Lista startowa 2019-04-27 Daleszyce CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1078 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
2 1135 Antas Mariola --- K4 Kielce P
3 0 Bagnecki Mateusz --- M3 Mrawica P
4 1147 Bednarczyk Szymon --- M4 Kielce P
5 0 Bera Sylwester --- M3 Bieliny P
6 1131 Bębacz Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Oblęgorek P
7 1036 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
8 1101 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
9 1134 Brodacki Waldemar PUŁAWIANIN PUŁAWY M6 Puławy P
10 1046 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
11 1114 Cholewa Dariusz --- M2 Wierzbica P
12 1026 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
13 1081 Czubatka Piotr --- M3 Warszawa P
14 0 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
15 1064 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
16 1115 Dobrowolska Marta URODZONY BIEGACZ K2 Daleszyce P
17 1066 Dulemba Zbigniew JUVENTA KOBEX STARACHOWICE M3 Skarżysko-Kamienna P
18 1102 Durło Mateusz SOBKÓW BIEGA M2 Sobków P
19 1050 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
20 1137 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
21 1018 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
22 1000 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
23 1038 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
24 1084 Jarek-Korzeniowska Marta SIOSTRY BIEGOWE K3 Łączna P
25 1083 Jaślan-Klisik Ewelina SIOSTRY BIEGOWE K4 Kielce P
26 1140 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
27 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
28 1139 Karwacki Mateusz --- M3 Kielce P
29 1006 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
30 0 Kłak Norbert --- M2 Bieliny P
31 1108 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Wilków P
32 1148 Kowalczyk Renata BIEGAM DLA SIEBIE K4 Kielce P
33 1039 Kowalski Sebastian BIEGAM DLA SIEBIE M4 Kielce P
34 1141 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M3 Daleszyce P
35 1055 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
36 1060 Kręcisz Karol --- M3 Kielce P
37 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M3 KAZANÓW P
38 1054 Kurasz Tomasz URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
39 1033 Kuterasiński Adam --- M2 Małogoszcz P
40 1029 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
41 1145 Kuzia Mateusz --- M2 CHĘCINY P
42 0 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
43 1123 Lejawka Grzegorz URODZONY BIEGACZ M4 Daleszyce P
44 1124 Lejawka Urszula URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
45 0 Łopatyńska Lucyna BIEGAM DLA SIEBIE K3 Chęciny P
46 1032 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
47 1116 Łoskot Tomasz --- M4 Wilga P
48 1122 Łukasiewicz Klaudia KLUB BIEGOWY GEPARD K2 Miedziana Góra P
49 1042 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M3 Miedziana Góra P
50 1009 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
51 1067 Majewski Zbigniew --- M5 Chroberz P
52 1075 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Sobków P
53 1113 Michalski Michał --- M2 Sandomierz P
54 1027 Minner Anna --- K2 Kielce P
55 1086 Minner Roman --- M3 Górno P
56 1079 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
57 0 Misiowiec Agnieszka --- K3 STĄPORKÓW P
58 1132 Misztal Marcin --- M3 Bieliny P
59 1073 Moleda Krzysztof --- M4 kielce P
60 1091 Mucha Andrzej --- M4 Nowiny P
61 1133 Niemczyk Bogdan --- M6 Znojów P
62 1013 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
63 1014 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
64 1127 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
65 1011 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
66 1144 Płaskocińska Milena SIOSTRY BIEGOWE K3 Kielce P
67 1146 Puchała Tomasz --- M4 Chęciny P
68 1138 Puszka Jarosław --- M2 Radom P
69 0 Rubinkiewicz Tomasz --- M2 Kielce P
70 1043 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
71 1040 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
72 1098 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
73 1130 Senderowski Wojciech RTC CHMIELNIK M3 Chmielnik P
74 1010 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
75 1136 Sidlo Galkowska Małgorzata --- K4 Kielce P
76 1007 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
77 1119 Soczomska-Kroma Anna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Bieliny P
78 0 Starachowski Łukasz OSTROBIEC M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
79 1125 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
80 0 Stępień Małgorzata --- K2 Słupia P
81 1110 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
82 1076 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
83 1002 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2 Skarżysko-Kamienna P
84 1072 Szewczyk Michał --- M3 Zbrza P
85 1126 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K2 Mniów P
86 0 Szostak Andrzej CPdMZ M4 Morawica P
87 1118 Szwagierczak Andrzej --- M4 Rudki P
88 0 Szypulska Olga MTBCROSS K3 Kielce P
89 1107 Śliwski Arkadiusz --- M4 Kielce P
90 1117 Tarabura Marek --- M4 Jaworzno P
91 1070 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Huta Nowa P
92 1037 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
93 1112 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M3 Kielce P
94 1095 Turak Joanna PUŁAWIANIN PUŁAWY K5 Puławy P
95 1109 Turek Kamil --- M2 Nagłowice P
96 1093 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
97 1143 Wiatr Mariusz --- M4 Zagnańsk P
98 1128 Wielowiejska-Pisarek Karolina --- K3 Kielce P
99 1111 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 KIELCE P
100 1142 Wilk Dariusz --- M4 Mied˙no P
101 1120 Witkowska Jolanta --- K4 Warszawa P
102 1121 Wojcieszak Katarzyna --- K4 Kielce P
103 0 Wołosiuk Przemek --- M4 biała podlaska P
104 1099 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
105 1106 Wydra Wojciech --- M4 Radoszyce P
106 1129 Zagdan Jerzy --- M5 Daleszyce P
107 1003 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
108 1049 Zieliński Mateusz --- M2 Kielce P
109 1001 Zyga Mariusz --- M4 Chęciny P
110 1008 Żebrowski Andrzej --- M5 Wola Kopcowa P