Lista startowa 2022-02-06 MOSTKI PUCHAR POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH 2022 BIEG 10 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Mariusz ZABIEGANI W KIELCACH M6+ Kielce P
2 0 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K4/5 Kielce P
3 0 Antas Mariola --- K4/5 Kielce P
4 0 Barucha Robert --- M4/5 Kielce P
5 0 Bednarczyk Szymon --- M4/5 Kielce P
6 0 Bogucki Arkadiusz AKADEMIA HOLISTYCZNA M4/5 skarżzysko P
7 0 Bolechowski Sebastian --- M4/5 Suchedniów P
8 0 Cholewa Dariusz --- M2/3 Wierzbica R
9 0 Cieciorowska Alicja --- K4/5 Końskie P
10 0 Czarnota Grzegorz --- M2/3 Kielce P
11 0 Czarnota Małgorzata x K2/3 Jastrząb R
12 0 Czarnota Małgorzata AZS UJK KIELCE K2/3 Jastrząb P
13 0 Czupryński Michał --- M2/3 Kielce P
14 0 Deleska Magdalena --- K4/5 Jedlińsk P
15 0 Długosz Jacek LKB RUDNIK M4/5 Kielce R
16 0 Driański Marcin --- M4/5 Starachowice P
17 0 Dziurska Katarzyna DALESZYCE K4/5 Daleszyce R
18 0 Gagat Mateusz --- M4/5 Ostrowiec Świętokrzyski P
19 0 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4/5 Małogoszcz P
20 0 Gaweł Piotr ULKS ORZEŁ BRYNICA M4/5 Piekoszów P
21 0 Grzyb Monika --- K2/3 Chęciny R
22 0 Hernik Justyna --- K4/5 Radom P
23 0 Iwan Tomasz DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2/3 Wola Jachowa R
24 0 Jagieło Kinga IŁŻA PĘDZI K2/3 Starachowic R
25 0 Jaworska Karolina STREET RUN RADOM K2/3 Jedlnia Letnisko P
26 0 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K2/3 Daleszyce P
27 0 Kapusta Szymon --- M2/3 Daleszyce P
28 0 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K2/3 PIŃCZÓW R
29 0 Korban Krzysztof --- M4/5 Bilcza P
30 0 Kruszyna Mariusz --- M4/5 Zagnańsk P
31 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M2/3 KAZANÓW P
32 0 Kulesza Grażyna --- K4/5 Kielce P
33 0 Lasocka Klaudia --- K2/3 Kielce R
34 0 Latkowska Anna 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K4/5 KIELCE P
35 0 Lejawka Grzegorz TEAM BEZ NAZWY M4/5 Daleszyce R
36 0 Łakomiec Piotr DREAM TEAM M2/3 Bieliny P
37 0 Łoskot Artur --- M4/5 Skarżysko Kamienna R
38 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M4/5 Starachowice R
39 0 Maziejuk Łukasz MTBCROSS M2/3 Kielce P
40 0 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M2/3 Skarżysko Kamiena R
41 0 Mikulka Agnieszka --- K2/3 Bodzentyn P
42 0 Miszczyk Paweł --- M2/3 28-500 Kazimierza Wielka P
43 0 Młudziński Piotr ZABIEGANE STARACHOWICE M4/5 Mirzec P
44 0 Moćko Marta --- K2/3 Ząbki P
45 0 Modrykamień Barbara --- K4/5 Radom P
46 0 Motyka Ernest --- M4/5 Radom P
47 0 Niewiadomski Marcin --- M4/5 Kazimierza Wielka P
48 0 Nowak Oktawiusz --- M4/5 Starachowice P
49 0 Ogłoza Kamil --- M2/3 Sulejów P
50 0 Ołub Sławomir --- M4/5 Skarżysko kamienna P
51 0 Ołub Cezary --- M4/5 Skarżysko kamienna P
52 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K6+ Kielce P
53 0 Pacyna Piotr BIEGIEM RADOM ! M4/5 Skarżysko Kamienna R
54 0 Pająk Michał --- M2/3 KIelce P
55 0 Piętak Grzegorz --- M4/5 Wąchock R
56 0 Pocheć Mariola --- K4/5 Suchedniów R
57 0 Puchała Joanna --- K4/5 Kielce P
58 0 Puzon Mirosław --- M4/5 Kielce P
59 0 Reczko Dariusz --- M4/5 Szewna P
60 0 Robak Justyna ZABIEGANI W KIELCACH K4/5 Kielce P
61 0 Ruchomski Wiesław --- M6+ Kielce P
62 0 Sidło Ewa --- K4/5 Piekoszów P
63 0 Sitarski Karol --- M2/3 Kielce P
64 0 Sobczyńska Wioletta MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4/5 Małogoszcz P
65 0 Sowińska Marta ŚWIATŁOBIEŻNIA K4/5 Kielce P
66 0 Surdy Rafał --- M4/5 Szydłowiec P
67 0 Szabat Wiesław --- M6+ Annopol P
68 0 Szczepanik Andrzej --- M6+ Kazimierza Wielka P
69 0 Szczepańska Emilia AKADEMIA HOLISTYCZNA K2/3 Skarżysko-Kamienna R
70 0 Sznajder Aneta ZABIEGANI W KIELCACH K4/5 Kielce P
71 0 Śmiałowski Artur --- M4/5 Kielce P
72 0 Świrszcz Andrzej --- M2/3 Zakrucze R
73 0 Tajer Patryk --- M2/3 Kielce P
74 0 Telka Andrzej --- M6+ Kielce P
75 0 Trojak Katarzyna --- K2/3 Kielce P
76 0 Wotliński Andrzej MECHANIK I PRZYJACIELE M6+ Skarżysko-Kamienna P
77 0 Zawierucha Hubert DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2/3 Bieliny P
78 0 Żelechowska Magdalena ZABIEGANI W KIELCACH K4/5 Kielce P