Lista startowa 2019-04-06 Chęciny CrossRun! Dyszka 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1059 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 1078 Agatowski Marcin --- M3 Bilcza P
3 0 Antas Mariola --- K4 Kielce P
4 0 Bagnecki Mateusz --- M3 Mrawica P
5 0 Baltyn Stefan J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M6 SUCHEDNIÓW P
6 1053 Bednarczyk Szymon --- M4 Kielce P
7 0 Bednarska Joanna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Kielce P
8 1036 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
9 1034 Bielecki Robert --- M4 Chęciny P
10 1069 Błaszczyk Anna BIEGIEM RADOM ! K3 Radom P
11 1101 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4 skarżzysko P
12 1085 Bujak Elżbieta --- K4 Bodzentyn P
13 1046 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
14 1097 Chaba Tomasz --- M2 Zagnansk P
15 1026 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
16 0 Cymbalak Marek --- M2 Kielce P
17 1030 Czwartos Piotr --- M3 Nowiny P
18 1080 Dąbrowski Mateusz --- M3 Starachowice P
19 1081 Deperas Piotr --- M3 Końskie P
20 1064 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
21 1074 Drózd Paulina --- K2 Jedlnia Letnisko P
22 1066 Dulemba Zbigniew JUVENTA KOBEX STARACHOWICE M3 Skarżysko-Kamienna P
23 1102 Durło Mateusz SOBKÓW BIEGA M2 Sobków P
24 1050 Dutkiewicz Iwona --- K4 Kielce P
25 1023 Gacek Marta --- K4 Chęciny P
26 1056 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K3 Małogoszcz P
27 1024 Gałek Aneta --- K4 chęciny P
28 1027 Graczkowski Adam --- M3 Bieliny P
29 1018 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
30 1082 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
31 1000 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
32 1041 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Pawłów P
33 1038 Jagusińska Katarzyna --- K2 Kielce P
34 1084 Jarek-Korzeniowska Marta BABKI W BIEGU K3 Łączna P
35 1083 Jaślan-Klisik Ewelina BABKI W BIEGU K4 Kielce P
36 1031 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K3 Daleszyce P
37 1087 Kaleta Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 kielce P
38 1025 Kamińska Kamila --- K4 Chęciny P
39 1092 Karcz Katarzyna --- K2 Zagnańsk P
40 1045 Karwacki Mateusz --- M3 Kielce P
41 1058 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
42 1006 Kloczkowski Jerzy --- M4 Szydłowiec P
43 1005 Kowalczyk Renata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
44 1039 Kowalski Sebastian BIEGAM DLA SIEBIE M4 Kielce P
45 1071 Koziel Sylwia --- K3 Kielce P
46 1055 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
47 1019 Krawczyk Piotr --- M4 Bilcza P
48 1060 Kręcisz Karol --- M3 Kielce P
49 1089 Krzysztofik Julia --- K3 Kielce P
50 1021 Kubicki Piotr --- M3 Kielce P
51 1054 Kurasz Tomasz URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
52 1033 Kuterasiński Adam --- M2 Małogoszcz P
53 1029 Kuzera Łukasz --- M3 Chęciny P
54 1077 Kuzia Mateusz --- M2 CHĘCINY P
55 1051 Kwarciak Mariusz SPEC BIKE RACING TEAM M4 Kielce P
56 0 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
57 0 Lasocka Klaudia AZS UJK KIELCE K2 Kielce P
58 0 Łopatyńska Lucyna BIEGAM DLA SIEBIE K3 Chęciny P
59 1032 Łosak Adrian URODZONY BIEGACZ M3 Daleszyce P
60 1042 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M3 Miedziana Góra P
61 1009 Majchrzak Sławomir --- M5 Starachowice P
62 1067 Majewski Zbigniew --- M5 Złota P
63 0 Majewski Zbigniew --- M5 Chroberz P
64 1075 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Sobków P
65 0 Michalec Wojciech BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
66 1065 Michalski Mateusz --- M2 Góra Puławska P
67 1086 Minner Roman --- M3 Górno P
68 1028 Minner Magdalena --- K2 Górno P
69 1079 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 NOWINY P
70 1073 Moleda Krzysztof --- M4 kielce P
71 1091 Mucha Andrzej --- M4 Nowiny P
72 1104 Nawrot Agnieszka DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K3 Jędrzejów P
73 1105 Nawrot Barbara --- K5 Jędrzejów P
74 1052 Nowak Mariusz --- M4 Kielce P
75 0 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
76 1022 Ołub Lukasz --- M3 Bliżyn P
77 0 Ożóg Marcin STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
78 1013 Pasek Mirosław --- M4 Czachówek P
79 1014 Pasek Monika --- K4 Czachówek P
80 1094 Paterek Zdzisław --- M6 Kostomłoty ii P
81 0 Pela Michał --- M2 Małogoszcz P
82 1011 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
83 1088 Płaskocińska Milena BABKI W BIEGU K3 Kielce P
84 1048 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
85 1068 Puchała Tomasz --- M4 Chęciny P
86 1043 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
87 1040 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
88 1090 Rzadkowska Anna --- K3 Kielce P
89 1098 Sadza Anna --- K3 Skarżysko-Kamienna P
90 1010 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
91 0 Sidlo Galkowska Małgorzata --- K4 Kielce P
92 1007 Sitarski Karol --- M3 Kielce P
93 0 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
94 1044 Skrobot Mirosław MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M4 Gdynia P
95 1017 Sprawka Marta HUSARIA RACE TEAM K2 Lublin P
96 0 Sroka Emilia --- K3 Chęciny P
97 0 Stawecki Paweł --- M4 Kielce P
98 1012 Stępień Renata --- K5 Kielce P
99 1047 Stolarek Grzegorz --- M3 Kielce P
100 1020 Stopa Rafał --- M4 Brzeg P
101 1076 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
102 1002 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2 Skarżysko-Kamienna P
103 1072 Szewczyk Michał --- M3 Zbrza P
104 1062 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Bodzentyn P
105 1057 Tajer Patryk --- M3 Kielce P
106 1037 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
107 1016 Teperek Małgorzata --- K3 Karczew P
108 1070 Trojak Katarzyna --- K2 Kielce P
109 1095 Turak Joanna PUŁAWIANIN PUŁAWY K5 Puławy P
110 1093 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
111 0 Walat Sankowska Elżbieta ZABIEGANI MIELEC K4 Mielec P
112 1004 Wielowiejska-Pisarek Karolina --- K3 Kielce P
113 1100 Wilk Dariusz --- M4 Mied˙no P
114 1099 Wotliński Andrzej --- M5 skarzysko kamienna P
115 1063 Wróbel Michał --- M3 Kielce P
116 1106 Wydra Wojciech --- M4 Radoszyce P
117 1103 Wypchło Łukasz --- M4 Kielce P
118 1035 Wzorek Michał --- M3 Starachowice P
119 1061 Zagdański Darek MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Zagnańsk P
120 1003 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
121 1096 Zawadzka Ewelina ODNOGI DROGI K3 Kielce P
122 1015 Zawadzki Mirek --- M3 Kielce P
123 0 Zieliński Filip --- M2 Karlin P
124 1049 Zieliński Mateusz --- M2 Kielce P
125 1001 Zyga Mariusz --- M4 Chęciny P
126 1008 Żebrowski Andrzej --- M5 Wola Kopcowa P