Lista startowa 2019-04-06 Chęciny CrossRun! Półmaraton 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 2016 Bielecki Damian --- M2 Kielce P
2 0 Brzeziński Damian BIEGAM DLA SIEBIE M3 Wysoka P
3 2037 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
4 2032 Deroń Tomasz --- M5 Starachowice P
5 2003 Dubowik Izabela --- K3 Piekoszów P
6 2013 Frej Miłosz LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Jędrzejów P
7 2014 Gałek Hubert --- M3 Chęciny P
8 2018 Gołębiowska Marta OSTROBIEC K3 Miłków P
9 2026 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
10 2042 Jakubczyk Dariusz CK BABCIE M4 Piekoszów P
11 2017 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
12 2022 Jedlińska Małgorzata --- K3 Kraków P
13 2036 Jurkowski Mariusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
14 2008 Kasińska Agata MEDITRANS K3 Kielce P
15 2001 Kasiński Marcin --- M3 Brzeziny P
16 2010 Kowalczyk Aleksander --- M3 Skalbmierz P
17 2039 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M3 Daleszyce P
18 0 Król Przemysław --- M3 Końskowola P
19 2007 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
20 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M3 KAZANÓW P
21 2043 Kurzawa Marcin PROMIL SZEWCE M3 checiny P
22 2041 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY M4 Chęciny P
23 2002 Kwiecień Robert --- M4 Kielce P
24 2023 Latała Krzysztof VEGE RUNNERS M3 Pawłów P
25 2025 Latała Tomasz x M2 Pawłów P
26 0 Maj Rafał --- M4 Skaryszew P
27 2012 Marczak Tomasz CZYSTA AMATORKA M4 Warszawa P
28 2031 Marczewski Maciej --- M2 Kielce P
29 2015 Naporowska Monika --- K4 Sitkówka-Nowiny P
30 2038 Nartowski Przemysław DZIKIE BOBRY M3 Nowiny P
31 2005 Nowak Tomek MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
32 2030 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
33 2019 Pięta Marlena OSTROBIEC K4 Ostrowiec Św P
34 2020 Pięta Piotr --- M3 Ostrowiec Św P
35 0 Podymniak Leszek --- M4 Radom P
36 2040 Prószyński Romuald PUŁAWIANIN PUŁAWY M5 Puławy P
37 2035 Przepióra Przemysław --- M2 Chęciny P
38 2033 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
39 2011 Rębiś Wojciech --- M4 Tumlin-Wykień P
40 2034 Rychlicki Waldemar --- M5 Augustów P
41 2000 Sankowski Szymon ZABIEGANI MIELEC M4 Mielec P
42 2006 Sprzęczka Marcin --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
43 2021 Stańda Tomasz --- M3 Kraków P
44 0 Stępień Tomasz --- M4 Kielce P
45 2027 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
46 0 Strzałkowski Marcin WKURW TEAM M3 Kielce P
47 2044 Śmitkowski Fabian LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Kraków P
48 2029 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M3 Kielce P
49 2024 Wiącek Krzysztof --- M4 Kielce P
50 2009 Wikliński Jarosław CZYSTA AMATORKA M3 Marki P
51 0 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
52 2004 Wojcieszak Katarzyna --- K4 Kielce P
53 2028 Woźniczko Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
54 2046 Wójcik Michał --- M4 Miedziana Góra P
55 2045 Wzorek Zbigniew --- M4 Kielce P