Lista startowa 2019-04-27 Daleszyce Ultra Maraton 4 Pory Roku Ultra 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 46 Barczyk Agnieszka CROSSRUN WOLBROM K4 Wolbrom P
2 1 Bastrzyk Tomasz MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Skarżysko-Kamienna P
3 49 Batorek Bogdan RAWA TIM ZAWSZE SLIM M4 Stary Dwór P
4 62 Bąk Adam KIELECKI BIEGACZ M5 Kielce P
5 0 Bąk Michał --- M3 Kielce P
6 0 Chaberka Agnieszka WOLBROM TEAM K2 Wolbrom P
7 17 Czerwińska Bożena TSA SANDOMIERZ K4 Sandomierz P
8 0 Czuk Tomasz SAMODZIELNA GRUPA OPERACYJNO-ROZRYWKOWA GÓRALE ZE SZCZECINKA M5 szczecinek P
9 30 Dyduła Łukasz ITAL CAR TEAM M4 Kraków P
10 31 Dyduła Renata ITAL CAR TEAM K4 Kraków P
11 56 Gołębiowska Marta OSTROBIEC K2 Miłków P
12 18 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
13 21 Gumula Ewa KAMRAT TEAM K4 Kielce P
14 65 Jakubowski Artur --- M4 Checiny P
15 0 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
16 0 Jaworek Marta --- K2 Warszawa P
17 0 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K2 Kielce P
18 0 Knopek Robert --- M3 Gliwice P
19 0 Konik Marcin --- M4 Kielce P
20 0 Kruk Małgorzata --- K4 Kielce P
21 51 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
22 37 Krzysztoń Marcin --- M3 Kraśnik P
23 0 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
24 11 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
25 0 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
26 50 Marczewski Maciej --- M2 Kielce P
27 23 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K2 Rawa Mazowiecka P
28 20 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M4 Kielce P
29 28 Mąka Sławomir STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
30 64 Mężyński Michał --- M4 Warszawa P
31 14 Mikowski Artur --- M4 Grójec P
32 36 Miler Andrzej --- M5 Grodzisk Maz P
33 47 Nowak Mariusz --- M4 Iwanowice P
34 52 Nowak Tomek MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
35 43 Patrzałek Grzegorz --- M4 Opole P
36 12 Piasek Natalia --- K2 Iłża P
37 45 Pisarek Michał --- M3 Kielce P
38 0 Pliszczyńska Justyna --- K4 Lublin P
39 63 Poszalski Karol URODZONY BIEGACZ M4 Kielce P
40 0 Prokopiuk Robert --- M4 Jesionka P
41 15 Prończuk Adam --- M5 Czechowice-Dziedzice P
42 59 Przepióra Renata --- K4 Kielce P
43 66 Pytel Stanisław --- M3 KIELCE P
44 0 Pytel Bożena --- K4 KIELCE P
45 58 Rdzanek Łukasz --- M3 Augustów P
46 41 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
47 42 Rychlicki Waldemar --- M5 Augustów P
48 6 Sędybył Sławomir RUNGALL MIEDZIANA GÓRA M5 Miedziana Góra P
49 57 Sitarz Marcin --- M2 Aleksandrów P
50 60 Skrzyniarz Julita --- K4 Bieliny P
51 0 Sobieraj Kamil MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M2 Małogoszcz P
52 54 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
53 35 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
54 61 Stępień Sylwia --- K2 Bieliny P
55 55 Sykut Alicja --- K2 Kielce P
56 67 Śliwka Cezary --- M3 Kielce P
57 26 Tomanek Renata --- K4 Starachowice P
58 48 Tuleja Tomasz --- M3 Kraków P
59 0 Urbanowicz Arkadiusz --- M4 Łódź P
60 68 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
61 0 Węglarz Czesław --- M5 Kędzierzyn-koźle P
62 34 Wiącek Krzysztof --- M4 Kielce P
63 53 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
64 44 Wzorek Zbigniew --- M4 Kielce P
65 0 Zemła Krzysztof --- M5 Malinowice P