Lista startowa 2019-06-02 Piekoszów MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5016 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
2 5153 Balcerzak Andrzej --- M4 Warszawa P
3 5120 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
4 5054 Bartnik Marcin SAP SERWIS TEAM M4 kielce P
5 5168 Bogaczyk Maciek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 wroclaw P
6 5142 Brodowski Rafał TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Karczew P
7 5014 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
8 5093 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
9 5045 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
10 5011 Ebert Katarzyna --- K- Warszawa P
11 5139 Eineberg Michał OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
12 5052 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
13 5126 Gocoł Jakub --- M3 Busko-Zdrój P
14 5200 Gogół Artur CHLORKI.PL M4 Jabłonna P
15 5069 Górecki Karol MYBIKE.PL M3 Izabelin P
16 5064 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
17 5004 Janota Błażej WGR TEAM M2 Belsk Duży P
18 5077 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
19 5082 Jaworski Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
20 5086 Jędrej Andrzej --- M4 Brwinów P
21 5032 Kalita Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chełmek P
22 5028 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
23 5129 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
24 5132 Klicki Tomasz MCP BIKE TEAM M4 Marki P
25 5027 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M5 Radom P
26 5055 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
27 5088 Kołodziejek Paweł SUPERDROB BIKE TEAM M3 Warszawa P
28 5114 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
29 5136 Kosko Magdalena MCP BIKE TEAM K- Ząbki P
30 5165 Kozak Artur TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M2 Warszawa P
31 5047 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
32 5104 Kudlak Marcin MCP BIKE TEAM M3 Marki P
33 5006 Lackowski Andrzej WYDOLNOSC.PL M3 Lublin P
34 5155 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
35 5050 Latoszek Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
36 5154 Ludwicki Piotr --- M4 Warszawa P
37 5166 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
38 5060 Łuczyński Robert IGT MTB TEAM M5 Warszawa P
39 5148 Majek Mariusz SUPERDROB BIKE TEAM M4 Józefin P
40 5049 Maślana Lucjan --- M5 Warszawa P
41 5128 Maślany Dominik --- M3 Gostynin P
42 5141 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
43 5063 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
44 5157 Michalski Michał --- M2 Lublin P
45 5007 Michalski Łukasz --- M4 Warszawa P
46 5158 Milewski Bartosz --- M2 Warszawa P
47 5090 Mrowiec Kamil SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa P
48 5078 Nowakowski Paweł MYBIKE.PL M3 Warszawa-Wesoła P
49 5116 Nowakowski Piotr ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
50 5094 Pakuła Paweł PROBIZNES MTB TEAM M3 Milanówek P
51 5105 Papis Paweł MCP BIKE TEAM M4 Marki P
52 5000 Paszczyk Dariusz WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
53 5149 Perczyński Radek MYBIKE.PL M3 Warszawa P
54 5108 Piechówka Ryszard OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 jaworzno P
55 5012 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
56 5023 Powroźnik Konrad DIRTY40 M3 Warszawa P
57 5038 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
58 5159 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
59 5087 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
60 5072 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
61 5018 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
62 5092 Skowyra Monika KSPO DENTINEA 1A K- Kraków P
63 5044 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
64 5156 Sobczak Artur MYBIKE.PL M4 Warszawa P
65 5003 Sobecki Stanisław --- M4 Busko-Zdrój P
66 5062 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
67 5035 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
68 5009 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
69 5021 Sztal Sebastian BIKE ROOM TEAM M4 Lublin P
70 5043 Szwarc Wacław 72D ROWMIX JAWA TEAM M5 SKAWINA P
71 5015 Ściga Maciej STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
72 5167 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
73 5147 Trawkowski Pawel SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa P
74 5162 Wachnik Pawe3 SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
75 5101 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
76 5071 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
77 5160 Wójcik Justyn ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
78 5122 Wójcik Jarosław ROWEROWY KAMPINOS M5 Łomianki P
79 5164 Wrona Monika --- K- Cieszyn P
80 5036 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
81 5048 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
82 5161 Zakrzewski Jerzy ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Warszawa P
83 5046 Zieliński Arkadiusz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
84 5022 Żeszczynski Cezary DIRTY40 M3 Warszawa P
85 5024 Żeszczyńska Iza DIRTY40 K- Warszawa P
86 5163 Żurek Michał --- M3 Częstochowa P
87 5152 Żyżyńska-Galeńska Krystyna WIELISZEW HERON TEAM K- Warszawa P