Lista startowa 2019-06-02 Piekoszów MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3282 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
2 0 Artur Szymborski RAWSKA GRUPA KOLARSKA M4 Rawa mazowiecka P
3 3218 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Warszawa P
4 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
5 3048 Banasik Piotr STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
6 3084 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3322 Biskupski Karol --- M2 Małogoszcz P
8 3158 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
9 3337 Bocian Mariusz --- M4 Warszawa P
10 3166 Borkowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M2 Pińczów P
11 3353 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
12 3164 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
13 3061 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
14 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
15 3174 Cichocki Tomek --- M3 Kielce P
16 3092 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
17 3169 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
18 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
19 3424 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
20 3317 Dyzio Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefów P
21 3070 Dziama Michał SYNERGY RACING TEAM M2 Rzeszów P
22 3145 Dziuba Michał --- M3 Kielce P
23 3359 Fert Kacper AKTYWNY ĆMIŃSK MJ Miedziana Góra P
24 3428 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
25 3377 Gawor Ireneusz ANYWHERE BIKE TEAM M4 Kraków P
26 3157 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
27 3334 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
28 3038 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
29 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
30 3018 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M4 Kielce P
31 3022 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
32 3031 Grochala Marcin SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M3 Kielce P
33 3403 Gruba Karol DREAM TEAM M3 kielce P
34 3035 Gryglewski Paweł Szaman BIKEGARAŻ ROWERY KRAKÓW M3 Kraków P
35 3163 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M2 KIELCE P
36 3173 Guła Waldek VELOBIKE BUSKO M4 Staszów P
37 3228 Horszwald Wiktor MCP BIKE TEAM M3 Warszawa P
38 3300 Iwan Krzysztof --- M3 Bieliny P
39 3098 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA MJ Skarżysko-Kamienna P
40 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
41 3187 Jaczewska Jolanta MYBIKE.PL K4 Warszawa P
42 3101 Jakóbczyk Marek BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
43 3318 Janowska Ewa MYBIKE.PL K4 Warszawa P
44 0 Jas Tomasz --- M4 Łopuszno P
45 3116 Jaszczura Michał --- M3 Przysucha P
46 3404 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
47 3383 Kaczmarski Mariusz METROBIKES.PL M5 Kielce P
48 3279 Kamińska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K2 Pęchery P
49 3051 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
50 3159 Kierkowski Jacek STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M5 Kielce P
51 3253 Kleczaj Jarosław BIKESHOP RADOM M3 Radom P
52 3319 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
53 3500 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
54 3181 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
55 3074 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
56 3025 Komsa Bolesław WIKPER TEAM M5 Tarnobrzeg P
57 3110 Kordaczuk Tomasz --- M4 Komorów P
58 3112 Kowal Grzegorz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
59 3425 Kowalczyk Mateusz METROBIKES.PL M2 Kielce P
60 3088 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
61 3028 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
62 3210 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Sandomierz P
63 3254 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
64 3076 Kowalski Ireneusz STWA MTB TEAM M4 Stalowa Wola P
65 3290 Krzymowska Marta TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K4 Warszawa P
66 3012 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
67 3135 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
68 3333 Kułagowski Wojciech WHISKY TEAM CHĘCINY M4 Checiny P
69 3398 Kunicki Marcin --- M3 Skarżysko-Kamienna P
70 3064 Kupis Michał --- M3 Krakow P
71 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
72 3205 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
73 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
74 3073 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
75 3093 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
76 3069 Laskowski Dariusz FINISHER.PL M5 Łomianki P
77 3208 Latańska Dominika MŻAWKA RZECZYCA K2 Sandomierz P
78 3139 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
79 3401 Lipa Marek --- M4 Lublin P
80 3369 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
81 3196 Litawiński Kuba 72D ROWMIX JAWA TEAM M2 Czrnichów P
82 3050 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
83 3104 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M5 Daleszyce P
84 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
85 3124 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M3 Stalowa Wola P
86 3392 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
87 3047 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
88 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
89 3402 Michta Mirek --- M4 Bilcza P
90 3089 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
91 3214 Mika Michał --- M4 Bodzentyn P
92 3275 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
93 3381 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
94 3021 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
95 3095 Niezgoda Piotr CHEMIK PUSTKÓW MTB M2 Pustków-Osiedle P
96 3332 Okoń Rafał WHISKY TEAM CHĘCINY M4 WOLICA P
97 3221 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków P
98 3121 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
99 3232 Orzeł Arkadiusz --- M4 Kielce P
100 3091 Pacholec Kamil WIKPER TEAM M3 Stalowa Wola P
101 3129 Pałka Bartosz --- M3 Kielce P
102 3062 Pałubska Paulina --- K2 Rozprza P
103 3068 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
104 3066 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kozłów P
105 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
106 3193 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
107 3087 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
108 3421 Piątek Zbigniew --- M5 PIEKOSZÓW P
109 3239 Piętak Igor CERSANIT TEAM M4 Miedziana Góra P
110 3427 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
111 3371 Plewiński Grzegorz BODZENTYN TEAM M4 Bodzentyn P
112 3186 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
113 3252 Płusa Szczepan --- M5 Starachowice P
114 3283 Politowski Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
115 3220 Połeć Kacper SSC SUCHEDNIÓW M2 Suchedniów P
116 3108 Popiel Artur --- M4 Piekoszów P
117 3361 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
118 3260 Protsiv Nazar --- M3 Lwów P
119 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
120 3100 Radzikowski Adam BIKE ROOM TEAM M2 Ciecierzyn P
121 3349 Radziszewska Katarzyna MCP BIKE TEAM K2 Warszawa P
122 3276 Rajczyk Radosław PATNET TEAM M4 Warszawa P
123 3194 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
124 3241 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
125 3010 Rojan Krzysztof WIKPER TEAM M3 Brandwica P
126 3367 Rożek Magdalena VELOBIKE BUSKO K3 Busko-Zdrój P
127 3059 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
128 3329 Ruciński Michał MCP BIKE TEAM M3 Radzymin P
129 3202 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
130 3426 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
131 3273 Sawicki Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M6 Lublin P
132 3423 Serwin Krzysztof --- M6 Owidnik P
133 3207 Shtyiuk (Sztyjuk) Serhii --- M3 Kielce P
134 3060 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
135 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
136 3376 Skrzypek-Gawor Patrycja ANYWHERE BIKE TEAM K4 Kraków P
137 3363 Slowinska Monika ANYWHERE BIKE TEAM K2 Krakow P
138 3075 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
139 3395 Sobieraj Wojciech --- M4 Warszawa P
140 3150 Sojda Rafał --- M2 Kielce P
141 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
142 3008 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
143 3258 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
144 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
145 0 Starachowski Tomasz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
146 3176 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
147 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
148 3238 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
149 3079 Strójwąs Arkadiusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
150 3043 Struzik Bartosz BIKE CONCEPT M4 Wola Aleksandra P
151 3360 Surma Szymon AKTYWNY ĆMIŃSK MJ Miedziana Góra P
152 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
153 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
154 3271 Szczeciński MAREK SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
155 3179 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
156 3045 Szczołko Arkadiusz WIKPER TEAM M3 Tarnobrzeg P
157 3132 Szpitun Maciej --- M3 Lublin P
158 3041 Szymanek Katarzyna BIKE ROOM TEAM K4 Puławy P
159 3016 Szymański Andrzej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
160 3422 Szymbotski Artur RAWSKA GRUPA KOLARSKA M4 Rawa mazowiecka P
161 3248 Tarnawski Marek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M6 Jaworzno P
162 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
163 3102 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
164 3310 Towarek Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Szydłowiec P
165 3153 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
166 3052 Uss Wąsowicz Agnieszka STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K4 Kielce P
167 3072 Wierzbicki Łukasz TRENUJROWER.PL M3 Radom P
168 3137 Wierzbicki Andrzej --- M6 Radom P
169 3017 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
170 3046 Więcek Mateusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M2 Kielce P
171 3251 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM M3 Opoczno P
172 3323 Wilczyńska Agnieszka AGH CYCLING TEAM K2 Rzeszów P
173 3146 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
174 3352 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
175 3134 Wojnowski Michał --- M3 Kielce P
176 3397 Woszczyk Cezary --- M4 Łódź P
177 3362 Woźniczka Kamila ANYWHERE BIKE TEAM K3 Skawina P
178 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
179 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
180 3144 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M5 Brzezie P
181 3042 Wydro Mateusz BIKE ROOM TEAM MJ Puławy P
182 3004 Zań Adam --- M3 Kielce P
183 3036 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P
184 3344 Zawadzki Michał WHISKY TEAM CHĘCINY M3 Nowiny P
185 3142 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
186 3298 Zembko Robert SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
187 3399 Zimoński Bartosz --- M2 Myszków P
188 3156 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P