Lista startowa 2022-02-06 MOSTKI PUCHAR POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH 2022 ROWER MTB 32 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Baran Paweł NA OSI ROAD TEAM M2/3 Iłża R
2 0 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M2/3 Suchedniów P
3 0 Bliszczyk Jacek --- M4/5 Karczew P
4 0 Borucki Paweł --- M4/5 Kielce P
5 0 Brodowski Rafał --- M2/3 Janów Lubelski P
6 0 Bronikowska Joanna --- K4/5 Kraków P
7 0 Buczel Mateusz HPE-ESKOM-WHISTLE M2/3 Warszawa R
8 0 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE M4/5 Kielce P
9 0 Bugajski Przemysław MOSTKI TEAM M4/5 Sosnowiec P
10 0 Cacek Marek --- M4/5 Góra Kalwaria P
11 0 Cacek-Sobolewska Monika --- K4/5 Warszawa P
12 0 Cieśla Robert --- M2/3 Starachowice P
13 0 Cwalina Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4/5 JANÓW LUBELSKI P
14 0 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2/3 Warszawa P
15 0 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M4/5 Skarżysko Kościelne P
16 0 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4/5 Skarżysko Kościelne R
17 0 Dylawerski Krystian --- M2/3 Pińczów R
18 0 Dyńka Krzysztof CYKLO JURA M4/5 Zabierzów P
19 0 Dziub Paweł --- M4/5 Milechowy P
20 0 Ferczykowski Grzegorz --- M4/5 Sosnowiec P
21 0 Ganc Adam --- M2/3 Kąty P
22 0 Glinicki Damian --- M2/3 Ząbki P
23 0 Golus Gracjan --- M2/3 Radom R
24 0 Gołuchowski Jakub --- M2/3 Górno R
25 0 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M4/5 Zarzecze P
26 0 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6+ Tarnobrzeg R
27 0 Grzegorz Kozłowski --- M2/3 Żyrardów R
28 0 Gumienik Paweł --- M4/5 Janów Lubelski P
29 0 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4/5 Warszawa P
30 0 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4/5 Skarżysko -Kamienna P
31 0 Jagielski Damian --- M4/5 Dąbrowa Górnicza R
32 0 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M2/3 Stale R
33 0 Jarosław Garbacz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4/5 Janów Lubelski P
34 0 KACZMARZYK MICHAŁ BIEGIEM RADOM ! M2/3 RADOM P
35 0 Kofin Łukasz WERTYKAL.COM M4/5 Zabierzów P
36 0 Kołodziejek Paweł --- M4/5 Warszawa P
37 0 Kołomański Kamil --- M2/3 Kielce P
38 0 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M4/5 Józefów P
39 0 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M4/5 Skarżysko Kamienna P
40 0 Kowalski Roman SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4/5 Sandomierz R
41 0 Kozdroń Piotr --- M4/5 Skarżysko-Kamienna R
42 0 Kusowski Łukasz --- M4/5 Mielec R
43 0 Łaskawska Justyna --- K4/5 Warszawa P
44 0 Łataś Artur --- M2/3 Bieliny P
45 0 Łudzik Piotr LIDER TEAM SKARŻYSKO M4/5 Skarżysko-Kamienna R
46 0 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI M2/3 Górno P
47 0 Maciejowski Przemysław BIKEBOARD M4/5 Zabierzów P
48 0 Marczak Kamil BH BIKES POLAND M4/5 Warszawa R
49 0 Matłosz Michał BIKESHOP RZESZÓW M2/3 Rzeszów P
50 0 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2/3 Lublin P
51 0 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM M2/3 Kielce P
52 0 Michta Dominik --- M2/3 Suchedniów P
53 0 Niezgoda Mateusz CHEMIK PUSTKÓW MTB M2/3 Pustków 3 P
54 0 Niezgoda Piotr CHEMIK PUSTKÓW MTB M2/3 Brzeźnica P
55 0 Obuchowski Robert LEADER FOX MTB TEAM M4/5 Dąbrowa Górnicza P
56 0 Ordziński Bartek --- M4/5 Stąporków P
57 0 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD M2/3 Masłów P
58 0 Pajek Jarosław --- M2/3 Starachowice R
59 0 Pańka Mikołaj --- M4/5 Kielce P
60 0 Piotrowski Łukasz ROWER-SPORT KIELCE M4/5 Kielce P
61 0 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2/3 Radom P
62 0 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4/5 Strzyżewice P
63 0 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M2/3 Masłów P
64 0 Sawicka Anna --- K2/3 Kielce R
65 0 Sentkiewicz Arkadiusz --- M2/3 Radom R
66 0 Siara Bartłomiej --- M4/5 Radom R
67 0 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M4/5 Kielce P
68 0 Smalcerz Kinga --- K4/5 Dąbrowa Górnicza P
69 0 Sosnowski Arkadiusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4/5 ZAGNAŃSK P
70 0 Stanek Krzysztof --- M4/5 Bukowno P
71 0 Staniewski Michał TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4/5 Warszawa P
72 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M4/5 Kielce R
73 0 Stępień Tomasz --- M4/5 Warszawa P
74 0 Stolarczyk Tomasz --- M2/3 Radzymin P
75 0 Strączkiewicz Agata BIKE ATELIER TEAM K4/5 Sosnowiec P
76 0 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4/5 Janów Lubelski P
77 0 Tyzo Piotr --- M4/5 Kielce P
78 0 Ugniewski Mariusz TIMBUD TEAM M4/5 Nowy Dwór Mazowiecki R
79 0 Wąsowicz Przemysław --- M4/5 Kielce P
80 0 Wierzbicki Andrzej RADOM M6+ Radom P
81 0 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- K4/5 Chęciny P
82 0 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU K2/3 Kielce R
83 0 Zapała Grzegorz --- M2/3 Miedziana Góra P
84 0 Zawisza Mariusz --- M4/5 Wierzbica P