Lista startowa 2019-10-12 Bodzentyn Ultra Maraton 4 Pory Roku Ultra 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 1 Bastrzyk Tomasz MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Skarżysko-Kamienna P
2 49 Batorek Bogdan RAWA TIM ZAWSZE SLIM M4 Stary Dwór P
3 92 Bednarek Piotr --- M2 Rawa Mazowiecka P
4 200 Bezak Magdalena --- K2 Ostrowiec Śiętokrzyski P
5 0 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
6 83 Daukszo Maciej SBRT WARSZAWA M2 Warszawa P
7 91 Dąbrowa Piotr --- M3 Skarżysko-Kamienna P
8 0 Deleżuch Wojciech --- M4 Niemce P
9 0 Domański Jarosław --- M3 Łączna P
10 0 Dubowik Izabela --- K2 Piekoszów P
11 210 Dyduła Łukasz ITAL CAR TEAM M4 Kraków P
12 209 Dyduła Renata ITAL CAR TEAM K4 Kraków P
13 207 Falecki Damian --- M2 Ostrowiec świętokrzyski P
14 38 Gajewski Michał AKADEMIA INNOWACJI SPOŁECZNYCH M3 Skarżysko-Kamienna P
15 21 Gumula Ewa KAMRAT TEAM K4 Kielce P
16 93 Janiszewski Sławomir RAWA TIM ZAWSZE SLIM M4 Rawa Mazowiecka P
17 0 Jarząb Marcin --- M3 Warszawa P
18 84 Konik Marcin --- M4 Kielce P
19 22 Kowalczyk Aleksander --- M3 Skalbmierz P
20 0 Kruk Małgorzata --- K4 Kielce P
21 51 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
22 208 Kubik Józef --- M5 Ropczyce P
23 0 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
24 206 Kwiecień Zbigniew --- M6 Tychy P
25 11 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
26 204 Majdak Bartłomiej --- M4 Warszawa P
27 203 Malek Grzegorz --- M2 Kielce P
28 0 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
29 23 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K2 Rawa Mazowiecka P
30 94 Mazur Paweł --- M2 Łącko P
31 20 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M4 Kielce P
32 90 Mąka Sławomir STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
33 73 Mikowski Artur --- M4 Grójec P
34 36 Miler Andrzej --- M5 Grodzisk Maz P
35 86 Modzelewski Krzysztof STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
36 87 Modzelewski Wiesław STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
37 0 NAPORA MIECZYSŁAW --- M6 PIŃCZÓW P
38 0 Naporowska Monika --- K4 Sitkówka-Nowiny P
39 52 Nowak Tomek MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
40 0 Papis Paweł MCP BIKE TEAM M4 Marki P
41 43 Patrzałek Grzegorz --- M4 Opole P
42 0 PIOTROWSKI MAREK --- M5 LEGNICA P
43 63 Poszalski Karol VEGE RUNNERS M4 Kielce P
44 88 Prończuk Adam --- M5 Czechowice-Dziedzice P
45 58 Rdzanek Łukasz --- M3 Augustów P
46 42 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
47 89 Sitarz Marcin --- M2 Skotniki P
48 54 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
49 211 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
50 95 Szczepaniak Artur --- M4 Warszawa P
51 85 Szeremeta Andrzej PZU SPORT TEAM M4 Warszawa P
52 0 Telec Sławomir --- M4 Niepołomice P
53 68 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
54 34 Wiącek Krzysztof --- M4 Kielce P
55 53 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
56 202 Zalewski Michał STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M4 Ławy P
57 205 Zaręba Jolanta --- K4 Rzeszów P
58 27 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
59 56 Zawodnik Anonimowy OSTROBIEC K2 Miłków P
60 201 Ziemniak Jarosław --- M5 Kielce P