Lista startowa 2019-02-23 Mostki Ultra Maraton 4 Pory Roku Ultra 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 0 Antczak Iliana EKSTREMALNI DECARUN K2 Miedziana Góra P
3 0 Antoniewicz Jacek --- M4 Grójec P
4 0 Bastrzyk Tomasz MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Skarżysko-Kamienna P
5 0 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
6 0 Bienias Piotr --- M4 Warszawa P
7 0 Bochen Artur --- M4 Michałów P
8 0 Borowski Jacek --- M3 Krasocin P
9 0 Chara Patryk TSA SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
10 0 Chrząścik Anna --- K4 Krzeszowice P
11 0 Chudzik Wojciech --- M4 Chmielnik P
12 0 Cioch Cezary --- M3 Skaryszew P
13 0 Czerwińska Bożena TSA SANDOMIERZ K4 Sandomierz P
14 0 Domański Jarosław --- M3 Łączna P
15 0 Dyduła Łukasz ITAL CAR TEAM M4 Kraków P
16 0 Dyduła Renata ITAL CAR TEAM K4 Kraków P
17 0 Fit Agnieszka --- K4 Kielce P
18 0 Gajewski Michał AKADEMIA INNOWACJI SPOŁECZNYCH M3 Skarżysko-Kamienna P
19 0 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
20 0 Grzelec Adam EKSTREMALNI DECARUN M4 Kielce P
21 0 Gumula Ewa KAMRAT TEAM K4 Kielce P
22 0 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
23 0 Jagieło Michal HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
24 0 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
25 0 Jaworek Marta --- K2 Warszawa P
26 0 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K2 Kielce P
27 0 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M2 Kielce P
28 0 Kisielewski Konrad --- M4 Kielce P
29 0 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
30 0 Kowalczyk Aleksander --- M3 Skalbmierz P
31 0 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
32 0 Kruk Małgorzata --- K4 Kielce P
33 0 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
34 0 Krzysztoń Marcin --- M3 Kraśnik P
35 0 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
36 0 Kundys Karolina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Warszawa P
37 0 Lasek Leszek --- M5 Małęczyn P
38 0 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
39 0 Lubiński Jarosław KIELECKI KLUB LEKKOATLETYCZNY M2 Rybnik P
40 0 Luściński Konrad --- M5 Kielce P
41 0 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
42 0 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K2 Rawa Mazowiecka P
43 0 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M4 Kielce P
44 0 Mąka Sławomir STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
45 0 Mikowski Artur --- M4 Grójec P
46 0 Minner Roman --- M3 Górno P
47 0 Minner Magdalena --- K2 Górno P
48 0 Mystek Bogdan OSV TEAM I PRZYJACIELE M5 olkusz P
49 0 Olejnik Sylwester --- M4 Lesznowola P
50 0 Palus Malgorzata --- K4 piaseczno P
51 0 Piasek Natalia --- K2 Iłża P
52 0 Pieniądz Bartłomiej --- M4 Jędrzejów P
53 0 Prończuk Adam --- M5 Czechowice-Dziedzice P
54 0 Prucnal Paweł --- M4 Warszawa P
55 0 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
56 0 Rychlicki Waldemar --- M5 Augustów P
57 0 Sędybył Sławomir RUNGALL MIEDZIANA GÓRA M5 Miedziana Góra P
58 0 Siwczuk Aleksandra --- K2 Warszawa P
59 0 Sobczyk Piotr MECHANIK I PRZYJACIELE M4 KIELCE P
60 0 Socha Norbert --- M3 Skaryszew P
61 0 Sokół Sylwia --- K2 Sędziszów P
62 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
63 0 Sygut Eliasz IŁŻA PĘDZI M2 Iłża P
64 0 Szuster Karol --- M3 Tumlin Wykień P
65 0 Szypuła Michał --- M3 Cieszyn P
66 0 Ślufarski Łukasz --- M3 kielce P
67 0 Tomanek Renata --- K4 Starachowice P
68 0 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
69 0 Wiącek Krzysztof --- M4 Kielce P
70 0 Wojciechowski Ireneusz --- M5 Grójec P
71 0 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
72 0 Wzorek Zbigniew --- M4 Kielce P
73 0 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
74 0 Zemła Krzysztof --- M5 Malinowice P
75 0 Żłobecki Piotr --- M4 ŚWIĘTOMARZ P