Lista startowa 2019-06-02 Piekoszów MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7021 Bandura Małgorzata VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK0 Daleszyce P
2 8170 Bądzyński Paweł --- F4 Sandomierz P
3 8171 Bądzyński Jakub --- FJ Sandomierz P
4 8052 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK4 Radom P
5 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
6 8006 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
7 7034 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
8 7023 Cebula Filip VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
9 8181 Chlewicki Wiktor VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FJ Daleszyce P
10 8053 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
11 8061 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
12 8183 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
13 0 Domin Agnieszka --- FK2 Rzeszów P
14 8045 Domin Piotr --- F2 Rzeszów P
15 8027 Dziurska Katarzyna VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK2 Daleszyce P
16 8169 Dziurski Grzegorz VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F2 Daleszyce P
17 7053 Fa3at Mateusz JEDLICZE TEAM F0 Jedlicze P
18 8076 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
19 8011 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
20 8157 Gul Marcin --- F4 Bilcza P
21 8015 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK FK4 Ćmińsk P
22 8148 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
23 8184 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
24 7026 Jaworska Aleksandra VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
25 8124 Kajtek Mikołaj --- FJ kielce P
26 8110 Kamiński Mirosław TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY F6 Piaseczno P
27 7037 Kawalec Benjamin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
28 8128 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
29 8144 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
30 8020 Kordos Daniel STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Opatów P
31 8182 Kos Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F2 Zagnańsk P
32 8043 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
33 0 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
34 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
35 7054 Kowal Leon INŻYNIERIA ROWEROWA F0 Lublin P
36 8172 Kowal Marcin --- F4 Kielce P
37 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
38 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
39 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
40 8023 Kowalczyk Tomasz --- F6 Kowala P
41 8083 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
42 8151 Krawczyk Karol --- F2 Kielce P
43 8021 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F6 Kielce P
44 7015 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
45 8010 Kupis Tomasz --- F2 Kielce P
46 7042 Kuśmierz Marcelina VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
47 8121 Kwiek Maciej --- F4 Dębica P
48 8145 Lachowski Mateusz --- F1 Sandomierz P
49 8154 Libuda Michał BODZENTYN TEAM F2 Kielce P
50 8055 Łyżwa Krzysztof --- F4 Kielce P
51 8018 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
52 8122 Malcher Dariusz --- F4 Dębica P
53 7043 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
54 7044 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE F0 Iwonicz-zdrój P
55 7008 Marzec Dawid UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
56 8022 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
57 8025 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kamienna P
58 8149 Mikolaszek Adam --- F4 Kielce P
59 8165 Moćko Sebastian --- F2 Miedziana Góra P
60 8005 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
61 7050 Nogaj Jan --- F0 Kielce P
62 8152 Nogajczyk Pawel --- F2 Morawica P
63 8153 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
64 8107 Nykiel Michał --- F1 Dębica P
65 7055 Olejarczyk Wiktoria VENTO BIKE TEAM DALESZYCE FK- Daleszyce P
66 8123 Osowski Filip SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Tarnobrzeg P
67 8177 Pacholczak Mikołaj --- FJ Sandomierz P
68 8112 Pałubska Marzena --- FK4 Rozprza P
69 7030 Pałubski Wiktor --- F- Rozprza P
70 8046 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F2 Suchedniów P
71 7024 Pilarek Michał VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
72 8000 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 KIELCE P
73 8001 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
74 0 Pióro- Patynowska Paulina ROWER-SPORT KIELCE FK2 KIELCE P
75 8048 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
76 7011 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW F0 Suchedniów P
77 8034 Puła Renata --- FK4 MIELEC P
78 7051 Puzio Marcel --- F- Kielce P
79 0 Puzio Antoni --- F2 Kielce P
80 8037 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
81 8075 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
82 8047 Rybak Jacek --- F4 Kielce P
83 8039 Rybka Piotr --- F1 Wilków P
84 8106 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA F1 Góra Motyczna/Dębica P
85 8117 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F2 Masłów P
86 8162 Siek Grzegorz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
87 7012 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
88 7036 Sierak-Ciupa Tadeusz --- F- Kielce P
89 8013 Siewierska-Tyzo Dominika --- FK2 Masłów P
90 7027 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
91 7035 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
92 8060 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, F4 Morawica P
93 8073 Słowiński Maciek BROWERZYŚCI.TM F4 Tomaszów Mazowiecki P
94 7033 Sobieraj Oskar VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
95 8079 Socha Michał XPROJEKT F4 Sandomierz P
96 8004 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
97 7005 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
98 8057 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF FJ Sędziszów Małopolski P
99 8016 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
100 8033 Stoch Monika --- FK2 Kielce P
101 8032 Stoch Paweł --- F4 Kielce P
102 7016 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Wola Aleksandra P
103 7017 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Wola Aleksandra P
104 8080 Struzik Joanna --- FK4 Legionowo P
105 8164 Strzępek Piotr --- FJ Opatów P
106 8081 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK2 SANDOMIERZ P
107 8082 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
108 8178 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
109 8054 Szercer Michał --- F2 staszów P
110 7052 Szwagierczak Antoni --- F0 Kielce P
111 8163 Szymańska Jolanta --- FK2 Kielce P
112 8109 Szymczyk Marek KOMBUD RADOM F6 RADOM P
113 8069 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F2 Pawłów P
114 8175 Tarłowski Tomasz --- F4 Raków P
115 7000 Tyzo Dominik --- F0 Kielce P
116 8168 Tyzo Krzysztof --- F2 Kielce P
117 8166 Tyzo Józef --- F6 KIELCE P
118 8074 Warzocha-Latańska Agata MŻAWKA RZECZYCA FK2 Wilczyce P
119 7039 Wąś Maciej VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
120 8179 Wątły Martyna WSD FK2 Wierzbica P
121 8180 Wątły Konrad WSD FJ Wierzbica P
122 7014 Wiktorowicz Bartłomiej --- F- Krzeszowice P
123 8031 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
124 7006 Wnętrzak Tomasz --- F0 Piaseczna Górka P
125 8176 Wójcicki Dariusz --- F4 Staszów P
126 8146 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA F2 Rzeszów P
127 8173 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM FJ Puławy P
128 8174 Zakrzewski Filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Gmina Przytyk P
129 8167 Zapała Grzegorz --- F2 Miedziana Góra P
130 8066 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
131 8067 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F4 Bodzentyn P
132 7029 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
133 7047 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
134 8108 Żyto Jakub NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA F1 Częstochowa P