Lista startowa 2019-04-27 Daleszyce CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1078 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
2 0 Antas Mariola --- K4 Kielce P
3 0 Bagnecki Mateusz --- M3 Mrawica P
4 0 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
5 1053 Bednarczyk Szymon --- M4 Kielce P
6 0 Bera Sylwester --- M3 Bieliny P
7 1036 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
8 1101 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
9 1046 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
10 1114 Cholewa Dariusz --- M2 Wierzbica P
11 1026 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
12 1081 Czubatka Piotr --- M3 Warszawa P
13 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
14 1064 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
15 1115 Dobrowolska Marta URODZONY BIEGACZ K2 Daleszyce P
16 1066 Dulemba Zbigniew JUVENTA KOBEX STARACHOWICE M3 Skarżysko-Kamienna P
17 1102 Durło Mateusz SOBKÓW BIEGA M2 Sobków P
18 1050 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
19 0 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
20 1018 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
21 1000 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
22 1038 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
23 1084 Jarek-Korzeniowska Marta SIOSTRY BIEGOWE K3 Łączna P
24 1083 Jaślan-Klisik Ewelina SIOSTRY BIEGOWE K4 Kielce P
25 0 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
26 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
27 1045 Karwacki Mateusz --- M3 Kielce P
28 1006 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
29 0 Kłak Norbert --- M2 Bieliny P
30 1108 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
31 1005 Kowalczyk Renata BIEGAM DLA SIEBIE K4 Kielce P
32 1039 Kowalski Sebastian BIEGAM DLA SIEBIE M4 Kielce P
33 1055 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
34 1060 Kręcisz Karol --- M3 Kielce P
35 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M3 KAZANÓW P
36 1054 Kurasz Tomasz URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
37 1033 Kuterasiński Adam --- M2 Małogoszcz P
38 1029 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
39 1077 Kuzia Mateusz --- M2 CHĘCINY P
40 0 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
41 1123 Lejawka Grzegorz URODZONY BIEGACZ M4 Daleszyce P
42 1124 Lejawka Urszula URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
43 0 Łopatyńska Lucyna BIEGAM DLA SIEBIE K3 Chęciny P
44 1032 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
45 1116 Łoskot Tomasz --- M4 Wilga P
46 1122 Łukasiewicz Klaudia KLUB BIEGOWY GEPARD K2 Miedziana Góra P
47 1042 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M3 Miedziana Góra P
48 1009 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
49 1075 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Sobków P
50 1113 Michalski Michał --- M2 Sandomierz P
51 1027 Minner Anna --- K2 Kielce P
52 1086 Minner Roman --- M3 Górno P
53 1079 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
54 0 Misiowiec Agnieszka --- K3 STĄPORKÓW P
55 1091 Mucha Andrzej --- M4 Nowiny P
56 1013 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
57 1014 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
58 1011 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
59 1088 Płaskocińska Milena SIOSTRY BIEGOWE K3 Kielce P
60 1068 Puchała Tomasz --- M4 Chęciny P
61 1043 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
62 1040 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
63 1098 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
64 1010 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
65 0 Sidlo Galkowska Małgorzata --- K4 Kielce P
66 1007 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
67 1119 Soczomska-Kroma Anna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Bieliny P
68 0 Starachowski Łukasz OSTROBIEC M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
69 0 Stępień Małgorzata --- K2 Słupia P
70 1110 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
71 1002 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2 Skarżysko-Kamienna P
72 1072 Szewczyk Michał --- M3 Zbrza P
73 0 Szostak Andrzej CPdMZ M4 Morawica P
74 1118 Szwagierczak Andrzej --- M4 Rudki P
75 1107 Śliwski Arkadiusz --- M4 Kielce P
76 1117 Tarabura Marek --- M4 Jaworzno P
77 1070 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
78 1037 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
79 1112 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M3 Kielce P
80 1109 Turek Kamil --- M2 Nagłowice P
81 1093 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
82 1004 Wielowiejska-Pisarek Karolina --- K3 Kielce P
83 1111 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 KIELCE P
84 1120 Witkowska Jolanta --- K4 Warszawa P
85 1121 Wojcieszak Katarzyna --- K4 Kielce P
86 0 Wołosiuk Przemek --- M4 biała podlaska P
87 1099 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
88 0 Zagdan Jerzy --- M5 Daleszyce P
89 1003 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
90 1049 Zieliński Mateusz --- M2 Kielce P
91 1001 Zyga Mariusz --- M4 Chęciny P
92 1008 Żebrowski Andrzej --- M5 Wola Kopcowa P