K2 Zamość P
45 3201 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
46 3253 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
47 3319 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
48 3351 Klimiuk Tomasz --- M3 Otwock P
49 3053 Kliś Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Bilcza P
50 3500 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
51 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
52 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
53 3025 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
54 3336 Kondracka Paulina --- K3 kielce P
55 0 Konwiński Andrzej LUKS DWÓJKA DIESEL TRUCK STRYKÓW M3 Brzeziny P
56 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
57 3088 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
58 3433 Kowalski Adam --- M2 Warszawa P
59 3254 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
60 3210 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Sandomierz P
61 3182 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
62 3434 Kozysa Wojciech --- M3 Warszawa P
63 3290 Krzymowska Marta TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K4 Warszawa P
64 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
65 3430 Kucharski Łukasz --- M3 Warszawa P
66 3184 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
67 3135 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
68 3340 Kuflikowski Paweł CRAZY RACING TEAM M4 Warszawa P
69 3398 Kunicki Marcin --- M3 Skarżysko-Kamienna P
70 3141 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech --- M5 Warszawa P
71 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
72 3205 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
73 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
74 3208 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
75 3172 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
76 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
77 3195 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
78 3410 lempart pawel TEAM SPORT M3 Kraków P
79 0 Luchowski Bartłomiej --- M2 Kraków P
80 3405 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
81 3175 Łukasiak Łukasz AK-SPED M3 Józefów P
82 3003 Maciejewski Zbigniew --- ME Wolbórz P
83 3246 Maciejewski Mariusz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Łbicka P
84 3278 Majek Mariusz SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefin P
85 3124 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
86 3436 Mastalerz Bartłomiej --- M2 Aleksandrów P
87 3392 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
88 3406 Maślany Dominik --- M3 Gostynin P
89 3183 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
90 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
91 3006 Michalski Michał --- M2 Lublin P
92 3089 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
93 3214 Mika Michał --- M4 Bodzentyn P
94 3391 Milewski Bartosz --- M2 Warszawa P
95 3381 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
96 3346 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
97 3439 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
98 3297 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
99 3332 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
100 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
101 3240 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
102 3091 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
103 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
104 3066 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
105 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
106 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
107 3400 Peret Wiktor WIKPER TEAM M4 Grębów P
108 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
109 3431 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
110 3427 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
111 3371 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
112 3283 Politowski Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
113 3361 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
114 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
115 3420 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
116 3194 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
117 3441 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
118 3329 Ruciński Michał MCP BIKE TEAM M3 Radzymin P
119 3202 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
120 3033 Serafin Michał --- M4 Myszków P
121 3207 Shtyiuk (Sztyjuk) Serhii --- M3 Kielce P
122 3229 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
123 3060 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
124 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
125 3123 Sitko Stanisław --- M6 Olkusz P
126 3419 Skalny Robert --- M4 Kraków P
127 3223 Skarba Mariusz --- M3 Kielce P
128 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
129 3429 Snopczyński Michał CERSANIT TEAM M2 Przysucha P
130 3150 Sojda Rafał --- M2 Kielce P
131 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
132 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
133 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
134 3407 Staniewski Michał AIRBIKE.PL-ROCKY MONTAIN M4 Warszawa P
135 3238 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
136 3393 Stronias Paweł TEAM HUROM M3 Opoczno P
137 3079 Strójwąs Arkadiusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
138 3435 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
139 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
140 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
141 3179 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
142 0 Świeboda Przemysław --- M3 Sitkówka-Nowiny P
143 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
144 3412 Tokarski Nikodem SAM SOBIE STEREM, _EGLARZEM I RYBĄ M2 Opoczno P
145 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
146 3032 Toruszewski Zdzisław KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M5 Jasienica P
147 3310 Towarek Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Szydłowiec P
148 3411 Trawkowski Pawel SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa P
149 3153 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
150 3052 Uss Wąsowicz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
151 3046 Więcek Mateusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
152 3251 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM M3 Opoczno P
153 3323 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
154 3065 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
155 3134 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
156 3414 Wojtkiewicz Jaros3aw RYO KARPATY M5 Podkowa leona P
157 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
158 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
159 3304 Wyczółkowski Paweł ENEA KS ENERGIA KOZIENICE MJ Puławy P
160 3144 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
161 3133 Zając Dariusz --- M3 Gorzyce P
162 3140 Zajączkowski Antoniusz STWA MTB TEAM M5 Stalowa Wola P
163 3416 Ząbczyński Michał --- M3 Warszawa P
164 3142 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
165 3415 Zduniak Karol MYBIKE.PL M3 Warszawa P
166 3438 Zduniak Sylwia MYBIKE.PL K3 Warszawa P
167 3408 Zieliński Dariusz --- M4 Warszawa P
168 3432 Zieliński Miłosz SIKORSKI CYCLES M3 Kraków P
169 3413 Zieliński Pawe3 TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M2 Sochaczew P
170 3399 Zimoński Bartosz --- M2 Myszków P
171 3156 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P