Lista startowa 2019-06-02 Piekoszów MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3083 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
2 3084 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
3 3061 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
4 3011 Cichacki AndrzeJ --- M4 Modliszewice P
5 3034 Domański Rafał DOMY DREWNIANE DOMPOL M3 Warszawa P
6 3085 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
7 3077 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M2 Ćmińsk P
8 3018 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M4 Kielce P
9 3022 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M3 Zarzecze P
10 3031 Grochala Marcin SPELEOKLUB ŚWIĘTKRZYSKI M3 Kielce P
11 3228 Horszwald Wiktor MCP BIKE TEAM M3 Warszawa P
12 3306 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
13 0 Jas Tomasz --- M4 Łopuszno P
14 3051 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
15 3210 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ MJ Sandomierz P
16 3009 Krzesiński Andrzej CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Kielce P
17 0 Kubicki Janusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
18 0 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
19 3086 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M6 Suchedniów P
20 3037 Lachowski Grzegorz TEAM HUROM M4 Opoczno P
21 3003 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
22 3013 Michalak Andrzej --- M2 Kielce P
23 3007 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
24 3361 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
25 3358 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
26 3063 Sikora Piotr METROBIKES.PL M3 Kielce P
27 3058 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
28 3071 Stachura Marcin METROBIKES.PL M3 Miedziana Góra P
29 3049 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
30 3238 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE M6 Kielce P
31 3001 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
32 3002 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
33 3000 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
34 0 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
35 0 Woszczyk Cezary --- M4 Łódź P
36 3097 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
37 0 Wójcicki Dariusz --- M4 Staszów P
38 3170 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
39 3036 Zapała Łukasz DREAM TEAM M3 Kielce P